Jump to content

Blind Guardian


Recommended Posts

jebale vas karte sta ste navalili ko mutavi, koncert ja za pet meseci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! icon_evil.gif

nije stvar u tome kad je koncert...

 

problem je u tome sto se vec 2 puta najavljuju karte i dva pita nekoga mrzi da dan ranije jebeno kaze da nece biti karata.. nego se dva puta cimamo u 5-6am kao najgore naivcine....

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebem mu, to sto kasne karte znaci da se nesto moralo desiti da bi prodaja bila odlozena! Nisu oni uzeli karte i pobegli da bi vas zajebali il' ne znam sta vec je verovatno izvan njihove kontrole. Mozda bi ste vi da organizujete koncert Guardiana?

Nije da sam neciji advokat, ali ja bih bio zahvalan sto Gardijani uopste dolaze ovde u i ne bih kukao sto kartu nisam dobio 22. vec 23. juna. Samo serete i kritikujete, a to sto su neki koji nisu iz Bg-a retardirani jer im je receno milion puta da rezervisu usranu kartu kod frubija a oni se cimaju i putuju ko im je kriv...

 

Uostalom, sacekajte da se pojavi frubi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije stvar u tome kad je koncert...

 

problem je u tome sto se vec 2 puta najavljuju karte i dva pita nekoga mrzi da dan ranije jebeno kaze da nece biti karata.. nego se dva puta cimamo u 5-6am kao najgore naivcine....

To je tako sa svakim koncertom i svakim organizatorom, zar nisu za Kinga bile najavljene karte za 1.mart, a kad su pustene u prodaju, mrzi me da navodim gomilu drugih primera.Ganjajte telefonom Felix, pa kad bude znace se. icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebem mu, to sto kasne karte znaci da se nesto moralo desiti da bi prodaja bila odlozena! Nisu oni uzeli karte i pobegli da bi vas zajebali il' ne znam sta vec je verovatno izvan njihove kontrole. Mozda bi ste vi da organizujete koncert Guardiana?

Nije da sam neciji advokat, ali ja bih bio zahvalan sto Gardijani uopste dolaze ovde u i ne bih kukao sto kartu nisam dobio 22. vec 23. juna. Samo serete i kritikujete, a to sto su neki koji nisu iz Bg-a retardirani jer im je receno milion puta da rezervisu usranu kartu kod frubija a oni se cimaju i putuju ko im je kriv...

 

Uostalom, sacekajte da se pojavi frubi.

ja jesam iz BG-a, ali sam dovoljno daleko od Felix-a da bi se cimao bez razloga...

da ponovim:

 

NIJE STVAR U TOME DA LI CE KARTE BITI DANAS, SUTRA, JUCE ILI U SEPTEMBRU!!!

SAMO JE VAZNO DA KARTE BUDU ONDA KADA NEKO KO SEBE NAZIVA ORGANIZATOROM KAZE DA CE BITI!!!

 

 

i onda se pojave pametni likovi koji kazu: "jebale vas usrane karte" ......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebem mu, to sto kasne karte znaci da se nesto moralo desiti da bi prodaja bila odlozena! Nisu oni uzeli karte i pobegli da bi vas zajebali il' ne znam sta vec je verovatno izvan njihove kontrole. Mozda bi ste vi da organizujete koncert Guardiana?

Nije da sam neciji advokat, ali ja bih bio zahvalan sto Gardijani uopste dolaze ovde u i ne bih kukao sto kartu nisam dobio 22. vec 23. juna. Samo serete i kritikujete, a to sto su neki koji nisu iz Bg-a retardirani jer im je receno milion puta da rezervisu usranu kartu kod frubija a oni se cimaju i putuju ko im je kriv...

 

Uostalom, sacekajte da se pojavi frubi.

Nisi ti taj koji vec treci put ustaje ranije i ceka po 2 sata da bi kupio kartu, a ima pametnija posla kao da uci, pa majke mi mislim da sam jedini koji se 3 put ispalio zato shto oni ne daju zvanicno obaveshtenje na legacy...vec ovde pishu odlaze se prodaja, pa koji je bre to fazon?!?!? Postoje granice svacijeg strpljenja i koji je to trip e gotove su karte krecemo, a onda ne dodju?!? I josh ne zaboravimo ako karte nemaju pecat SKC-a (a izgleda da su doshli jutros doshli bi sa nepecatiranim kartama) nece im dozvoliti da prodaju (jer u slucaju ispale preko SKC-a smo zashticeni)

Sve u svemu vi meni lepo p***** i proklinjem vas shto ste me na ovo naterali, ali idem da kupim karte za HIM J*B*SH ovo sranje!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se ne lazemo, boli me kurac. Ja idem na ovaj koncert, a ti mozes i na Cecu ako hoces...

