Jump to content

1349


AnaLizator

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

While not exactly fulfilling the requirements for a masterpiece or classic, it will send a large portion of 2010’s black metal releases running for cover, showing how it’s supposed to be done in AD 2010 (unlike some hiking metal punks who completely gave way to booze and random impulse), converging everything that makes black metal so great into a single album

 

Hehehe, boldovano mi je izvuklo osmjeh. Nego, velis nije masterpiece ili klasik, a album dobio 9-tku. Vidim na metal sound rokate devetke ko hail satan, prilicno cudni kriterijumi moram da dodam. Ocekujem da i ovaj album bude neki prosjek il tek iznad njega, posebno kad vidim da su skapirali koliko su lose prosli sa prethodnim albumom, pa rijesili da odrade neki Hellfire pt 2. Eto cekam taj link da izbace, no me strah da ce bit samo gubljenje vremena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehehe, boldovano mi je izvuklo osmjeh. Nego, velis nije masterpiece ili klasik, a album dobio 9-tku.

 

Pazi, kad ja kažem masterpiece ili klasik, to znači bezgrešan album koji je apsolutni vrh u svakom smislu. Ovaj nije daleko i slušaće se još dugo. Devetka je sasvim opravdana, ovog puta nema sumnje nikakve.

 

pa rijesili da odrade neki Hellfire pt 2.

 

Let me start by saying that no, this is not a calculated 1349-by-the-book “Hellfire 2”.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam je poslušao. Kreće fino, onda krene sranje, taman kad sam hteo da isključim, vrate se na staro. Doduše, nešto se ne sećam da ima 5 promena tempa u prvih 20 sekundi, ako je to ta pesma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je nakon revelacije crnog plamena ova nova stvar super. A biografiju nisam ni probao da citam, 100% govore o crnim silama i tome kako ce da 'jebu kevu' novim albumom. Svidja mi se novi zvuk, samo me buni Grobova i Gojkova sloga. Kad god se njih dvojica usaglase oko nekog izdanja, meni to uglavnom bude bezveze.

 

ja sam je preslušao bar 50 puta do sad
I ja sam tolko puta preslusao insomniju. Vrhunska stvar. Edited by morbid god

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, i ja vrtim ovu stvar vec nekoliko puta, ali toliko mi je ravna, bezlicna i prazna da nemam reci. Plus sto mi ovaj pocetak odmah navuce flashback-ove na onaj "E, pa ovo lici na Satyricon!" trip uoci "Revelacija crnog anusa". Nova Watain pesma mi miljama ispred ovoga, bre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...