Jump to content

Judas Priest


JUDAS

Recommended Posts

E Marti,jel ides u Bugarsku ili Madjarsku?Hoce li Travis uopste moci da ide na turneju icon_confused.gif ?

A na ovoj temi se sudi samo o Halfodu i sta ima veze sto je on gay,kao da Priest-i nemaju sjajne gitariste,i Travis je malo odlepio ali on i nije toliko vazan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam u toku...kako mislis Travis je odlepio icon_confused.gif ...inace najverovatnije cu ici i u Pestu i u Sofiju icon_cool.gif

Auuu,pa svaka cast,otkud ti toliko para?Ustvari,sta ja pitam,ionako cemo doci na isto ti ne ides na Metallicu,jel tako?Meni ce biti isti trosak za Metallicu i Prieste,ako tebi za 2 koncerta Priest-a pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuu,pa svaka cast,otkud ti toliko para?Ustvari,sta ja pitam,ionako cemo doci na isto ti ne ides na Metallicu,jel tako?Meni ce biti isti trosak za Metallicu i Prieste,ako tebi za 2 koncerta Priest-a pivopije.gif

Ustekao sam ja dosta para...samo za letovanje a ne za koncerte icon_smile.gif ...ali nema veze jebes letovanje...Priest-i i G3 su ipak mnogo vazniji icon_cool.gif ...nego ne rece mi sta je sa Travis-om?

Edited by Marty F

Share this post


Link to post
Share on other sites

au marti.... 2 puta judas i jos cemo najverovatnije na G3 biggrin.gif lele... moraces poceti da radis biggrin.gif

Moracu da podignem cenu i da primim jos nekoliko ucenika icon_smile.gif ...ili opet na ##...ups zamalo da napisem moje nekadasnje radno mesto icon_smile.gif ...ali ti se ne sekiraj za tebe vazi stara cena icon_wink.gificon_smile.gif

Edited by Marty F

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest _pokojna_

judas priest su do jaja! obozavam onu pesmu rocka rolla.prvi album koj sam cula bio je point of entry pa stained class.

judas priest rules! musik19.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E danas konacno odlusah i "poslednja" dva Priest albuma biggrin.gif

"Rocka rolla" je bre smesno icon_mrgreen.gif ..ono nije metal, a i kolko vidim nijednu od ovih pesma ne izvode uzivo..a i bolje po njih..

"Ram It Down"- odusevio sam se albumom, i ovo mi je postao omiljeni posle PAINKILLER-a icon_rockdevil.gif

 

 

HERE COMES THE METAL FUCKING MELTDOWN!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E danas konacno odlusah i "poslednja" dva Priest albuma biggrin.gif

"Rocka rolla" je bre smesno icon_mrgreen.gif ..ono nije metal, a i kolko vidim nijednu od ovih pesma ne izvode uzivo..a i bolje po njih..

"Ram It Down"- odusevio sam se albumom, i ovo mi je postao omiljeni posle PAINKILLER-a icon_rockdevil.gif

 

 

HERE COMES THE METAL FUCKING MELTDOWN!

Zanemarimo sitnicu da su turbo i defenders of the faith i screaming for vengeance milion puta bolji ali dobro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanemarimo sitnicu da su turbo i defenders of the faith i screaming for vengeance milion puta bolji ali dobro.

Treci mi je Screaming, zatim British Steel, pa "Killing Machine"/"Hell Bent For Leather" koji mi nije najbolji, ali mi je nekako najdrazi od svih!

 

"Turbo" i ne volim nesto iskreno heh..."Defenders" je zato do jaja mocan!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je turbo jedan od losijih albuma,a ni Ram it Down mi nije nista posebno,pocetak oba albuma obecava ali posle... icon_spava.gif

Najomiljeniji albumi su mi Screaming for Vengeance,Painkiller i Sad Winds of Destiny,a i svi ostali su mi skoro podjednako dobri.A i zao mi je sto nisu izdali Live sa Painkiller turneje,tad je bio pravi trenutak za to,jos nisam cuo kako Halford peva Painkiller uzivo icon_mad.gif Da li ima to mozda na onom Live Meltdown?zna li neko...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je turbo jedan od losijih albuma,a ni Ram it Down mi nije nista posebno,pocetak oba albuma obecava ali posle... icon_spava.gif

Najomiljeniji albumi su mi Screaming for Vengeance,Painkiller i Sad Winds of Destiny,a i svi ostali su mi skoro podjednako dobri.A i zao mi je sto nisu izdali Live sa Painkiller turneje,tad je bio pravi trenutak za to,jos nisam cuo kako Halford peva Painkiller uzivo icon_mad.gif Da li ima to mozda na onom Live Meltdown?zna li neko...

Ti ili necujes ili si budala, ili samo zelis da slusas palijanje po gitari, Turbo lover, locked in, Out in the cold, Wild Nights, Hot & Crazy Days, Reckless ... i tebi je to los album. Ima Halford-ov solo album na kome je on pevao svoje pesme i Electric eye i painkiller i neizostavnu out in the cold ( po meni najbolja balada ikada napravljena, pored prisoner of your eyes ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...