Jump to content

Judas Priest


JUDAS

Recommended Posts

Uporedi a touch of evil (koja je moja omiljena pjesma) , kad je pjevaju halford i reaper. Reaper owens je vrhunski vokal ali nemože da se nosi sa Halfordom. neznam šta je on tražio u JP?? icon_confused.gificon_confused.gificon_confused.gif

Ja bas mislim da je Ripper bio najbolja moguca zamena za Halforda icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih da me shvate pogresno, ali ja mislim da Halford i ne bi mogao da peva pojedine pesme iz 'Ripper perioda'(Reaper je nesto sasvim drugo...)

Aplsolutno se slazem icon_da.gif ...Ripper je dosta potcenjen pevac...doduse bas bih voleo da cujem Halforda kako peva Cathedral Spires icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nabavio sam DVD (napokon)!!!!!!

 

Spisk pjesam je vrh, kao i spotovi. Savršenstvo!

 

Meni se čini kao da cijela postava JP želi da što prije zaboravi sve što su uradili sa Reaperom. Niko ga ne spominje. Halford neće da pjeva njegove pjesme. Čudno.

 

Mada bih nezaobilazno stavio na setlistu out in the cold sa turba. Fantasticna stvar. kao i desert plains sa pointa. icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Koji DVD icon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Ripper*

2) ne peva*

 

A koji je po tebi razlog zasto ih ne peva?

Ripper... my mistake. Moji postovi su puni gramatičkih grešaka, ne zbog neznanja već zbog brzine u kucanju i čestih kucačkih grešaka.

Uostalom šta si ti profesor gramatike????

 

DVD Electric eye - live in dallas '86 + svi spotovi sa halfordom + 6 bbc nastupa u studiju. Odličan je. Dupli DVD ineče.

 

Ripper je srašno dobar vokal kao što rekoh, i izuzetno ga cijenim, ali nije za JP. Nije se uklopio.

 

Razlog zašto Halford ne pjeva Ripperove pjesme mi je nepoznat. Ko će mu ga znati. ali siguran sam nije zato što ih nemože pjevati. Možda mu je ispod nivoa. Ma ko zna, ja nijesam Halford pa da to znam. putaj njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auf icon_uhoh.gif ...lep clanak, ali ovo na kraju icon_uhoh.gif

Pa lijep članak, a za ono na kraju, zna cijela planeta. Jebi ga. Peder je, ali je i dalje jedan od najboljih vokala na planeti, što nije nimalo laki posići. Zar ne?

 

Neka on dobro odradi koncert pa ćemo lako za to što je peder. HM!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Важно!!!!!

Ово нека заобиђу све поштене припаднице љепшег пола. Тачније обје!

 

 

А не но "волим да пушим курац сваком мушком увету које видим"!!!!! icon_smile.gificon_smile.gificon_razz.gificon_razz.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...