Jump to content

Judas Priest


JUDAS

Recommended Posts

Evo sada slusam sigurno najgoru obradu Painkiller-a ikada icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ...u pitanju je Angra (izvini Mare icon_smile.gif ) ...ne zna se sta je gore ona ritam masina ili zvuk gitara...koje zvuce kao da su snimljene preko Zoom-a icon_smile.gif ...ustvari najgori je pevac sa onim bed inglis-pseudo-Halfordskim krestanjem icon_smile.gifno.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo sada slusam sigurno najgoru obradu Painkiller-a ikada icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ...u pitanju je Angra (izvini Mare icon_smile.gif ) ...ne zna se sta je gore ona ritam masina ili zvuk gitara...koje zvuce kao da su snimljene preko Zoom-a icon_smile.gif ...ustvari najgori je pevac sa onim bed inglis-pseudo-Halfordskim krestanjem icon_smile.gifno.gif

Meni je ono dobra obrada. Bubnjevi se mozda ne cuju tako "jako" kao na originalu ili obradi Death-a pa ti se mozda zbog toga ne svidja ali IMHO dobro su uradjeni.

A sto se tiche pevacha, nisam siguran ali mislim da je na toj obradi epvao EDU FALASCHI(drugi pevach) i mislim da se uopste nije trudio da peva "Halford-vokalom" vec je jednostavno pevao svojim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi li 100% siguran da su to bubnjevi...meni ono zvuci kao ritam masina...a pevac je prica za sebe...doduse mozda nismo culi istu verziju posto na ovoj mojoj pevac pokuzava da "skine" Halforda...a nije cak ni akcenat pogodio kako treba icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

JUDAS PRIEST played their first concert since reuniting with singer Rob Halford Wednesday night (June 2) at Stadiumsporthalle in Hannover, Germany. The group's entire setlist for the show was follows:

 

01. Hellion

02. Electric Eye

03. Metal Gods

04. Heading Out to the Highway

05. The Ripper

06. Touch of Evil

07. The Sentinel

08. Turbo Lover

09. Victim of Changes

10. Diamonds and Rust

11. Breaking the Law

12. Beyond the Realms of Death

13. The Green Manalishi (With the Two Pronged Crown)

14. Painkiller

Encore:

15. Hell Bent For Leather

16. Living After Midnight

17. United

18. You Got Another Thing Coming

 

According to a fan that attended the show, "The stage setting (backdrop) was the 'Electric Eye' DVD cover. Halford appeared in the eye! Halford's voice was in very go(o)d shape. He sang 'Victim of Changes' like on 'Unleashed (In the East)' (GREAT, FANTASTIC!!!!). After 'Metal Gods' he said that this was a very special night: the first gig of the PRIEST reunion after so many years. He looked awesome with spiked leather coats, changing on some songs. During 'Painkiller' he wore a spiked leather jacket. 'Hell Bent' = Harley, cap on. Sunglasses at the beginning of the show. Sound was awesome, not too loud, very clear. The band just fucked up on 'Green Manalishi' at one part (only the die-hards noticed that)."

 

user posted image

 

 

 

Set lista je buuukvalno ista kao ona koju su svirali i sa Tim Ripperom hehe..samo naravno bez pesama iz tog perioda icon_cool.gif

 

Sve u svemu ql..i ...dabogda dosli u Crushevac icon_mrgreen.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Setlista je odlicna,iako bez meni omiljene pesme Night Crawler ,a verovatno cu ici na koncert.najvise me cudi sto nema Devils Child icon_confused.gif Sve u svemu je dobra setlista,mada mozda fale brze pesme kao npr. Metal Meldown i Freewheel Burning

Share this post


Link to post
Share on other sites

Set lista sa giga u nemackoj:

 

01. Hellion/Electric Eye

02. Metal Gods

03. Heading out to the Highway

04. The Ripper

05. Touch of Evil

06. The Sentinel

07. Turbo Lover

08. Victim of Changes

09. Diamonds & Rust (acoustic)

10. Breaking the Law

11. Beyond the Realms of Death

12. Green Manalishi

13. Painkiller

14. Hell Bent For Leather

 

 

OVA JE MNOGO BOLJA OD GORNJE IMHO!!!!!

