Jump to content

Alice Cooper


Crusader

Recommended Posts

@princ

Je l' se ti drogiraš!?

 

on topic

Meni se neke pesme sa novog albuma sviđaju, podsećaju me na albume iz prve polovine 70-ih, ali su zato neke mnogo dosadne. U svakom slucaju, baš me briga šta će svirati, očekujem odličan koncert.

Edited by Dead Man Drinking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,neke pesme sa novog albuma su super(I Know Where You Live,Vengeance Is Mine,Wake The Dead,Catch Me If You Can...).

 

It's Hot Tonight / No More Mr Nice Guy / Under My Wheels / I'm Eighteen / Is It My Body? / Woman Of Mass Distraction / Lost In America / Feed My Frankenstein / Be My Lover / (In Touch With Your) Feminine Side / Dirty Diamonds / Vengeance Is Mine / Halo Of Flies (with Drum Solo) / Welcome To My Nightmare / Cold Ethyl / Only Women Bleed / Steven / Dead Babies / Ballad Of Dwight Fry / Devils Food - Killer - I Love The Dead / School's Out / Billion Dollar Babies / Poison / Elected

Ove pesme su bile na poslednjem konceru.Ista lista je bila i u Kavarni (bez ove dve sa novog albuma) i bilo je super.Super je sto svira stare pesme,ali bi bilo jos bolje kada bi bile neke i sa "Hey Stoopid","Constrictor","Freedom" ili "Trash" albuma.Od njih je samo "Poison",a tu su mnogo bolje pesme od nje(House of fire,Bed of Nails,Spark in the Dark,He's back (Constrictor)...

Edited by Teenage Frankenstein

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super je sto svira stare pesme,ali bi bilo jos bolje kada bi bile neke i sa "Hey Stoopid","Constrictor","Freedom" ili "Trash" albuma.Od njih je samo "Poison",a tu su mnogo bolje pesme od nje(House of fire,Bed of Nails,Spark in the Dark,He's back (Constrictor)...

 

Album se zove Raise Your Fist and Yell, a pesma je Freedom. Taj album je inače najheavy Cooper-ov album, meni lično njegova najjača pesma ikada, Roses on White Lace, s tog je albuma, a tu je i ona po kojoj sam sebi dao nick. Nije samo Poison s nabrojanih albuma, već i feed My Frankenstein, a ja ne znam zašto forsira tu pesmu na svakoj turneji, kad su sve ostale sa Hey Stoopid bolje od nje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Album se zove Raise Your Fist and Yell, a pesma je Freedom. Taj album je inače najheavy Cooper-ov album, meni lično njegova najjača pesma ikada, Roses on White Lace, s tog je albuma, a tu je i ona po kojoj sam sebi dao nick. Nije samo Poison s nabrojanih albuma, već i feed My Frankenstein, a ja ne znam zašto forsira tu pesmu na svakoj turneji, kad su sve ostale sa Hey Stoopid bolje od nje.

Da,da...Zaboravio sam na Feed My Frankenstein sa Hey Stoopid.Mislio sam na Freedom singl.Da,Roses on White Lace je stvarno odlicna pesma.Trashes the world turneja je,po meni,bila najbolja,a tu je negde i Brutal Planet(oni koncerti na pocetku turneje).A u kojim novinama je pisalo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imate topic o koncertu na Koncertima :da:

 

 

...ali bi bilo jos bolje kada bi bile neke i sa "Hey Stoopid"...

Uh,ja sam bas bio ocekivao da ce svirati nesto sa Hey Stoopid-a (na tom albumu je gostovao i Slash,pa mi je zato jos i drazi :) )...al' nisu :(<_<

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cooper je poceo da vodi program na jednoj radio stanici iz Stockholma , mozete slusati preko neta na rocklassiker.se. Mislim da se pojavljuje samo vikendom i mogu reci da pravo gnjavi sa izborom muzike.

 

Inace, sa Trasha i Hey Stoopid-a vrlo rijetko svira nesto live, osim Posion, gledao sam ga vise puta i uvijek mi je to islo na zivce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...