Jump to content

Blind Guardian


Recommended Posts

A Vlada Jet..davno sam izjavila da treba da ide u penziju..matori smarac..

 

StarBreaker pozz za tebe icon_wink.gif)) I opusteno si se snasao...

Ortakinja koje se poslednja javila - evo i dalje drhti icon_smile.gif

Prenela je pozdrave od mene i Elldamara!!!

 

icon_smile.gif

 

IJAOJ BRE ..pa ja se tresem icon_smile.gif hahaha

 

koje uzbudjenje...

 

znaci frubi i elldamar su meni ispunili jednu od najvecih zelja na svetu!

icon_smile.gif

Hvala jos jednom momci :****

Dok si ti sedela kuci i slusala neki su se lepo posle intervjua slikali sa njima i pricali icon_mrgreen.gif

 

Pa sad gledaj kome je bolje....

Btw jebote kakvi su likovi carevi, i koliko su bili opusteni i u fazonu ma nije nam frka da se slikamo i da nas pola sata smarate biggrin.gif ludaci icon_smile.gif

Slike ovih dana...

 

Kapiram da se gollubu ispunio san pricao je sa Hansijem, jos se usrao kao picka icon_razz.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko je ovaj sa hobit perikom u Simphony X majci?

icon_confused.gificon_confused.gificon_confused.gificon_confused.gif

Eh,da...taj komentar o hobitskoj perici ili whatever si mogao bez problema da mi saopshtish u lice juche po gradu,a ne da ispadash heroj po netu...

 

 

...ili je mozda nedostajalo hrabrosti? icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gotivan 'vju,Dzet je smarac,ali vidi se da je Hansi jebeni car,deluje opusteno i preko radija ph34r.gificon_smile.gif A dzetova pitanja stvarno nikad gora.

 

Starbreakeru,provalio sam te icon_smile.gif Vidim,Pirocanac neki icon_smile.gif A i meni je padalo na pamet da odem do radija da ih navatam,ali jebiga,daleko mi malo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E narode ove izjave sto sam vam obecao morace da sacekaju jer mi je jako los net kuci i te fore. Pa cu uploadovati sledece nedelje, tj. ponedeljka/utorka.

A do tada evo dela intervjua:

 

Branko : Da li ostajete posle koncerata sa fanovima, da se slikate, podelite autograme?

Hansi: Pa zavisi…

Andre: Pa zavisi u kakvom smo stanju, posle koncerta smo mnogo umorni I treba nam minimum 1-2h da se odmorimo, I da pocnemo normalno da funkcionisemo. Ako su fanovi raspolozeni da nas cekaju I ako su strpljivi rado cemo se slikati I podeliti autograme.

Marcus: Zavisi I od toga gde sviramo sledeceg dana. Posebno u Americi imamo taj problem, bude koncert I onda imamo dva dana slobodno do sledeceg koncerta To je super, sa tacke gledista, ali mi tih dva dana provedemo na putu bez pause ! Preko 2.000milja moramo da putujemo,

Andre: Posle koncerta nas cak I pozuruju, autobus je upaljen I ceka da nas pokupi sto pre. Tako da mozemo samo uleteti u autobus I to je to.

Branko: Znaci vi ste raspolozeni da se slikate I podelite autograme? Znam gomillu bendova koji to ne zele da rade I uopste ih ne razumem ?!

Hansi: Ne, kada sviramo singl koncerte to je najbolje , onda sigurno ostanemo sa fanovima. Preferiramo pre koncerta tada nam je lakes, ali opet to je gadno jer kada udjete u klub u kome svirate nema vam vise izlaska. Nema problema , na to moze da utice mnogo faktora nikad se ne zna.

Andre: Kada pogledas sta smo radili u proslosti , uvek smo bili kako da kazem normalan bend, radili smo sve sa fanovima, slikali se davali autograme, nismo neke “Rock zvezde” .

Branko : Ali mislim da je normalno za velicinu vaseg benda da budete ROCK STARS ?!

Hansi: Nikad nismo razmisljali o tome, blind guardian nije nastao preko noci I mnogo nam je trebalo da postanemo veliki bend kao sto si rekao. Jednog dana kada smo stvarno postali veliki, nismo uopste ni uocili da smo toliko velik pa to nije ni uticalo na nasi.

 

To je samo jedan delic intervjua, koliko sam provalio bice na nekih 4-5stranica sunce ti jebem icon_smile.gif. Bas su bili raspolozeni za pricu icon_smile.gif, bukvalno se utrkivali ko ce pre sta da kaze :)hahha.

Uzivajte dok ne izadje Nocturne #5 gde cete procitati ceo(sada zvucim kao neka demo verzija nekog programa :)hahhaa) .

PS> Ima gramatickih gresaka verovatno ovo vam saljem sirovo samo prekucano nista nije lektorisano nadam se da to nije bitno toliko... icon_smile.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast za Golluma, drago mi je zbog njih. Ja mogu samo da se pohvalim da sam imala jebeni ispit sad.gif i koji sam najverovatnije prosla, al necemo da pricamo sad o tome;)

 

Telcontar baci fotke negde ovde na net il bar link icon_smile.gif

 

Ja vam sad uploadujem intervju koji je presecen na tri dela jer izmedju njih su isle pesme koje nisam ubacivala (u wav je formatu, pa ko hoce da prebacuje u nesto drugo nek prebacuje - ali fajl ispada mnogo veci).

Mozda ce se u pozadini cuti malo kuckanja od tastature hihi icon_smile.gif Ali sve se relativno lepo cuje!

 

FLYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY pivopije.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

INTERVJU - download <<< KLIK ZA DOWNLOAD

 

IZVOL'TE NARODE icon_rockdevil.gifpivopije.gifmhihi.gif

 

Dovoljno je reci i "hvala" , i moj odgovor je "Svaki Gardijanov fan je moj dobal dlugal" Heheh icon_smile.gif))

 

POZZ

Skidajte sto pre, jer ne znam kakve su "zakonitosti" na 4shared.com-u..da li ce sam obrisati fileove posle par dana...

Edited by ZmYchE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, ja sam na 20-ak km od BG-a, nemam noćni bus te u to vreme ne bih ni mogao da dodjem, da je sve to bilo u toku dana, kad gluvarim na faksu, obavezno bih došao! icon_da.gif

 

 

Frubi, šta se dešava sa kartama? Kad ćemo moći zvanično da objavimo da je sve prodato?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slika govori kao hiljadu reci.

 

Cela familija:

http://img162.imageshack.us/img162/2369/img02997ww.jpg

 

Ja, Hansi, Nemanja i Boris:

http://img106.imageshack.us/img106/8885/img02955qp.jpg

 

 

Mislim da ne treba da pricam kako sam se osecao posle toga. Najbolji dan u mom zivotu. Jos uvek ne verujem da sam upoznao bogove. Al vrhunac je bio kad su krenuli da odlaze i Hansi krene, pogleda me, stane, pruzi mi ruku i kao "ok, we have to go, goodbye". Samo sto se nisam onesvestio... jedino sto sam znao je da mu stegnem ruku sto sam jace mogao i proderem se "YOU GUYS RUUUULE!" icon_smile.gif

Edited by GolluM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...