Jump to content

Blind Guardian


Recommended Posts

Ja danas konacno uzimam kartu od Rubina666...

 

Inache..slushao sam 202 u nedelju do negde 9..i onda se smorio i iskljuchio nisam ochekivao da ce posle ovi Gurabijani da se pojave..bem mu sve..

 

Skinuh intervju dodushe(fala Zmajche) pa ce se preslusa to barem

Share this post


Link to post
Share on other sites

AAAAAAAAAA pipnuooo si Hansijaaa sad.gif

 

Ne mogu da verujem...ah kako ti zavidim..ah moj bol je suvise veliki sad.gif

 

Brate..jel smem ja da se rukujem sa tobom..daj malo "togA" MENI HEHEHE icon_wink.gif

 

 

Salim se, kao sto rekoh, ispiti obaveze, a za to na 202 saznajem tog istog dana kad sam uopste videla da ovde pricate o tome, i jbg sad.gif

 

No ne bitno, pozz i svaka vam cast!

 

mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja moram da se pohvalim! icon_mrgreen.gif

 

Dobila sam kartu, OD HANSIJA! Video ga moj muz, startovao i rekao da mu zena slusha Guardiane i ovaj izvadio kartu i rekao da da svojoj zeni i da me pozdravi!!

 

Eto, pohvalila sam se...Hvala shto ste prochitali, morala sam nekom da se pohvalim, puci cu!!!!!!!!!!!!! icon_mrgreen.gificon_mrgreen.gificon_da.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja moram da se pohvalim! icon_mrgreen.gif

 

Dobila sam kartu, OD HANSIJA! Video ga moj muz, startovao i rekao da mu zena slusha Guardiane i ovaj izvadio kartu i rekao da da svojoj zeni i da me pozdravi!!

 

Eto, pohvalila sam se...Hvala shto ste prochitali, morala sam nekom da se pohvalim, puci cu!!!!!!!!!!!!! icon_mrgreen.gificon_mrgreen.gificon_da.gif

Svaka cast...to je muz...da sam ja muz takav bih bio muz icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pusite ga, SVI!!

Oce neko da mu popusim za kartu?! icon_smile.gif

 

Bice karata josh...opousti se...ima vremena...samo pochni da skupljash pare i muda... mhihi.gif

 

@StarbreakeR

 

Xexe, dobro sam se ja udala, zar ne... icon_mrgreen.gif ...Elem, nadam se da ce veliki deo ove nashe mlade populacije mushkaraca izrasti u bash takve kao shto je moj muzic... icon_da.gif ...

 

Ovim putem cu po stoti put da mu kazem: MATIJA, VOLI TE EVOJE ZENCHE!!!! wub.gifwub.gifwub.gif

Edited by genius

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opusteno, od jos nekih ljudi sam saznala da nisu imali pojma da Gardijani dolaze i skroz se raspametili kad su culi da je prodato oko 700 karata i da je ostalo (po njima SAMO) 300 icon_smile.gif)

 

Sto kaze Frubi - bice pusteno u SKC..ali tad BRZO, JURISH na kupovinu...

 

Fala savesti, sto na vreme rezervisah kartu(e) icon_wink.gif

 

mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opusteno, od jos nekih ljudi sam saznala da nisu imali pojma da Gardijani dolaze i skroz se raspametili kad su culi da je prodato oko 700 karata i da je ostalo (po njima SAMO) 300 icon_smile.gif)

 

Sto kaze Frubi - bice pusteno u SKC..ali tad BRZO, JURISH na kupovinu...

 

Fala savesti, sto na vreme rezervisah kartu(e) icon_wink.gif

 

mhihi.gif

Isto tako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo finalne verzije zinea !

user posted image

 

Leba ti bice na 100stranica !!!! icon_smile.gif))))

Kako smo krenuli za par brojeva cemo preteci i rock express&metal hammer zajedno kada su izlazli :)hahha.

Nadam se da ce ljudi uzivati icon_smile.gif. Intie sa gurabijama je jedan od najboljih koje sam uradio. Ali i alex webster se potrudio da u zadnjem trenutku uradimo intie, tako da eto imacete i ekskluzivni intie sa Kanibalima, iako nisu radili intervjue za Kill promo kampanju icon_wink.gif.

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja moram da se pohvalim! icon_mrgreen.gif

 

Dobila sam kartu, OD HANSIJA! Video ga moj muz, startovao i rekao da mu zena slusha Guardiane i ovaj izvadio kartu i rekao da da svojoj zeni i da me pozdravi!!

 

Eto, pohvalila sam se...Hvala shto ste prochitali, morala sam nekom da se pohvalim, puci cu!!!!!!!!!!!!! icon_mrgreen.gificon_mrgreen.gificon_da.gif

A jesi li sigurna da ti nije kupio kartu i izmislio pricu? icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...