Jump to content

Blind Guardian


Recommended Posts

Pa, kad smo ih to pitali u Budimpesti, bilo je "Ako nas pozovete, doci cemo". Pri tome, naravno, misle na poziv od strane organizatora koncerata.

To treba da se organizuje van BG-a, jer tamo ljude mrzi da organizuju bilo sta. NS bi bio odlica lokacija. Sto se mene tice mogu i kod nas ali ima jedan malecak problem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

gledao sam ih ja uzivo. Malo smaraju.

 

Jebi ga, kad prebudzis album sa 3000 vokala, 5000 gitara i 100000 kurca..testo je da ne razocaras uzivo.

 

Na disku BG su vrhunski power metal band, live su prosecni power metal band. IMO naravno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih realno napravila spomenik osobi koja bi uspela da mi dovede ovde Guardiancice!!!! icon_smile.gif

 

Stvarno, hajde ljudi da se organizujemo! Metallica je svakako otvorila puteve mnogim bendovima, tako da Guardiani ne bi predstavljali toliki problem, valjda....

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

...a ja bih ovog puta bila u najprvijem prvom redu!!!

I posle koncerta bih glavu iznela na rukama.... laugh.gificon_rockdevil.gif

 

Ali, hajde stvarno, nije kao da su apsolutni anonimusi.....dosli bi ljudi, bilo bi publike.... icon_cry.gif HOCU GUARDIANE U BGD-U!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa stvarno! Ja cu da odem i da im banem na gajbe, i da ih sakupim, pa da ih nateram da mi sviraju makar malo!!!! laugh.gif

Nije fer!!!! Ja sam rekla-jos njih da cujem, pa mogu da umrem.....

Izgleda da Guardiani bas zele da ja nastavim da zivim.... icon_smile.gificon_cry.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, bre ili kasnije bice negde, ako ne kod nas, onda u budimpesti...

 

Inace ko ima 10 000 Usd, moze da ih angazuje...

koliko?10000 USD.E ovak ja vama da kazem da je Uzicka opstina izdvojila 350000 dindzi iz budzeta da dovede ZEljka Joksimovica i Anu Nikolic na uzicki trg,da sviraju za "dzabe".Smesno!!! DAJTE LJUDI DA SKUPLJAMO PARE! biggrin.gif Ja cu budem blagajnik dacu vam pasos za svaki slucaj da nemogu da pobegnem iz zemlje! VAZI??? icon_confused.gifmhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma, da ih mi nekako dirnemo u srce, pa ce da dodju.icon_wink.gif

treba apelovati na ministarstvo kulture,na organizatore, njima slati peticije ,a ne guardianima.

svi koji stvarno vole metal moraju da vole i guardiane, jr su jedna od najboljih grupa koje postoje, tako da mislim da bi posecenost bila veca nego kod metallice, iako su oni popularniji, a li se mnogo ljudi u njih razocaralo ( me to).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nema sanse, osim Metallice i mozda Maidena ovde nijedan bend ne moze da skupi vise od 10 000 ljudi , a i to je mnogo... to bi mozda, ali MOZDA izveli Guardiani, Nightwish, i neko od starijih ( mozda ?? ) tipa Sepultura.... i to je to..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno sam se iznenadio kada sam na prvoj strani ove teme video koliko ljudi vrednja novi album Guardiana...

 

A Night At The Opera je neverovatan album, obozavam ga... Prosto ne mogu da izdvojim jednu pesmu i da za nju kazem da mi se najvise dopada...

 

 

1000 puta sam preslusavao taj album i nekako mi se cini da sve pesme cine jednu savrsenu celinu jednostavno ga slusam od pocetka do kraja....

 

 

po meni je on svakako najzreliji i najbolji album.... naravno volim i ostale pogotovo Nightfall in The Midle-Earth koji je po mnogima najbolji album...

 

Blind Guardijan mi je omiljeni Power bend i nemam neke bitnije zamjerke na njihov dosadasnji rad.........

 

 

 

 

 

 

 

Samo se nadam da se nece iskomercijalisati ili nedaj boze da vidim neki njihov spot na Mtv-u ili slicnim tv kanalima..........

 

 

Samo neka ostanu tako dobri kao sto su bili do sad i neka pozure sa tim novim albumom.................

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato sto su te pjesme upropastile album. To mora da su bili naduvani kad su to radili.

Slazem se da su Guardiani bili naduvani..... al ja mislim da su koristili nesto zesce kada su obradili Mr. Sandman, Barbara Ann i Surfin' USA...........

 

 

Eto to je jedina zamjerka u vezi njih i njihove muzike.... u stvari ne njihove muzike nego tih obrada..........

 

Bezveze...... nije im to trebalo............

 

 

 

mogli su to svirati po koncertima onako iz zajebancije ili sta ja znam a ne da ih stavljaju na ozbiljne albume

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo se nadam da se nece iskomercijalisati ili nedaj boze da vidim neki njihov spot na Mtv-u ili slicnim tv kanalima..........

Kako da ti kazem... na VIVA+ su vec bili njihovi spotovi za Mr. Sandman i Mirror Mirror.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovo je jedan odlican bend sa masu mashte i talenta.Sto se tice ANATO je takav smor i totalno bez dushe.Muzika bez ikakvog ritma odmah sam se razocarao.A shto se tice njihovog najboljeg albuma to je tesko reci Nightfall je odlican Folow the Blind (Vallhala i Damned for all savrsene pjesme) i Tales from twilight world je PERFEKTAN! musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

-album bez duse?aj ne jedi pite....bez ritma????sta je to trebalo da znaci?precious jerusalem?al ko nju je*e.

 

istina zadnji albumi su nabudzeni, ali i dalje mogu jako dobro da se izvedu...Tokyo tales je fenomenalan koncert, jeste da su i pesme manje kitnjaste( samim tim sto su starije), ali oni su STVAAARNOOO DOOOBRIII.

drazi su mi od bilo koje grupe koja svira bilo koji metal pravac, s izuzetkom maidena, naravno.icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...