Jump to content

Bruce Dickinson


Tyriel

Recommended Posts

Imas temu o Blazeu negde...

 

Halford imao bolju solo karijeru od Dickinsona!?Kakav vic!Pa Halfordu jedino valja Resurrection,sve ostalo - jedva prosek.

Sa druge strane,Chemical Wedding i Accident of Birth su bolji od pola Maiden albuma,a ostalo je vrlo,vrlo solidno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas temu o Blazeu negde...

 

Halford imao bolju solo karijeru od Dickinsona!?Kakav vic!Pa Halfordu jedino valja Resurrection,sve ostalo - jedva prosek.

Sa druge strane,Chemical Wedding i Accident of Birth su bolji od pola Maiden albuma,a ostalo je vrlo,vrlo solidno.

Stani, zasto seres, ili nisi slusao ostale pesme, ili si procitao neki od mojih postova pa sada pominjes tu pesmu i pokusavas da ispadnes veliki metalac. Dickinsonovi solo albumi su isti kao i svi albumi Maiden-a, budjavi, sve na isti kalup. Kotipeltov album je stvarno dobar, mnogo bolji od malog pilota.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez veze pricas . Chemical i Accident nemaju ni jednu jedinu dodirnu tacku sa IM albumima. Iskreno vise mi se svidjaju ova dva albuma u odnosu na bilo koji Maiden album. Sem toga nikako nisu pravljeni na slican kalup, atmosfera je daleko mracnija a i aranzman je odlican.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez veze pricas . Chemical i Accident nemaju ni jednu jedinu dodirnu tacku sa IM albumima. Iskreno vise mi se svidjaju ova dva albuma u odnosu na bilo koji Maiden album. Sem toga nikako nisu pravljeni na slican kalup, atmosfera je daleko mracnija a i aranzman je odlican.

Ma albumi mu jebu kevu, nema boljih, stvarno mi se od njih zatrese svaka vlas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stani, zasto seres, ili nisi slusao ostale pesme, ili si procitao neki od mojih postova pa sada pominjes tu pesmu i pokusavas da ispadnes veliki metalac. Dickinsonovi solo albumi su isti kao i svi albumi Maiden-a, budjavi, sve na isti kalup. Kotipeltov album je stvarno dobar, mnogo bolji od malog pilota.

Nisam ni mislio na pesmu,mislio sam na album.Nemam potrebe da se pravim"velikim metalcem",ja to vec jesam icon_mrgreen.gificon_mrgreen.gif .To sto ti ne volis Maiden,to je vec druga stvar.Ja volim i Maiden i Priest,to su bendovi koji su bog i batina metala,ali ovde se prica o solo karijerama.To je ujedno i moj odgovor Black Knightu - albumi mozda nemaju mnogo dodirnih tacaka,ja jednostavno kazem da su bolji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je ujedno i moj odgovor Black Knightu - albumi mozda nemaju mnogo dodirnih tacaka,ja jednostavno kazem da su bolji.

Mozda ima slicnosti na par mesta gde Adrian solira. Inace vec sam napomenuo da mi se daleko vise svidjaju ova dva albuma nego IM.

 

 

Anarki nema potrebe da budes sarkastican.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez veze pricas . Chemical i Accident nemaju ni jednu jedinu dodirnu tacku sa IM albumima. Iskreno vise mi se svidjaju ova dva albuma u odnosu na bilo koji Maiden album. Sem toga nikako nisu pravljeni na slican kalup, atmosfera je daleko mracnija a i aranzman je odlican.

nema se sta ni dodati ni oduzeti...

 

cinjenica da maideni imaju smorne arnzmane sto su donekle ppravili na novom albumu.

 

ali chemical i accident su zaista kvalitetni albumi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da djeco Dickinsonova karijera je vishe nego uspjeshna

Ako posmatram Maidenove albume u devedesetim i Brusove solo albume nemogu da se otmem utisku da su Brusovi albumi jednostavno bolji od Maidena i to za klasu.Brus je imao kiks sa Skunk Works ali je brzo ukapirao sta ga je uchinilo mocnim pa je batalijo los zanat, pokupio Adriana i snimio Accident Of Birth.

Legenda kaze da je Steve Harris poludio kad je cuo ovaj album.Odjurio je sa cd-om kod Dickinsonove zene i rekao joj ova, ova, i ova je Adrianova stvar a ovde, ovde, ovde je njegov solo.Miss Dickinson mu je samo hladno potvrdila.

Jebi ga, i treba da se ljuti, sad su svi zajedno a opet imam osjecaj da Steve vuce sve konce ko i obichno.

Dickinson najavljuje novi solo album, nece mu biti tesko da premasi DOD.

Nek napravi nesto izmedju Accident i Chemical i bice kralj

Share this post


Link to post
Share on other sites

bruce solo razbija... i drugaciji je nego IM icon_wink.gif i sto ga uporedjivati toliko???

 

naravno, jedva cekam novi album... koji je najavljen za pocetak sledece godine, jer tako ja mislim?

 

valjda ce biti neki njegov koncert blizu nas !!! voleo bih ga videti solo!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...