Jump to content

Bruce Dickinson


Tyriel

Recommended Posts

Aha, pa znaci ti me svo vreme za***avas (provociras), da vidis kol'ko znam?

 

Dobro... neka, neka, zapamticu ti ja ovo... auh, pa ja sam se za***ao... prekrstio sam Ariana u Stevea Harrisa! icon_smile.gif

Moja greska izvini, na njega sam mislio, jer on je svirao Bruceu za vreme solo karijere!

 

icon_smile.gificon_biggrin.gificon_smile.gificon_sad.gificon_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

quote:

Prvi poslao Demonic Alliance:

e Boxy ti si se stvarno natripovao, zar ne :-)

 

Mada ja mislim da bend ako nastavi ovako nece ga izvuci ni Steva, ni Bruce ni Smith

 

Zaista jesam icon_smile.gif Neznam sta mi je u poslednje vreme?

 

Sto, mislis da lose zvuce sada? Po meni se oni blago komercijalizuju...

 

icon_smile.gificon_biggrin.gificon_smile.gificon_sad.gificon_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto mislim da su losiji...

zato sto, kad ih slusam, ne prolaze mi zmarci kroz kicmu, ne pocnem da slinim, creva ne pocnu da igraju brejkdens od unutrasnje satisfakcije...

 

ma nema onog filinga kao pre

ali nisu za baciti, nadam se... AJDE LJUDI, IZVUCITE SE! A i ako ne uspeju, oprosticu im, samo da ne postanu metallica...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Mislim, neznam, ono, kao... smile.gif mozda me neki linchuju zbog ovoga, ali meni su Accident Of Birth i Chemical Wedding bolji od Brave New Worlda...

 

Brejv mi je jedno vreme bio omiljeni album, i radovao sam se zbog povratka Brusa u Mejdene... Ali sad kad sam cuo Eksident i Kemikl nisam toliko radostan...

 

Mejdeni su bolji bend, ali mi se chini da su se ispucali i da nemogu da naprave nesto novo toliko dobro koliko bi Brus napravio sam...

 

We shall see...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bruce je legenda i moze da peva kako hoce, ali u kompletu su neprevazidjeni! The Chemical Wedding je sjajan album (posebno istoimena pesma i Jerusalem) ali ne bih mogao da to uporedim sa Brave New World-om. BNW je povratnicki album koji zvuci sjajno i u stilu, a to sto su neke Brucove solo pesme bolje od nekih sa albuma to je stvar i ukusa i misljenja.

Meni su se svidjali i albumi sa Blazeom i iako ga pljuju Blaze ima glas dobrog HM pevaca :twisted:

With or without, they're BEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...

Ja mislim da se jednostavno ne moze porediti njegova solo karijera sa karijerom sa Maidenima. Kako god okrenes on je savrsen vokalista. E sad druga je stvar sto mi je drazi kad je sa Maidenima. Ali o ovakvoj temi je totalno nepotrebno pricati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Di'Anno, Dickinson, Bayler pa opet Bruce!?   user posted image  

Postaje malo konfuzno, al' Dickinson je Dickinson! Dobro svi su bili dobri i imali su svoje hitove, al' nikoga publika nije prihvatila kao Brucea! Trebalo je vremena, al' evo i on se vratio! Inace i u Samson-u je bio OK!

 

 user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image

 

D'Anno je bio ok, ali Bruce rulla. IM su svakako imali strava stvari koje je pevao i Blaze, ali Blaze jednostavno nema raspon glasa kao Bruce. Ponekad mi se chini da chovek sve pesme peva istom "visinom" tona, dok Bruce izvlachi sve tonove, i visoke i niske. Uostalom, uporedite samo kako je Bruce otpevao Sign Of The Cross, a kako Blaze! Razlika ko nebo i zemlja.

 

Bruce je legenda i solo i sa IM, ali sobzirom da IM najbolje zvuchi sa njim, onda je to varijanta za koju "glasam".

 

P.S. najbolji solo album Bruce-a mi je svakako "Balls To Picasso"!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...