Jump to content

1349


AnaLizator

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Rif koji otvara album je odvratan. Pesma je trebala da počne na 00:50. Towers upon Towers i Dødskamp su najbolje, pogotovo ova prva, ostale pesme su ok, ali sve ukupno 7/10. Kad već pričate o produkciji, ovo isto kao i poslenji Watain zvuči toliko tiho da svaki put kad slušam nešto i krene ovaj album, moram da pojačam ton za 40%. Još sam skinuo sa metal area bolji rip od ovog što kruži na sve strane.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 year later...
On 11/16/2019 at 10:25 PM, oʞɾoƃ said:

Ne znam o čemu pričaš bukvalno, meni prva tri albuma imaju savršenu produkciju.

Tako je, slažem se.

Sa tim u vezi, vratih se posle 100god malo na Hellfire, može se reći da mi je još bolje legao nego tad. Zanimljivo da se niko nije setio da ga pomene kad sam tražio u par navrata po forumu Zyklon B stil bma, hiperbrzo, zujalica gitare, centrifuga nemilosrdna i to...

Poslušah ja Hellfire i poče ova s poslednjeg albuma, Dodskamp, kačili ste spot iznad. Da šlogira čovek, neke pičkaste Dissection throwaway grade melodije, produkcija mekana pitoma, rifovi najbezbedniji mogući, mid tempo fillerisanje, nije baš užasno loše, ali je baš odvratno kad se sluša posle Hellfire. :haha:

Btw @Miilos, mogao bi da ga rejtuješ na rym, žešće je potcenjen tamo. 🙂

Jbg ostarelo se a mora se još jes' 'leba, prašta Gospod, a i ja... Frost je svakako natčovek pa sve i da je godinu dana bio u onakvoj formi a ne bar 10 god. Jeste da ima 47, ali sigurno i da za kondiciju sviranja ekstremnog bubnja ne pomaže što je vegan zadnje 3-4 godine, naročito u tim godinama. :haha:

"I just realized at some point that it's not about politics — it's about understanding how you work," he said. "If I spend a lot of time trying to make my body work better, whenever I rehearse or record or play live, why the hell shouldn't I focus on health in the food department, because that matters a lot — it has an impact. ''

Dobra mu premisa, a kontra zaključak... Što bi reko bodibilder bivši vegan Jon Venus - looking at scientific literature surrounding nutrition was confusing, meaning that different people can draw opposite conclusions...

 

Al' sve u svemu treba se odati priznanje jednom od najboljih bm bubnjara ikad, da je živ i zdrav, nadam se da neće da skrati život vegunizmom...

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

6 hours ago, Demon Seed said:

Btw @Miilos, mogao bi da ga rejtuješ na rym, žešće je potcenjen tamo. 🙂

A ti mu dvojku dade. :haha: Ja tamo ocenim album samo ako ga imam na disku, ali ne bih mu podigao prosek mnogo. 4 od mene. Bolji mi je Beyond the Apocalypse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali sam ga dodao na listu! XD

Ići će to na 2.5 vrv uskoro, ja to polako dižem iz više slušanja, retko kom albumu dam na prvih par slušanja preko, 2.0 je great, piše... 😄

To je otprilike ekvivalent neke 7ice...

 

Sad, taj moj sistem je dosta nesrećno ispao za prosek ocene od Hellfire, slažem se, ali će zato tvoj da legne super... Moram da priznam da sam očekivao da će biti 5 🙂

Eto dao sam drugom Howls of Ebb-u 3.5 na keca, to mi dođe top200, ozbiljna albumčina, nadam se da će bolje da legne i da neće naniže sa narednim slušanjima...

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne razumem ja taj sistem ocenjivanja. Za mene je kec - kec, a pet - pet, kao u školi.

Dobar je Hellfire, ali daleko od petice. Drugi album mi je bolji npr.

Howls of Ebb je baš ludački death metal, šteta što su se upokojili, ali bolje i to nego da krenu da štancaju neki prosek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nije nešto specijalno uvrnut sistem, pošto ocene idu po 0.5 a ne po 0.1, ja razmake na rym od po 0.5 izmedju ocena tretiram kao inkremente od 0.1 do 0.2 otprilike, da mi ne bi bilo u 5.0 grupisano 100 albuma koji mi nisu svi jednako fenomenalni, nego su u 5 samo oni savršeni, a oni koji su 4.9 i 4.8, njih ne zaokružujem na 5 nego ih metnem u 4.5... da se rasloje fino tieri. S tim što je to meni i u glavi do sad leglo tako da kad pomislim na 3.0-3.5, zamišljam fenomenalan album xD

Ono što je tebi 3 otprilike, to je meni 1.5, dvojka je 1.0, kečina je 0.5, ne vidim razlog da raslojavam smeća, da razmišljam da l' je za keca i po ili za dvojku minus 😄

Iam i neku formulu kojom računam ocenu pa su ocene u odnosu na to koliko albumu fali do savršenstva gde su sve pesme 5/5...

Za Howls of Ebb sam zakasnio na žurku žešće ali nije mi žao 😄

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...