Jump to content

Bruce Dickinson


Tyriel

Recommended Posts

Taj live iz Sao Paula je jedan od najboljh koncerata koje sam ikad cuo! :rockdevil:  

 

Tears of the Dragon i Laughing in the Hiding Bush su mi mnogo bolje sa tog koncerta nego s albuma.

 

Te dve pesme ne znam ako sam preslusao 5 puta studijske verzije, ali zato live ...   :lol:

 

I ja sam prvo cuo live verziju Tears of the dragon...i to je bilo vantelesno iskustvo. Pustao sam na repeat ceo dan i tako narednih x dana. kad sam cuo original bio mi je smesan...osim sto nema ni te energije, onaj brige deo kada se u live-u sve zaustavi i smiri, u studiu tu gitara svira neki rege ritam, meni se smucilo hahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

ne,znam

 

uvek se covek prvo veze za verziju koju prvo cuje...

 

meni je ova dobra, ali opet mi je bolja ona u sao paolu, a opet najvise zbog bridza koji ovde nije skroz rege kao u originalu ali nije ni perve kao u brazilu :))))))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Ovako, meni Bruceova solo muzika jako odgovara, od celih albuma sam preslusao samo Tatooed Millionare i Accident Of Birth, i ovaj drugi mi se neuporedivo vise svidja. TM mi se cak nesto i nije svideo...

Ali mislim da od AoB albuma pa nadalje je opet pronasao svoj glas i peva bolje nego ikada, sto se posebno vidi uzivo, ovaj live je sjajan:

 

http://www.youtube.com/watch?v=8nynKeFVrCc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslusaj Chemical Wedding - ludnica dobar album, 10/10, medju omiljenim mi albumima, savrseno

 

Poslednji je isto predobar!!!

 

Kako je dobro kad ti se nesto bas bas dopada, a znas da toga ima jos :)

 

Apsolutno se slazem!

 

 

+1

 

A ti Breakthru se bacaj na slushanje, oma! :bigblue:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Baš lepo što si nas podsetio na taj Dickinsonov nastup u Sarajevu za vreme rata, koliko vidim "sa poćetkom u 1800 sati" :haha:

 

Idi na neki Hrvatski forum pa tamo kači taj plakat i šlihtaj im se, pošto vidim da ih smatraš braćom. U stvari, mi Srbi puštamo da nas olako pljuju, tako da si ti sa antisrpskim izjavama dobrodošao na ovaj "srpski" forum. I ne, NISAM ŠOVINISTA I NE MRZIM NIKOGA, ali nisam ni anacionalan.

 

Sorry za relativni offtopic.

Edited by Vule iz Kule
  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bruce Dickinson > Svi bendovi sa ovih slika

 

Tada je Bruce solirao tako da je u Sarajevu svirao pjesme sa tadašnjeg albuma "Balls to Picaso". Inače nakon posjete Sarajevu napisoa je ovu pjesmu:

 

http://www.youtube.com/watch?v=_pUWitARq2w

 

Uglavnom kao ličnost jeste možda veći, ali kao solo muzičar definitivno nije.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...