Jump to content

Virgin Steele


Glavx

Recommended Posts

Oni prvi albumi definitivno nisu power, mislim na pesme tipa sex religion machine (jesam li odvalio naziv?). To neznam kako bih nazvao, vishe lichi na neki blagi HM. Ali albumi od invictusa pa na dalje se mogu svrstati u power, chvrshci su i melodichniji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa da

do Invictusa to je i bio neki heavy ali posle toga odlican power!!! icon_biggrin.gif

sada su izdali dva reizdanja prvih albuma (ne bas reizdanja nego the best)

sto malo po meni zvuci kao komercijalni pokusaj (izdali su dva diska a mogli su sve pesme da stave na jedan i izdali su ga u isto vreme ??)

ali sve u svemu odlican bend!

i videcemo ih Azal i ja uskro na metal festivalu icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 10 months later...

sada su izdali dva reizdanja prvih albuma (ne bas reizdanja nego the best)

sto malo po meni zvuci kao komercijalni pokusaj (izdali su dva diska a mogli su sve pesme da stave na jedan i izdali su ga u isto vreme ??)

ali sve u svemu odlican bend!

i videcemo ih Azal i ja uskro na metal

Ne vreujem da je to baš neki gadan pokušaj da se izmami novac, ali definitivno će dobiti pare na tome što dosta ljudi traži ta njihova dva albuma koja su do skora bila izdata samo na pločama. Čini mi se da su dostizali neke astronomske cifre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

DeFeis definitivno mnogo bolje zvuči otkako je počeo da se ugleda na Erika Adamsa. Ranije je imao tako smešne ispade u vriskove da sam se valjao svaki put kad bih čuo neku od starijih pesama, a "Cry For Pompeii" defintivno nije smešna pesma! Oni su u Americi uživali status kultnog benda tokom 80-ih godina, a uspeli su da se probiju tek sredinom 90-ih. Istina, kvalitet je tada stvarno isplivao. One njihove 'opere' su stvarno... skidam kapu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Kao npr. "Age Of Consent". Svaki album je više nego solidan, ali na tim ranim radovima David DeFeis zvuči veoma smešno. Ne da ima ružan vrisak, nego... 8O

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...