Jump to content

Bruce Dickinson


Tyriel

Recommended Posts

  • 2 years later...
  • 2 years later...
  • 3 weeks later...

Nisam skoro cuo uzasniji mix, ovo je gore i od Iron Maiden albuma, jebote jel realno da vokal ovako smece zvuci na pesmi koja je rad za solo pevaca. Nerealno. A spot smejurija. Nek pogledaju malo Judas Priest kako se radi posao, u poredjenju sa njima je ovo smejurija. Ne kapiram kako moze Chemical Wedding album od pre 20 i kusur godina da ima bolji mix i zvuk nego album u 2023. godini. Pesma je dobra, prezvakano doduse, ali ajde, nisam ni ocekivao nesto pametnije. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

12 hours ago, Crusader87 said:

Meni je pesma skroz ok, jedino sto u nekim delovima zvuci da Brus ne moze da iznese ono sto je naumio.

da, bezpotrebno forsira neke momente koje su previsoke za njegov glas danasnji, i najgore od svega je sto te delove bi mogao komotno da izbacis iz pesme i da ti ne smeta sto nema pevanja tu 

ali dobra mi pesma generalno, ide ka mraku weddinga. 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra mi je stvar, ljudi su je iskritikovali kao da je ne znam kakva abominacija. :haha: Rifovi su mi jaki, refren je verovatno highlight, vidim da je Bruce i dalje standardno opsednut Blejkom. Slažem se jedino da je glas malo nizak u miksu, ne znam kakav je to novi trend, ista priča kao na novoj Caligula's Horse pesmi. I da, možda produkcija nije najmoćnija, pitam se kako jedan A Tyrany of souls od pre dvadeset godina ima bolji zvuk od nečeg što je snimljeno danas. 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Jel tolko los pa niko ne komentarise? 😄 

Generalno, ima dobrih pesama i ona Maiden pesma naravno bolje zvuci ovde gde joj je i mesto. Ima i nekih za preskociti, ali generalno nije los album, nakon onih ne bas sjajnih najavnih singlova

Dobar je cika Bruce, Roy takodje na visini zadatka

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, Chicken Little 420 said:

Jel tolko los pa niko ne komentarise? 😄 

Generalno, ima dobrih pesama i ona Maiden pesma naravno bolje zvuci ovde gde joj je i mesto. Ima i nekih za preskociti, ali generalno nije los album, nakon onih ne bas sjajnih najavnih singlova

Dobar je cika Bruce, Roy takodje na visini zadatka

Iskreno cuo sam dve pesme,ove za koje je objavio i video i nije me povuklo da pustim ceo album. Ne kazem da necu u nekom trenutku ali trenutno me ne vuce. 

2 hours ago, Chicken Little 420 said:

Jel tolko los pa niko ne komentarise? 😄 

Generalno, ima dobrih pesama i ona Maiden pesma naravno bolje zvuci ovde gde joj je i mesto. Ima i nekih za preskociti, ali generalno nije los album, nakon onih ne bas sjajnih najavnih singlova

Dobar je cika Bruce, Roy takodje na visini zadatka

Mislim da ce novi album Blaze-a biti puno bolji,bar po ovome sto sam do sada cuo, pa cu bas da uporedim kvalitet svega pa i same ideje.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Овај Дикинсонов албум више звучи као скупина B-Side песама него оно што он заправо може да створи. Али и поред тога све ово има његов печат и драго ми је да лик пише и компонује оно што воли онако како он воли. Било како било албум сам по себи није лош, не треба очекивати Accident of Birth или The Chemical Wedding aли ако више волите његове почетне радове (из неког потпуно непознатог разлога, сваки пут кад слушам Rain on the Graves прва асоцијација ми је Sacred Cowboys, знам да нема никакве везе ни мени није јасно ал јебига) онда овај албум може да вам легне како треба. Све у свему да је одличан није, да је лош није, да може да се слуша, може. И то је ваљда једино битно у целој причи.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...