Jump to content

Ozzy Osbourne


lemmy sixx

Recommended Posts

On je kao neki profesor Matylinu Mansonu... icon_wink.gif Salim se... Dobar je. Svidja mi se iz vremena kada je bio u Black Sabbathu i dao doprinos nekim od njihovh najboljih albuma. Kada je DIO dosao u Sabbath Ozzy je poceo solo karijeru i samo prvih par godina j bio dobar, posle, hm, kao i Black Sabbath... icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno je on najuticajniji lik u heavy metalu. Svi relevantni bendovi su odrasli na sabbathima i postuju ozzya. Ne samo kao pevaca, nego i kao ideologa, coveka koji ima petlju. Zao mi je samo sto pokriva budale kao sto je Menson icon_smile.gif, ali on u Mensonu vidi ono sto je on nekad bio...covek koji svima moze da pljune u facu i daradi sto mu se prohte...Bez sumnje...najjaci lik iako ga ja ne slusam preterano...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

OZZY forever

Sa ili bez Sabbath-a, OZZY je kralj koji je poceo nesto i sebi napravio dosta mesta i fore cak i da zabrlja, a to mu ne ide!

 

....I'm not that kind of person you think I am,

I'm not the antichristo, the Iron Man....

Mozda je pokusao da nas prevari ali mu ne ide, znamo mi ko je on!

 

Shot in the dark, crazy train, Close my eyes forever, secret looser, thanks god for a bomb, newer know why......

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Guest 7thSONofA7thSON

TATA OZZY KLANJAMO TI SE!!!!!!!

 

Follow me now and you will not regret

leaving the life you led before we met

You are the first to have this love of mine

forever with me 'till the end of time

smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest 7thSONofA7thSON

I'll take your hand if you:

 

Take me through the centuries to supersonic years

Electrifying enemy is drowning in his tears

All I have to give you is a love that never dies

The symptom of the universe is written in your eyes

 

biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

:twisted:Pa adu sam propustio,tako da...Ne znam valjda ce biti neko drugo okupljanje.Hail OZZY!!!!!

 

Drugo okupljanje ja organizujem posto si ti nikakav menadzer!

E ljudi, nabavila sam novog Ozzyija i cini mi se da je to to njegov najbolji album do sada. Ozzmosis je bio fenomenalan, ali ovaj Down To Earth je jos bolji. Ozzy je legenda!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ozzy mi je mnogo gotivan covek i mislim da je zaista ok. Bilo bi zanimljivo kada bi ovde pustili "the Osbournes", da vidimo sta rade Ozi i njegova porodica. Sto se Down to Earth-a tice, nisam siguran. Verovatno bi bio smesan da nema gitariste Zack-a (koga zestoko forsiraju metal mediji - kao i System of a Down i Spliknot). Dreamer je vrlo gej i podseca me na losu verziju Lenonovog Imagine-a (kao i ceo album). Gets me Thru mi se svidja (osim riba u spotu, jebiga on je Ozi nije Kid Rock; zestoko mi se dopada momenat kada otvara vrata) a Running out of time mi je favorit sa albuma. Ostale stvari nisam slusao, nemam motiva - ipak mislim da je album pomalo razocaravajuci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ozzy je lik nad likovima. On je osoba koja je, zajedno sa Black Sabbath, zasluzna za osnivanje heavy metal-a i stvaranje osnove za njegovo razvijanje. Mislim da ima veoma upecatljiv i specifican glas koji ga odvaja od monotonosti i neoriginalnosti. Doduse, njegov posljednji solo album "Down To Earth" mi se uopste ne dopada. Mislim da je previse mek i da se sa njim gubi ona zestina koja je nekada bila tako karakteristicna za Ozzy-ja & Sabbath.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...