Jump to content

Judas Priest


JUDAS

Recommended Posts

Kao prvo dete,nisam ja prozivao nego ti...ti si pominjao pozeraj.A ja sam rekao da si ti isti ko i oni,jer da si pravi boleo bi te kurac za njih.Citaj postove,ne lupetaj gluposti.

 

Ti si svoj pozeraj dokazao.Preteci mailovi,zaboravljas?

Po tom principu ni ti nisi pravi jer bi te u tom slucaju boleo k**** za sve sto pricam icon_confused.gif

A jesam ispao mentol sto se tice "preteceg mail-a",priznajem,sto da se krijem icon_smile.gif

A mozes ti da mislis o meni sta hoces,necu sad da se svadjam zbog gliposti icon_rolleyes.gif

Ajd, pivopije.gif

Edited by Edward the Great

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bon Jovi guzi svoju zenu vec 20 godina, a Halford i ceo JP mogu samo da guze maloletne nevine decake ahahah biggrin.gifbiggrin.gificon_smile.gif

Bez uvrede,ali ti si bezveze govoris o Halfordovom sexualnom opredeljenju.Mislim,kakve veze to ima sa muzikom Priesta?

 

Inace,Jonov najveci muzicki doprinos je sto je na osnovu sladunjavih pesmica uhvatio mnogo dobrih riba,i to je sve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez uvrede,ali ti si bezveze govoris o Halfordovom sexualnom opredeljenju.Mislim,kakve veze to ima sa muzikom Priesta?

 

Inace,Jonov najveci muzicki doprinos je sto je na osnovu sladunjavih pesmica uhvatio mnogo dobrih riba,i to je sve.

Alo, centrala, samo sam dao komentar na temu, cinjenica je da je Halford javno rekao da se firca u bulju, sta je tu nejasno? Ako ti se svidja muzika vozi, nema problema. Ali eto vidis, meni prebacujes nesto, a ti isto pljujes i to bez argumenata. musik20.gif

 

Inace kakav je to muzicki doprinos ako imas samo armiju riba iza sebe? icon_confused.gif

 

 

@Iron master: bas bih voleo da me upoznas sa tom komsinicom, i ja sam osnovac icon_smile.gificon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa vidi se da si osnovac...da si prilicno neupucen u neke stvari, ali ne ocajavaj, ima vremena.

 

A dodji u PG pa cu te upoznati sa njom pa se zajedno divite bon dzoviju. (mozda je i kresnes ako joj otpjevas neku uspavanku finu od njega)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alo, centrala, samo sam dao komentar na temu, cinjenica je da je Halford javno rekao da se firca u bulju, sta je tu nejasno? Ako ti se svidja muzika vozi, nema problema. Ali eto vidis, meni prebacujes nesto, a ti isto pljujes i to bez argumenata. musik20.gif

 

Inace kakav je to muzicki doprinos ako imas samo armiju riba iza sebe? icon_confused.gif

 

 

@Iron master: bas bih voleo da me upoznas sa tom komsinicom, i ja sam osnovac icon_smile.gificon_razz.gif

Pljuvao sam jer me iznervirao tvoj glupi komenta.Za to se izvinjavam,ali ostalo stoji.

 

Inace,nije mi jasna ova poslednja recenica o muzickom doprinosu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste cinjenica,ali nema veze sa mjuzom,tako da... icon_uhoh.gif

 

Inace,sto se tice Priesta:

 

JUDAS PRIEST frontman Rob Halford has "unofficially" confirmed that the band have re-signed with Sony Music for their much-anticipated reunion album, tentatively due before the end of the year. Asked during an interview on the Phoenix radio station KDKB Tuesday (March 30) if Priest was back on the Columbia label (subsidiary of Sony), Halford said, "Kinda, sorta. There's gotta be, like, this official press release thing, but I think we're gonna end up back with the family that we started out with. That'll be a great way to kind of put the movie together — you know, the final scene is we're back with the label again. So yeah, it's a good feeling to be in that place."

 

With regards to Judas Priest's new album, Halford said, "[the rest of the band are] working over there [at an English studio]. I'm gonna be joining them next and doing the vocals for the record. The whole music is written. It sounds great. We're very excited. All the great things you expect from Priest will be on this record. It's the classic moments… We're not trying to be clever. We're being who we are."

Edited by grave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa bas i nije glup komentar, jer nije izmisljotina nego cinjenica. No dobro, nije bitno vise.

 

@Iron master: mali nemam vremena da se smram sa debilima ko sto si ti. Sorry, opet cinjenica icon_smile.gif

Ovako....

Filozofija odgoja je istrazivanje osnovnih pitanja odgoja. Njen je polozaj dvostruk: ona je i ogranak prakticne filozofije i ogranak opste pedagogije.

Pored filozofije odgoja postoji i odgojna filozofija, cesto nazivana prakticnom pedagogijom.

...

 

Imao bih josh da ti pricam ali necesh shvatiti...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alo, centrala, samo sam dao komentar na temu, cinjenica je da je Halford javno rekao da se firca u bulju, sta je tu nejasno? Ako ti se svidja muzika vozi, nema problema. Ali eto vidis, meni prebacujes nesto, a ti isto pljujes i to bez argumenata. musik20.gif

 

Inace kakav je to muzicki doprinos ako imas samo armiju riba iza sebe? icon_confused.gif

 

 

@Iron master: bas bih voleo da me upoznas sa tom komsinicom, i ja sam osnovac icon_smile.gificon_razz.gif

E ti stvarno trebas da se zapitas da li si sa tko bednim nikom dorastao da komentarises o takovom pevacu kao sto je Halford!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez uvrede,ali ti si bezveze govoris o Halfordovom sexualnom opredeljenju.Mislim,kakve veze to ima sa muzikom Priesta?

 

Inace,Jonov najveci muzicki doprinos je sto je na osnovu sladunjavih pesmica uhvatio mnogo dobrih riba,i to je sve.

A na osnovu cega se to moze nazvati doprinosom metalu i roku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ti stvarno trebas da se zapitas da li si sa tko bednim nikom dorastao da komentarises o takovom pevacu kao sto je Halford!!

Covjece....

Promisljeno...

Iskreno...

Pametno...

 

 

Zesce spustanje....

Najbolji post na temi icon_mrgreen.gif

 

 

Svaka cast !!!

 

 

Zacepio si mu usta icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ti stvarno trebas da se zapitas da li si sa tko bednim nikom dorastao da komentarises o takovom pevacu kao sto je Halford!!

biggrin.gificon_smile.gificon_razz.gif

 

Jebalo jeza sto je Halford pevac! icon_mrgreen.gif Jes' ti cuo za Gillan-a? Za Coverdale-a? evotigana.gif

 

I kada cete vi "mozgovi" prestati da se kacite za moj nick, nego ne znate sta drugo bez argumenata pa onda daj da udarimo tamo gde mozemo icon_smile.gif

Ja sam mogao da se potpisem i kao IRON-BAJRON-DEATH-METAL, sta bi onda, gosn' Veliki. icon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Judas Priest su super icon_smile.gif) ranije sam ih slusala intenzivnije sad manje ali i dalje mi je drag recimo painkiller album ... a to dal je neko peder ili ne nije uopste bitno za muziku koju pravi ....stoga ne vidim cemu diskusija na tu temu ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...