Jump to content

Pegazus


Katahazah

Recommended Posts

  • Replies 190
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Upravo po prvi put slusam Horsemana. Novi vokal niti mirise niti smrdi, a pjesmama fali energicnosti kao na prethodnome, mada u globalu nije lose. Naslovna je ujedno i najbolja. Sumnjam da cu promijeniti misljenje i kad ga bolje preslusam, ali vidjecemo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cula sam samo Wings Of Destiny i nije nista posebno....... preslusala sam ga samo dva puta i verovatno nikad vise......mozda, nekad kad mi bude bilo izuzentno dosadno sve ono sto inace slusam

Ma ne preporucujem vam bend......... ima boljih. Jes' da nisam cula sve, ali eto bar ovaj album ne morate da se mucite da nadjete

Share this post


Link to post
Share on other sites

smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif

M nisu ocajni... Ljudi sviraju tu vrstu muzike... Hamerfall, Manowar i ti fazoni... Juris metalci! biggrin.gifa:

Sta znam... Nije nesto posebno ali nije mi ni lose.

Ma, nije u tome fora. Ja koliko-toliko volim Manowar i prvi i delom drugi HammerFall album, ali ovi su stvarno o

Share this post


Link to post
Share on other sites

smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif

M nisu ocajni... Ljudi sviraju tu vrstu muzike... Hamerfall, Manowar i ti fazoni... Juris metalci! biggrin.gifa:

Sta znam... Nije nesto posebno ali nije mi ni lose.

Ma, nije u tome fora. Ja koliko-toliko volim Manowar i prvi i delom drugi HammerFall album, ali ovi su stvarno o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, cuo sam ga celog i sranje je i to zestoko! OK, ima vas koji se ne slazu sa mojim misljenjem, ali ovo je ipak jedan izrazito subjektivni stav. Wolf mi je posle toga dosao kao melem na usi. Probajte radije njih ili Crystal Eyes ili Lost Horizon. Sve su mnogo bolji bendovi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kao sto mnogi kazu naslovna je jedna od naj ali ja bi izdvojio i dragon slayer!

 

Meni licno A Call To Arms... Raspametim se kad je cujem, slamujem do besvijesti... kao sto avatar jel`te prikazuje! biggrin.gif

Pa tek onda Dragon Slayer! Volim onaj dio kad prateci vokali vriste "Dragon Slayer" a ja kao zamisljam kako pustam publiku da to pjeva dok ja bajagi vristim glavni text! biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto mnogi kazu naslovna je jedna od naj ali ja bi izdvojio i dragon slayer!

 

Meni licno A Call To Arms... Raspametim se kad je cujem, slamujem do besvijesti... kao sto avatar jel`te prikazuje! biggrin.gif

Pa tek onda Dragon Slayer! Volim onaj dio kad prateci vokali vriste "Dragon Slayer" a ja kao zamisljam kako pustam publiku da to pjeva dok ja bajagi vristim glavni text! biggrin.gif

 

E imam i ja takvih tripova, pa onda uzmem gitru i kao skacem naokolo, pa mu onda dam jedan Aaaaaaaaaaaa scream biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...