Jump to content

Blind Guardian


Recommended Posts

Pa nije bas to tako lako...npr manager K.Diamonda se setao povremena na balkonu icon_wink.gif. Znate li vi sta se desava bude li neko uhvacen sa kamerom ne daj boze?!

Pa najebasmo svi. Zato lepo pise na karti i nemojte da se igrate raznih igara da pokusate da prosvercujete kamere itd.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

DA LI JA TREBAM DA KAZEM MILION PUTA DA SAM ODVOJIO JEBENE KARTE ZA NOVI SAD ?!!!!!!!?!!??!?!?!?!?!!!?!?!!!?!

Ajde shta se nervirash, icon_biggrin.gif ljudi su nepoverljivi i ne bi voleli da ostanu bez karata, razumem ih, GARDIJANI su to icon_wink.gif

 

A vi ostali, verujte Frubiju zuba.gif

 

icon_smile.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

DA LI JA TREBAM DA KAZEM MILION PUTA DA SAM ODVOJIO JEBENE KARTE ZA NOVI SAD ?!!!!!!!?!!??!?!?!?!?!!!?!?!!!?!

 

 

..dowoLjno je i samo 1x da kaZes i wec 1x da posaLjes, Lako je obecati nesto, treba to i ispunitil.. Ako nisi kadar da ispunis nmj ni obecawati, aj ja te wise necu smarati s tim, aLi pazi sta si rekao za ns, ne daj boze da karte ne dodju ili da stignu 3komada..

 

 

L M, nisam samo ja ispizdeo i onaj Lik iz mungosa nije presrecan sto nzna kad ce, kako ce i da Li ce uopste stici karte, a stawLjeni su na freakin fLayer, pa su sad i oni istzimani..

 

..nadam se srecnom zawrsetq owe smarajuce situacije..

 

ph34r.gif

Edited by bLackbox

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih sad ovde hteo da pravim presedan, ali zar ovaj koncert nije trebao da se odrzi u Hali Sportova (ili nesto slicno, gde ima vise prostora) i zar nije receno da ce karta biti najvise 1 200 din. Koliko se secam to je neko najvavio jos u decembru na 202. Ovako je stvarno preskupo. Ja sam bio dva puta na Gurdianima u inostranstvu i karta se kretala oko 15 Evra, a kod na skoro 25 Evra.

Osim toga cinimi se da ljuid koji organizuju koncert nemaju veze sa BGom.

Ja ne znam dechko odakle tebi sve te "proverene informacije" ali niti je ovaj koncert trebao da se odrzi u vecjem prostoru , niti je recheno da cje karta biti 1200 dinara,niti je iko ovaj koncert najavljivao u decembru...

 

Ne znam da li ti verujesh informacijama koje chujesh od neke polugluve babe ali nikako mi ne ide u glavu na osnovu chega je taj neko mogao recji da Gardiani dolaze josh u decembru ( ??!?!? icon_confused.gificon_confused.gif ) kada je prvi kontakt uspostavljen sa njima tek krajem decembra,a potvrda koncerta tek februara!

 

Ovo za cenu karte je tek biser...taj ko misli da je realno za Gardiane dati 1200 e i da organizator ne zavrshi sa prodajom svoje kucje ne bi li isplatio dugove,neka ide da se lechi...jer :

 

1.Nema blage veze sa realnoshcju!

2.Nema pojma o matematici i ekonomiji!

3.Potcenjuje Gardiane i njihovu cenu kao verovatno najbolji power metal bend!

 

I ja sam gledao Gardiane u inostranstvu,na mnogo manjem prostoru,pa shta bi tek ti ljudi trebalo da kazu?Pre par godina u e-clubu u Peshti je bilo nekoliko stotina ljudi samo pa niko nije dizao buku...A koncert je naravno isplacjen sponzorstvom kao shto se to i radi u normalnim zemljama...

