Jump to content

Blind Guardian


Recommended Posts

Guest Daemonium
a ja necu da idem na koncert jer nemam pare....niko nece dux simhony x-a i ja sam propao!!!!!! necu imati love necu ici na koncert!!!

 

ps.Sacrilegious necu da ti rezem domace albume , za strane je ok!!!

Ma,sta se tripujes covece,jel mislis da ce da se rasproda 1000 karata za 2 sata?Ja nemam kintu i opste se ne brinem...Kad nadjem nadjem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma,sta se tripujes covece,jel mislis da ce da se rasproda 1000 karata za 2 sata?Ja nemam kintu i opste se ne brinem...Kad nadjem nadjem

ja cu da prestanem da se brinem kada budem imao kartu u rukama!!! sugavi dux simhony x!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako imas duks nekog black benda, prodaces ga veoma brzo, jer to prolazi kod klinaca kao alva icon_smile.gif

imam dva cradle of filtha i jedan dimmu borgir--a ta tri ne bih prodao pa da dolazi maiden!!!! icon_mrgreen.gif dragi su mi i stalno sam u njima: damnation , vempire i puritanical!!!!!! pivopije.gificon_rockdevil.gif

 

 

ozbiljno , nadam se koncertu vrlo jako....pare cu da iznadjem nekako!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E kid, mojne se tripujesh! Nacice se kesha. Kupicu ti ja kartu, pa cesh mi proslediti kesh kad skupish, ali bolje pochni odma. Kao shto rekoh, ja sma pametno i na vreme napravila 3 shteka, za svaki sluchaj. Vidish, isplatilo se! pivopije.gif

pivopije.gif ako to stvarno mislis kao sto pises--------- icon_rockdevil.gifpivopije.gificon_rockdevil.gifpivopije.gificon_rockdevil.gifpivopije.gif !!!

 

poceo sam da skupljam breeeee , mislio sam da cu da prodam dux ali jbg!!!!!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se uzdam u kladionicu.

Rasporedicu 500 kinti na 10 tiketa, pa ono, sta dodje, dobro doslo je.

uradi kao goran , odigras cetiri para na svakom tiketu i uplatis po 50 , on je sakupio 4000....imas za dve karte!!! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smor je sto je sad svuda pri kraju prvenstvno, pa moram da igram na losije klubove koji se bore za opstanak biggrin.gif

idi na sve i svasta tema derbi utakmice postovacu ti cetiri utakmice da odigras koje moraju dadodju dobijas sigurno( sto posto)!!!!!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...