Samo jedan deo prve recenice posta je bio upucen tebi....ostatak organizatorima....a ako im je ovo fazon da oteraju shto vishe ljudi, uspevaju, jer su upravo oterali oko 10-15 ljudi koji nece vishe da uzmu karte zbog ovolikih ispala....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja jesam iz BG-a, ali sam dovoljno daleko od Felix-a da bi se cimao bez razloga...

da ponovim:

 

NIJE STVAR U TOME DA LI CE KARTE BITI DANAS, SUTRA, JUCE ILI U SEPTEMBRU!!!

SAMO JE VAZNO DA KARTE BUDU ONDA KADA NEKO KO SEBE NAZIVA ORGANIZATOROM KAZE DA CE BITI!!!

 

 

i onda se pojave pametni likovi koji kazu: "jebale vas usrane karte" ......

TREBALUI BI DA SE SKUPIMO DA GA ISPREBIJAMO ZBOG OVOGA! I STO NE PUSTI NEKOG DRUTGOG DA ORGANIZUJE OVO NEGO NAS STALNO ZAJEBAVA.

UOSTALOM NE BI ME ZACUDILO STA SAM SVE CUO O TOM COVEKU DA ZDIPI NASE PARE I OTKAZE GUARDIANE!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ajde iskuliraj malo. Ako ti se ne svidja, ne moras da ides, ko te tera? Ili jos bolje, sto nam ti ne dovedes Blind Guardian? Zamisli kako je to super ideja, onda mozes da stavis da karta kosta 2 dinara!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno...nije to toliko lako koliko se vama cini...ajde bre imajte malo razumevanja...

A i organizovali su toliko koncerata pa na ni jednom nisu "zdipili pare"...ta izjava je skroz detinjasta...ti ni ne znas coveka oslanjas se na neka tamo rekla-kazala...

Edited by StarbreakeR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad budu biće... Neću da se cimam previše zbog toga... Mom mozgu nije potrebno dodatno opterećenje oko karata kao nekima...

 

Meni se čini da očigledno postoje neki problemi oko organizacija, lai bože moj, ima 5 meseci, srediće se sve to oko karata...

 

Svratiću verovatno sutra, lai ne očekujem previše.

Share this post


Link to post
Share on other sites

TREBALUI BI DA SE SKUPIMO DA GA ISPREBIJAMO ZBOG OVOGA! I STO NE PUSTI NEKOG DRUTGOG DA ORGANIZUJE OVO NEGO NAS STALNO ZAJEBAVA.

UOSTALOM NE BI ME ZACUDILO STA SAM SVE CUO O TOM COVEKU DA ZDIPI NASE PARE I OTKAZE GUARDIANE!

Ne seri, 'leba ti. Trebalo bi da se skupe i da tebe nauce malo pameti i postovanja prema necijem trudu. Ili bi ti da uopste ne dolaze Gardijani?

 

Nemojte da ova tema postane sranje i vredjanje zbog nekih pajsera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niko nije rekao da je organizovanje koncerta lagana stvar.

 

ali nije u redu u 8am reci: "e idem ja sad po karte, pa ih nosim u felix"

i jednostavno nestati!!!

 

 

dva puta su najavljene karte i naivni fanovi su ga ispusili...

 

 

 

 

niko organizatora ne tera da prodaje karte u maju. to su sami smislili i izreklamirali...

 

 

 

edit: evo frubi-ja (u listi usera koji citaju ovaj thread).. sad ce vidimo sta ima da kaze

Edited by Morgray The Dark

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što ne prihvatite činjenicu da se verovatno nešto desilo što je dovelo do odlaganja... Da li zaista mislite da su oni krivi? U osatlom mi smo ti koji smo se naložili da kupimo prvi dan...

 

Mislim realno prvi dan će da se proda oko 150 karata, a onda ako budem max po jedna dnevno....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...