Jump to content

Blind Guardian


Recommended Posts

Neprevazidjen bend,nadam se da niko nece posecivati ovu temu da bi ih pljuvao(ako uopste ima takvih).

Sta mislite o albumu A Night at the Opera?

ja bih odmah da kazem da je album jako los,i nadam se da ce uskoro izaci album na kome ce da se iskupe,ako uopste trebaju posto ne znam kakvo je globalno misljenje o ovom albumu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa meni licno nije losh album, mislim moze da se slusha. Naravno nije dorastao ostalim remek delima, al ne treba ga toliko pljuvati, ipak su ga uradili nashi miljenici, mozda su prolazili kroz neki sjeban period pa je Night at the Opera produkt svega toga, al sam sigurna da ce uskoro da izadje nesto novo i sjajno!!!! musik20.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da im je taj album muzicki najpotpuniji, mada mi definitivno nije najomiljeniji(Hail to the greatest album of all times-''Nightfall in Middle Earth'' icon_rockdevil.gif ).

Night at the Opera ima, koliko sam uspela da provalim jer se nisam bas odvalila od slusanja,najslozenije melodije do sada, mada mi se cini da su malo stavili na stranu svoj nadaleko poznati BG shmek!

 

U svakom slucaju, s radoscu cekam njihov sledeci album, i nadam se da se nece prodati kao neki bendovi! Pa, ipak, to su Guardiani, dakle to je NEMOGUCE!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa meni licno nije losh album, mislim moze da se slusha. Naravno nije dorastao ostalim remek delima, al ne treba ga toliko pljuvati, ipak su ga uradili nashi miljenici, mozda su prolazili kroz neki sjeban period pa je Night at the Opera produkt svega toga, al sam sigurna da ce uskoro da izadje nesto novo i sjajno!!!! musik20.gif

Ovde mogu samo da se nasmejem. Dakle, ANatO bi, da nije NiME-a, bio najbolji album koji je BG do sada snimio. Stvarno sumnjam da ce taj album u skorije vreme, ako ikada uopste biti dostigut od strane i jednog drugog power benda.

 

Kome se ANatO ne dopada, neka se vrati ManowaR-u, ako mene pitate (a ne pitate me) user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apel za sve ljude koji se interesuju za nadaleko poznatu nemacku power metal grupu, dakle Blind Guardian! Ako neko cuje da oni slucajno imaju koncert u nekoj od blizih zemalja, da obavezno javi!!!!! Ja sam nesto nacula da postoji mogucnost da budu na Szigetu.......... Ako znate neke potvrdjene informacije.... icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovde mogu samo da se nasmejem. Dakle, ANatO bi, da nije NiME-a, bio najbolji album koji je BG do sada snimio. Stvarno sumnjam da ce taj album u skorije vreme, ako ikada uopste biti dostigut od strane i jednog drugog power benda.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pa mozes ti da se smejes koliko hoces, ali svako ima pravo na svoje mishljenje i da, niko te ne pita da komentarishes tudje postove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovde mogu samo da se nasmejem. Dakle, ANatO bi, da nije NiME-a, bio najbolji album koji je BG do sada snimio. Stvarno sumnjam da ce taj album u skorije vreme, ako ikada uopste biti dostigut od strane i jednog drugog power benda.

 

Kome se ANatO ne dopada, neka se vrati ManowaR-u, ako mene pitate (a ne pitate me) user posted image

Potpuno se slazem!!! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa poslednji sam preslusao 2/3 puta...i nista mi nije jasno, stvarno mi melodije izgledaju besmislene...thou da sam malo vise slusao kontao bih ali ovako vrlo mi je bio neslusljiv...

 

btw. "Nightfall In The Middle-Earth" je stvarno neprevazidjeno delo...jedne od mojih omiljenih pesama uopste su na tom albumu... icon_da.gif

 

HAIL TOLKIEN FREEKS!!! icon_wink.gif

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...