Jump to content

Blind Guardian


Recommended Posts

Kada slusam FTB jedino title track neki put preskachem..a inace odlichna thrasherica icon_razz.gificon_rockdevil.gif

Ma da, ta pesma mi i ostavlja najgori utisak, koji se prenosi na ceo album. Ostalo nesto nisam ni preslusavao. Mada se ni po cemu i ne isticu ostale pesme (sem Valhalla-e, slagera icon_smile.gif).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi preslusao? e sad ce cika kai ukratko da prepirca ostatak icon_smile.gif

 

Damned For All Time, Banish From sanctuary su jebitachno hevi pesme, a posebno brutalna je DFAT icon_wink.gif

Hall of the king je klasicna guardian power pjesmica, nisam tolki fan nje doduse

Fast To madness isto moze da se podvede pod neki prosek, speed...

Beyond the ice je strasan instrumental koji nas uvodi u VALHALLA,..to znas icon_wink.gif

A Don't Break the Circle mi je lichni favorit sa albuma i jebeno je dobra, a cuo sam je uzivo(na gigu iz tamo 1994e valjda(...i jebitachno dobra je uzivo..ne znam zasto je i danas ne izvode

 

FTB til deth

Share this post


Link to post
Share on other sites

moram ovde da se slozim sa kolegom Hansenom, sa tog albuma sve pesme su zakon sem Follow the blind ona je bash smor (eto loshe pesme icon_wink.gif)

jesu tu bili onako malo threshastiji ... tj. nisu jos izoblikovali onaj njihov pravi stil

e al zaboravio si - Barbara Ann ownz ! najjacha pesma !! icon_smile.gif

Edited by SoulForged

Share this post


Link to post
Share on other sites

NEMAJU losu pesmu (mozda su neke na pola puta da budu odlicne ali je takvih malo)

 

(Skoro) uvek napune sve stadione, klubove itd.

 

Nema lepse atmosfere od one koje prave Guardiani uzivo!

 

FTB je sasvim dobar album, bio i ostao. To bi vise doslo kao neka speed/thrash/power klasika iz iste ere. Pa i izdat je 1989.

 

Definitvno su veci band od Bodoma i Nightwisha. Jeste glupo o tome raspravljati ali je to cinjenica. A dokaz je ovaj DVD (kao i ostali nastupi).

 

Iskreno mislim da nece napraviti neki sunovrat sa novim albumom, cak stavise ocekujem nesto odlicno (mada sigurno nece pomraciti slavu NITME).Ovo se odnosilo na grave-ov post (PS.stizu ti cd-ovi za dan-dva,sorry)

Edited by Stribog

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...