 

Shto se tiche cene karte,prvo neke stvari proveri pa onda pljuj druge :

 

http://www.metaltix.com/item_list.php?item_cat=2427

 

A osim toga pokreshno ti se chini za ljude koji organizuju BG...

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve je to lepo, ali zasto je onda najavljena prodaja karata?

i to je covek jutros u 8 rekao da donosi karte!

 

 

niko se ne bi bunio da su jednostavno rekli: "e ljudi, ne mozemo jos uvek da pustimo karte... aj bice prodaja pocetkom juna..." . Niko im rec ne bi rekao za to...

 

 

 

 

 

edit:

 

 

e da, frubi je dosao, video sta se pise na temi i otisao... boli njega ***** ....

Da si obracjao paznju na oficijalni sajt i forum Legacy-a video bi da se redovno obaveshtavalo o odlaganju i problemima vezanim za karte...

 

Uostalom,Frubi,odakle tebi zivaca da se prepiresh i da objashnjavash svakom nerdu ovde ono shto mu je vecj iscrtano?

 

Jbt,ovo je Srbija,svako bi bolje odradio koncert od organizatora,svako bi karte prodavao po 500 kinti,svako bi doveo najbolje bendove na svetu...

 

Pusti decu neka se igraju a ti furaj svojim putem...uostalom uvek cje nadam se biti onih koji cene rad Legacy-ja i koji cje mocji KONSTRUKTIVNIM kritikama a ne pljuvanjem da pomognu ...

 

Smuchile su mi se vishe ovakve budale...

 

Teshko mu je da prosheta muda do Felixa i proveri da li ima karata...A kada ja moram da prelazim po 1000 km-a da bih doshao na koncert ( naravno pod uslovom da pre toga znam da se odrzava,shto je do pre par godina bila za mene nedostupna informacija ) i istroshim josh najmanje dva puta toliko para na put,onda to nije cimanje jel?I ne,nisam ja bitan ovde,u pitanju je gomila ljudi koja osvedocheno u velikoj meri sa periferije dolazi u BG na certe,a shta im je zahvalnost?To shto neki razmazeni klinac/klinka qq na sve zivo i pljuje po svemu jer je drma pubertet...strashno...

 

wallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde shta se nervirash, icon_biggrin.gif ljudi su nepoverljivi i ne bi voleli da ostanu bez karata, razumem ih, GARDIJANI su to icon_wink.gif

 

A vi ostali, verujte Frubiju zuba.gif

 

icon_smile.gif

 

pivopije.gif

Ti da se pokrijesh i da cjutish!

Ti nekom da prichash o nepoverljivosti no.gifno.gif

 

violent.gif

 

mrred.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao i uvek beskonacna podrska sa moje strane Elldamaru i Frubiju, od samog starta imaju moje simpatije za sve sto rade i HELL YEAH svaka im cast!

 

JEBENO VAM DOVODE BOGOVE NA PRAG I VI JOS IMATE MUDA DA IM SERETE ZA BILO STA. NISTE VI NERDI...VI STE ..VI STE...PA MISLIM DA TAKVA REC NIJE MOGLA NI DA BUDE SMISLJENJA U KNJIZI BGD ZARGONA..ALI VERUJEM DA CU JE JA PRVA SMISLITI !!!

 

P.s. Elldamar i Frubi i sami ste rekli da vas zabole, radite svoj posao kako umete i znate i snalazite se i vise nego dobro!!!

 

JOOOJ JEBEM LI VAM SUNCE BRE KO CE IZDRZATI JOS PAR MESECI ZA TO A DA NE PRICAM O FEBRUARU...2007....

 

LELE

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

MetalThrone i Morgray : Ako vam se ne svidja ne morate da idete...sedite ispred ekrana, gledajte njihov DVD koji ste platili 100 din na buvljaku i uzivajte...sta ce vam koncert...to je bar lako niko vas ne tera...

Napravis im koncert i oni se i dalje bune...e Srbijo, Srbijo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...