Jump to content

Accept


RNA

Recommended Posts

Ja ne mogu da izdvojim jednu pesmu s novog albuma za koju bih tvrdio da je najjača, sve su mi jake podjednako. Uz to, tekstovi su odlični. Pesma Bucket Full of Hate govori o političarima koji pričaju i pregovaraju o miru, a puni su mržnje prema drugima, No Shelter o tome da bogatstvo ne može da ti garantuje bezbednost, već naprotiv, The Abyss o tome kako smo ujebali planetu, pa se sad kao bojimo smaka sveta, Shades of Death unosi meni omiljene horor motive, Beat the Bastards kaže da treba da ostaviš trulu prošlost iza sebe kad se jednom odlučiš da se upustiš u životnu borbu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači, vrijeme je da se i ja oglasim na temu o ovoj svetinji.

 

Dakle, ovo je veličanstven album! Za razliku od novog Iron Maiden koji je dno dna, ovdje je sve jasno već od prvog tona. Novi pjevač baš i ne kopira Udu, onako je pjevao i u T.T.Quick-u. Album godine!

 

There is no shelter...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikada do ovog albuma nisam ozbiljnije slusao Accept.Medjutim,kada sam video toliko pozitivnih komentara,najvise ocene na vecini recenzija,odlucih se na avanturu.Nemam reci da opisem zadovoljstvo koje osecam svaki put kada preslusavam ovaj album.Ovo je masterpiece modernog heavy metala.Album za udzbenike :) Najbolje pesme Teutronic terror,Time machine (obavezno preslusati,bonus pesma je u pitanju),Pandemic...ma sve :) Organizatori koncerata sada imaju zadatak da nam dovedu ove genijalce (i time se uklope u politiku svog poslovanja - da cemo redje vidjati bendove koje su ranije dovodili).

 

P.S.Jeste ovo genijalan album,ali mi je totalno neumesno porediti ih sa Maidenima,konstatacijom da su ovi izdali vrhunski, odnosno, dno dna album...Maideni vecinom svojih pesama u poslednjih 10 godina pisu doktorat na zadatu temu...ali ima nas raznih,tako da cu ja i dalje slusati oba albuma i diviti im se, a ostali neka se zadovolje samo Accept-om (jbg).).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikada do ovog albuma nisam ozbiljnije slusao Accept.Medjutim,kada sam video toliko pozitivnih komentara,najvise ocene na vecini recenzija,odlucih se na avanturu.Nemam reci da opisem zadovoljstvo koje osecam svaki put kada preslusavam ovaj album.Ovo je masterpiece modernog heavy metala.Album za udzbenike :) Najbolje pesme Teutronic terror,Time machine (obavezno preslusati,bonus pesma je u pitanju),Pandemic...ma sve :) Organizatori koncerata sada imaju zadatak da nam dovedu ove genijalce (i time se uklope u politiku svog poslovanja - da cemo redje vidjati bendove koje su ranije dovodili).

 

Pa, šta sam ja rekao. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Znači:

 

http://www.multiupload.com/59KG6EH8GM

 

1.Rocking For The Sun (Unreleased song from "I am rebel")

2.Morning Sun (Unreleased song from "I am rebel")

3.Run If You Can (Demo for "Breaker")

4.Down And Out (Demo for "Breaker")

5.Can't Stand The Night (Demo for "Breaker")

6.Breaker (Demo for "Breaker")

7.Burning (Demo for "Breaker")

8.Son Of A Bitch (US censored version)

9. Balls to the wall (Are from 1988 audition tape with Michael White on vocals)

10.Is it love (Are from 1988 audition tape with Michael White on vocals)

11.Rich And Famous (Are from japanese edition of "Objection Overruled")

12.Writing On The Wall (Acoustic version)

13.Balls to the wall (Mark Tornillo on vocals)

14.Flash rockin man (Mark Tornillo on vocals

15.Time Machine (Bonus Track Blood of the Nations )

16.Land of the Free (Japan Bonus track Blood of the Nations)

 

A evo i link za zadnji album sa svih 14 pjesama:

 

http://www.multiupload.com/UEKAIPH211

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikada do ovog albuma nisam ozbiljnije slusao Accept.Medjutim,kada sam video toliko pozitivnih komentara,najvise ocene na vecini recenzija,odlucih se na avanturu.Nemam reci da opisem zadovoljstvo koje osecam svaki put kada preslusavam ovaj album.Ovo je masterpiece modernog heavy metala.Album za udzbenike :) Najbolje pesme Teutronic terror,Time machine (obavezno preslusati,bonus pesma je u pitanju),Pandemic...ma sve :) Organizatori koncerata sada imaju zadatak da nam dovedu ove genijalce (i time se uklope u politiku svog poslovanja - da cemo redje vidjati bendove koje su ranije dovodili).

 

P.S.Jeste ovo genijalan album,ali mi je totalno neumesno porediti ih sa Maidenima,konstatacijom da su ovi izdali vrhunski, odnosno, dno dna album...Maideni vecinom svojih pesama u poslednjih 10 godina pisu doktorat na zadatu temu...ali ima nas raznih,tako da cu ja i dalje slusati oba albuma i diviti im se, a ostali neka se zadovolje samo Accept-om (jbg).).

 

Egzaktli d sejm vit mi!!! Bat EGZAKTLI!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odmah na pocetku slusanja novog albuma skuzio sam da je to onaj pravi accept stari prepoznatljivi heavy zvuk. u tom smislu nikakve zamjerke nemam cak sam ugodno iznenadjen ,melodicno je to to, to je accept. ali zbilja ne znam kako bih komentirao novog pjevaca, ne znam jeli dobro ili lose sto je lik slican Udo-u sa krikovima, jer jedan je Udo-netko ce reci, u tom smislu vjerna zamjena-mozda i prevjerna ne znam koliko je dobro kopirat starog pjevaca koji je bio najprepoznatljviija karika u bendu. generalno, zadovoljan sam, iako mi je precudno malo sve skupa, s vremenom cu komentirat dalje kad steknem neke jos dojmove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Ja sam sto posto siguran da ću ići ako budem bio slobodan početkom februara (što je u ovom trenutku nemoguće predvideti). S tim što bih voleo kartu da kupim unapred, a nema još na našem Eventimu - no, valjda se i tamo koncerti tog tipa retko rasprodaju. Planiram da ovog puta malo više prošetam po Pešti i kupim neke diskove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ima za Beč, nema za Peštu. Ne znam zašto je to tako s nekim koncertima u Pešti. Slično je bilo i za Megadeth prošle godine - za sve druge gradove u okruženju bilo je karata, a za Peštu ne, ali su ih ipak pustili u prodaju neke dve nedelje pred koncert. Možda i ovde bude taj slučaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...