Jump to content

Blind Guardian


Recommended Posts

 

Evo ga tracklist

 

01. This Will Never End (5:07)

02. Otherland (5:14)

03. Turn the Page (4:16)

04. Fly (5:43)

05. Carry the Blessed Home (4:03)

06. Another Stranger Me (4:36)

07. Straight through the Mirror (5:48)

08. Lionheart (4:15)

09. Skalds and Shadows (3:13)

10. The Edge (4:27)

11. The New Order (4:49)

 

Cover rula,po meni.Nikad dosta zmajeva icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

u skcu?? pa oni nisu normalni! poklacemo se da udjemo! a karte su u felixu od iduceg ponedeljka jel tako?

 

e sad, znam da je glupo pitanje, ali jel zna neko ko organizuje koncert?

vrati se nekoliko stranica unazad i kreni na tenane da citas

Sve ce ti biti jasno icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest 10 dinara

Blind Guardian nikad nisam nesto preterano voleo ali cu verovatno ici na ovaj koncert.Cuo sam da ce bina biti extra uradjena..Mada mnogo je 2000 dinara ali jebiga steta je propustit tako veliki band...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih sad ovde hteo da pravim presedan, ali zar ovaj koncert nije trebao da se odrzi u Hali Sportova (ili nesto slicno, gde ima vise prostora) i zar nije receno da ce karta biti najvise 1 200 din. Koliko se secam to je neko najvavio jos u decembru na 202. Ovako je stvarno preskupo. Ja sam bio dva puta na Gurdianima u inostranstvu i karta se kretala oko 15 Evra, a kod na skoro 25 Evra.

Osim toga cinimi se da ljuid koji organizuju koncert nemaju veze sa BGom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

brate ja stavrno vise ne mogu nikomd a objasnjvam zasto se ovaj kocnert organizuje u skcu niti zasto karta ovoliko kosta niti bilo a sumnjam da i frubi moze vise

Ako si ti i vama slicniji pametniji i ako bi ste umeli bolej da organizujete koncert slobodno navalite pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

brate ja stavrno vise ne mogu nikomd a objasnjvam zasto se ovaj kocnert organizuje u skcu niti zasto karta ovoliko kosta niti bilo a sumnjam da i frubi moze vise

Ako si ti i vama slicniji pametniji i ako bi ste umeli bolej da organizujete koncert slobodno navalite pivopije.gif

Vidi ortak ja samo sam izneo cinjenice. Karta je kod nas znacajnije skuplja nego na primer u Madjarskoj.

Drugo, ja sam slusao jos krajem prosle godine na 202 kada je neko vec najavio BG i kada je receno da ce karta biti 1200. Ne vidim u cemu je tu greska ili problem. A istina je da taj ko organizuje ne voli bas nesto BG.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zar su u komuni obozavali svi metallicu, zar obozavaju pearl jam... ph34r.gif

zar uopste neko ko organizuje koncert mora obozavati bend da bi ga doveo?!

vecu glupost u zivotu nisam cuo...

Ama covece ja nista pod ovim nisam mislio negativno, nego zasto toliki raskorak u ceni i pitao sma ko je to prvo hteo da dovede bend. Jebi ga, ja cu sve jedno morati da dodjem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa pazi.Taj koncert u Madjarskoj je sigurno bio negde gde staje vise od 1000 ljudi tkaod aje cena karta opravdano niza.Sto vise ljudi bice niza cena karte. I plus to je bila cena karte na nekoj drugoj ceni a cene karata se svakako razlikuju.Guardiani nisu jeftin bend vec sigurno spadaju u jedne od najskuplji a ti vidi ako uspes da otplatis BGovce sa kartom od 1200 din na 1000 ja ne da cu ti skinem kapu nego cu ti popusim kurac za to icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa pazi.Taj koncert u Madjarskoj je sigurno bio negde gde staje vise od 1000 ljudi tkaod aje cena karta opravdano niza.Sto vise ljudi bice niza cena karte. I plus to je bila cena karte na nekoj drugoj ceni a cene karata se svakako razlikuju.Guardiani nisu jeftin bend vec sigurno spadaju u jedne od najskuplji a ti vidi ako uspes da otplatis BGovce sa kartom od 1200 din na 1000 ja ne da cu ti skinem kapu nego cu ti popusim kurac za to icon_smile.gif

Da, to je u madjarskoj ipak bio manji koncert, dobro ne bas toliko ni mali. Kazem, nemojte ovo sto sam sad napisao da shvatate negativno. Nego mi je cisto bilo interesantno da uporedim stvari. Koliko su uopse Gurdiani, verujem naravno, da su medju najskupljima. Pa to su ipak KRALJEVI! icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...