 

Jes da je kratka..ali jebeno mocan izbor pesama..i to mnogo dobar redosled

 

BEYOND THE FUCKING REALMS OF DEATH!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslednji koncert Evropske turneje je 27. jun,a pocetak Americke turneje je 10.jula,zna li neko da li ce mozda izmedju toga imati UK turneju?

Pitam zato sto cu mozda bas u to vreme biti u Engleskoj kod prijatelja,bas bi bilo jako kad bih gledao prieste tamo icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgadio mi je pesmu na nacin na koji je otpevao, meni je bitniji vokal nego muzika. A ja nesto ne volim black i death ( jadne ) vokale.

Tačno. Svirka je perfekcija, ali face the fact, chuck nikad nije mogao ni zapeti Robu!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se bogami dopalo kako ga je Ripper otpevao icon_da.gif

Uporedi a touch of evil (koja je moja omiljena pjesma) , kad je pjevaju halford i reaper. Reaper owens je vrhunski vokal ali nemože da se nosi sa Halfordom. neznam šta je on tražio u JP?? icon_confused.gificon_confused.gificon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma najbolje njihove pesme su sa Demolition-a, a i sve Live! verzije Halfordovih pesama koje je Ripper pevao( - apsolutna himna--- Painkiller Live! by Ripper)

Takodje Metal Messiah, Devil Digger, The Green Manalishi, Bloodsuckers i jos puno njih....

 

 

 

icon_rockdevil.gif BREAKING THE LOW icon_rockdevil.gif

Pokrij se ušima i spavaj. to nemoj više da si pomislio a ne izjavio!!!!!!! Tragično!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nabavio sam DVD (napokon)!!!!!!

 

Spisk pjesam je vrh, kao i spotovi. Savršenstvo!

 

Meni se čini kao da cijela postava JP želi da što prije zaboravi sve što su uradili sa Reaperom. Niko ga ne spominje. Halford neće da pjeva njegove pjesme. Čudno.

 

Mada bih nezaobilazno stavio na setlistu out in the cold sa turba. Fantasticna stvar. kao i desert plains sa pointa. icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se čini kao da cijela postava JP želi da što prije zaboravi sve što su uradili sa Reaperom. Niko ga ne spominje. Halford neće da pjeva njegove pjesme. Čudno.

Ne bih da me shvate pogresno, ali ja mislim da Halford i ne bi mogao da peva pojedine pesme iz 'Ripper perioda'(Reaper je nesto sasvim drugo...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih da me shvate pogresno, ali ja mislim da Halford i ne bi mogao da peva pojedine pesme iz 'Ripper perioda'(Reaper je nesto sasvim drugo...)

Ne bi ih mogao otpjevati kao Reaper u svakom slučaju, ali bi na svoj način, što je po meni bolje. U svakom slučaju to nije razlog što ih nepjeva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bi ih mogao otpjevati kao Reaper u svakom slučaju, ali bi na svoj način, što je po meni bolje. U svakom slučaju to nije razlog što ih nepjeva.

Uh, pa ja i ti se ne mozemo bas 100% sloziti oko ovih stvari, Ripper je fantastican vokal, ali za trash, progresive i power, a ne za NWBH, jbg ipak je Halford prvi pevac tog banda ( dobro KK je prvi pevac ali nije vazno ), meni se bas svidja Ripper u pesmi Diamnonds and rust i Beyond the realms of death, takodje mi se svidja i novi album Iced Earth, taj album upada na listu 10 najboljih albuma u metal ikada, i zbog njega ispada Fear of the dark, koji je bio na 10 mestu ( cisto da se razumemo ovaj album je meni veoma drag, nije vazno sto ja nevolim maiden, volim ovaj album )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...