Jump to content

Ozzy Osbourne


lemmy sixx

Recommended Posts

Nekoliko extra gitarista danas navodi Rhoads-a kao jednog od uzora.

Лакше је набројати оне који га не наводе, бар оне из мало старије генерације, типа Металике.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e sada sam izvalio da randy nije napravio bark at the moon riff...automatski je spao 200 poena nize na listi omiljenih gitaristi...mislim je sam ovca sto ranije nisam znao da Randy nije svirao na Bark-u ali jebe mi se za ozzyjevu solo karijeru...

Share this post


Link to post
Share on other sites

e sada sam izvalio da randy nije napravio bark at the moon riff...automatski je spao 200 poena nize na listi omiljenih gitarista...

 

Nemoj preterivati. Ne može jedna pesma toliko da utiče. Uostalom Blizzard of ozz i Diary of a madman su po mom mišljenju malo bolji albumi od Bark at the moon. I ima nekoliko pesama sa prva dva albuma koje su bolje od naslovne sa trećeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

moze...meni je randy bio genijalan zbog same prostine riffova prosto mi je neverovatno bilo kako jedan gitarista moze da smisli tako 2 genijalna riff-a kao sto su riffovi za Crazy Train i bark at the moon...mada nema veze i dalje ga poshtujem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Игледа да су Озијеви и Black Sabbath периоди после разлаза били најбољи када је са њима свирао Гизер.

Share this post


Link to post
Share on other sites

moze...meni je randy bio genijalan zbog same prostine riffova prosto mi je neverovatno bilo kako jedan gitarista moze da smisli tako 2 genijalna riff-a kao sto su riffovi za Crazy Train i bark at the moon...mada nema veze i dalje ga poshtujem...

 

Meni su u Bark At The Moon do jaja riffovi za pred-refren i refren. Ovaj koji pichi ispod strofa je uzivancija da se svira uzivo i da se slemuje :rockdevil: zato sto je tolko jednostavan, ali kad sviram kuci, najvishe mi se svidja refren i ono krljanje na kraju. Jeste taj "solo" brz, ali nije tovarenje. Znaci, jednostavno vozi i sve je na mestu. Mnogo volim tu pesmu. :pivopije:

 

Inace, dublja verzija riffa iz No More Tears koji se javlja u strofama je za svrsavanje. Tako nadrkano zvuchi da je to neverovatno. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Come on we all know it's not his best record and it sounds pretty much like Down to Earth but at least he does what he loves. He's a metal god so it doesen't matter if the album is bad. \m/

 

tr00 metal forever

 

najbolji review ^

Edited by darthmaul

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Muzika je prejaka previše žestoka za Ozzija , Ovo Zvuči previše moderno . A i sa glasom je on puko još odavno al eto Šeron je menadžerka pa lova je u pitanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...