Jump to content

Blind Guardian


Recommended Posts

Što se nerviraš, prošle godine su u Krefledu svirali pred 50 ljudi, 45 minuta. Pa se niko nije uzbuđivao. Nek sviraju i 10 minuta. Bitno da dođu.

Set-lista:

 

1. Banish From Sanctuary

2. Welcome To Dying

3. Fly

4. Into The Storm

5. Bard's Song-In The Forest

6. Punishment Divine

7. Valhalla

8. Medley: Wizard's Crown(Halloween)/Brian

9. Another Holy War

10. Barbara Ann

E, što tad ne bejahsmo u Krefeldu. Verovatno bi to bio najbolji koncert koji bi videli u životu... :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

30-32 min je set lista... pa ljudi imaju preca posla nego da se bakcu sa nama . to dokazali kad svirali prosli put, bili bolesni pa jos svirali pa di to ima... jos na probi tonskoj bila barbara en u planu umesto vallhale/bard song, pa se prevarise pa odsvirase njih :(.

strasno

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno strasno :) Ja mislim da bi ih ljudi lincovali da ne odsvirase famozni In the forest! A Vallhala bi ovaj put vala mogla i sve sa Kai-jem, pa da bude pravo! Vala, Frubi, ako ne dovedes Hansena sa njima, stvarno si pipppipippippipi******

Share this post


Link to post
Share on other sites

:pivopije:

Jel moze neko da ostavi link za remastere, unapred hvala.

 

 

Kupi original dođavola!

Koja je poenta od remasterizovanih verzija, ako skineš jebenu mp3 varijantu? Budalaština.

 

 

 

@Frubi666

Potplati ih za još sat i po, pa možda promene mišljenje. :rockdevil:

I još jedna stvar, Blind Guardian skoro deset godina ne menja kostur set liste. Mene lično zabole da li će lista biti skroz ista kao prošla ili drugačija za pesmu ili dve, što će koliko znam, i biti, ali bitno je da dođu, i održe koncert.

 

@Elderane

Nekoliko koncerata je već prošlo bez Bard's Song-In The Forest. Čudno, još su živi. :muzicar:

Edited by /ON/

Share this post


Link to post
Share on other sites

:pivopije:

Ma, ne bi. Sta ima veze. A ono za In the forest sam mislio na srpske fanove. Opstepoznato je da nam je najveca zanimacija razaranje glasnih zica uz balade. A sve je pocelo sa lutkom sa naslovne strane.

 

 

A ''Užas je moja furka''? :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prince of Darkness zna o Blind Guardian-u ko Ceca što zna gde su mošti Svetog Save.

 

Znam o BG-u sasvim dovoljno. To što je imao ko da te vodi na koncerte kad si bio dete, ne daje ti nikakvu prednost u odnosu na mene koji u rodbini nemam nijednog rokera niti metalca. Očigledno je da duže slušaš neke bendove nego ja, ali ako ti je to jedini argument, onda ti je stvarno jadan.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam o BG-u sasvim dovoljno. To što je imao ko da te vodi na koncerte kad si bio dete, ne daje ti nikakvu prednost u odnosu na mene koji u rodbini nemam nijednog rokera niti metalca. Očigledno je da duže slušaš neke bendove nego ja, ali ako ti je to jedini argument, onda ti je stvarno jadan.

 

Holy Diver, you've been down to long in the midnight sea

Oh, what's becoming of me... :pivopije:

 

Koji crni argument dodjavola...uzimaš me za ozbiljno? :twisted:

 

Činjenica je da sam na Benediction 1991 prvi put išao sa ortakom starijim od mene godinu dana samo zato jer je imao jednog iz organizacije koji nas je ufurao dzabalesku, ali generalno gledano u rodbini sam one and only koji sluša metal, dok je većina uglavnom bila navučena na evergreen i novi talas, šminkere itd...što i nije imalo neke veze sa mojim pogledima na muziku.

 

A Blind Guardian mi je takođe došao u posed spontano, 1990 kad sam se i navukao na sve od metala, kad sam prvi put nabavio ''Follow The Blind'' kasetu, kod SKC-a, i to, sad kad vidim taj kopirani beli omot bez slike gde biše iskucano na pisaćoj mašini ''Bind Guardian - Folow Thi Bind'', nostalgija me faća.

''Hall Of The King'' mi je bila prva pesma koja me je totalno oborila snogu, i dan danas kad slušam ''Follow'' uvek pustim prvo ovu stvar.

:pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја тај албум најчешће и слушам, ваљда зато што га јединог имам на винилу, мада и остали од прва 4 су дефинитивно бомбе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Holy Diver, you've been down to long in the midnight sea

Oh, what's becoming of me... :pivopije:

 

Koji crni argument dodjavola...uzimaš me za ozbiljno? :twisted:

 

Činjenica je da sam na Benediction 1991 prvi put išao sa ortakom starijim od mene godinu dana samo zato jer je imao jednog iz organizacije koji nas je ufurao dzabalesku, ali generalno gledano u rodbini sam one and only koji sluša metal, dok je većina uglavnom bila navučena na evergreen i novi talas, šminkere itd...što i nije imalo neke veze sa mojim pogledima na muziku.

 

A Blind Guardian mi je takođe došao u posed spontano, 1990 kad sam se i navukao na sve od metala, kad sam prvi put nabavio ''Follow The Blind'' kasetu, kod SKC-a, i to, sad kad vidim taj kopirani beli omot bez slike gde biše iskucano na pisaćoj mašini ''Bind Guardian - Folow Thi Bind'', nostalgija me faća.

''Hall Of The King'' mi je bila prva pesma koja me je totalno oborila snogu, i dan danas kad slušam ''Follow'' uvek pustim prvo ovu stvar.

:pivopije:

 

 

Da, da i ona priča kako si čuo za mene kao još jednog opseduntog BGuardianom. kad to beše 95-te? :pivopije:

Edited by +feanor+

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...