Jump to content

Virgin Steele


Glavx

Recommended Posts

Pa ne znam čemu opaske na moj račun. Ako je to zbog Angelystor-ovih testisa, to je izrečeno pre tri meseca, tako da više nije aktuelno. Ako sam ja izazvao to time što sam rekao koje su mi omiljene pesme, koliko se sećam i Angelystor je skoro na jednoj drugoj temi naveo Victory Is Mine kao jednu od boljih pesama, a Blood of the Saints je na isti fazon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Pochni sa albumima: "The Marriage Of Heaven & Hell: Part I" i "The Marriage Of Heaven & Hell: Part II".

 

Ako ti se ta dva svide, dovrshi trilogiju sa "Invictus. U principu, meni je taj chak i bolji od ova gornja dva.

 

 

Ako ne mozesh da nadjesh linkove, vikaj, probacu da pomognem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm..sad vidim na myspaceu njihovom da ima da se chuje "Invictus" pesma. Bratac, ako te ono nije odushevilo, onda bolje ne nabavljaj. Ja kao nenormalan svrshavam na onu pesmu, i jedna mi je od najboljih ovog benda.. Sl. vazi za "A Symphony Of Steele" koja se takodje moze chuti tu. Obe su inache i redovne na VS listama na 'certima..

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmmm... evo sta sam ja zakljuchio posle malo slushanja preko myspace-a i slicnih izvora

 

 

produkcija ume da bude straobalno losa... npr za inviktus.

a nekako mi bubanj zvuchi suplje, mozda se varam, ali mi ovo mnogo vici da kucane bubnjeve... mada ne toliko lose, koliko kucani bubnjevi umeju da zakazu, ali nekako su bubnjevi preprecizni i malo monotoni

 

inache pevac mi glasom mnogo lichi na erika adamsa(barem na pesmi invictus), na drugima bash i ne mnogo, a sto se tiche invictusa, chuo sam i bolje... mislim zvuchi nekako neoriginalno i malo vise tvrdo nego sto bi trebalo biti...

 

 

 

Child of Desolation mi je BASH jaka pesma...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E vi'sh meni "COD" najslabija od tih mysp. pesama, ali dobro, ukusi :pivopije:

 

Hm..pa ako ti se ona svidela, onda bolje da ti pre nabavish "House Of Atreus" albume...sta znam.

 

A "Invictus" jes da ima malo "chudniju produkciju, ali ona meni odgovara, zato sam ti i rekao da pre uzmesh Marriage albume, zato shto imaju neku "klasichniju" heavy produkciju za razliku od ovog, i najbolji su za upoznavanje sa VS zvukom IMHO.

 

A za komparaciju sa Adamsom..ne znam, mozda:) Meni ce DeFeis uvek biti bolji..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Зајеб, зајеб, зајеб... али на плочи пише Virgin Steele II "Guardians Of The Flame". То је фазон који су многи бендови користили тада, на пример енглески Avenger за свој други албум "Killer Elite".

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

na prvo slushanje mi se nije svidjao V, ali kad sam preslusao Invictus(album) odusevilo me je kako jednu te istu temu preradjuju tokom celog albuma na razlicite nacine i kako uspevaju da ponavljaju temu a da ne bude dosadna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja taj '80s period nikada ne preporuchujem za pochetak nekome ko nije pre chuo VS. IMHO noviji albumi su daleko mocniji. A ako vec neko bash hoce da krene iz '80tih, onda kume "Age Of Consent", pa kad chuje "Burning Of Rome" sam kriv..

 

 

ja sam prije pola godine poceo da slusam VS i poceo sam sa prcim pa onda sa albumom iz 93 life among the ruins i odusevljen sam,meni se svidja muzika.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...