Jump to content

Obituary


Breberina

Recommended Posts

Frubi aj šapni mi koliko traze , Jer znam ljude ovde u Kanadi koji se bave takvim poslovima naročito sa bendovima takvog kalibra. Jel veruješ da je Motorhead svirao u Torontu u jednom manjem mestu za 15.000 Kanadskih..Za takav bend ja mislim da nijew puno..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi album Frozen in Time nije ispunio moja ocekivanja. Produkcija je odlicna, stilski se Obituary poznaje na 100 km, i po tom pitanju nema zamerki. Jedino su pesme monotone, vec ranije odsvirane, u smislu da nema zrno noviteta, a pri tom nema zaraznih pesama kao na pocetku karijere. Ovaj albummogu da slusam ceo dan i da mi ne smeta, ali mi srce nece zaigrati kao kad slusam Cause Of Death, Slowly We Rot , i pojedine hitove sa kasnijih albuma. Necu reci da je izdanje lose, ima dobrog feelinga, mocan je zvuk, ali po meni, to nije to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi album Frozen in Time nije ispunio moja ocekivanja. Produkcija je odlicna, stilski se Obituary poznaje na 100 km, i po tom pitanju nema zamerki. Jedino su pesme monotone, vec ranije odsvirane, u smislu da nema zrno noviteta, a pri tom nema zaraznih pesama kao na pocetku karijere. Ovaj albummogu da slusam ceo dan i da mi ne smeta, ali mi srce nece zaigrati kao kad slusam Cause Of Death, Slowly We Rot , i pojedine hitove sa kasnijih albuma. Necu reci da je izdanje lose, ima dobrog feelinga, mocan je zvuk, ali po meni, to nije to.

kak' mogu da ga nabavim...os prodas ili nesto sl...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nec bih da se ponavljam, ALI TVOJOJ MAMI SMRAD NE SMETA...

Lupas...ali opet lupas.....i ponavljas se...mozes li nesto novo da smislis....toliko si ogranicen da to nije normalno....steram ti ga majke u onu rabotu.....

 

evotigana.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lupas...ali opet lupas.....i ponavljas se...mozes li nesto novo da smislis....toliko si ogranicen da to nije normalno....steram ti ga majke u onu rabotu.....

 

evotigana.gif

mislim da je dosta...ipak smo mi pametniji od ostalih ljudi...visa rasa...samo da znate da ljudi masovno dolaze u kumodraz...aha

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Novi album rastura!!!!

Mesavina Cause-a i +Slowly-a + The End Complete!

Znaci braca Tardy su ponovo razvalila!!!!!

Svaka cast...

Tako je ovaj album ne treba da ima loshe kritike jel se OLD SCHOOL DEATH METAL vratio!!! icon_rockdevil.gif

 

3,4 i 5 su teshke sabijachine toga takodje treba da ima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...