Jump to content

Motörhead


lemmy sixx

Recommended Posts

Josh jedno odlichno Motorhead izdanje. U slichnom je fazonu kao "Inferno", al besh mi sve od "Inferno"a nije bolje. Onda bi mi bash iznenadili. Ali svejedno u Top..hm..7 Motorhead albuma ulazi sigurno.

Ima diverzija na albumu, i like that, nema whorehousa bluesa(kak'a je bre to pesma..one in a million), ali ima tu "klasichnih" spidashica a la "Sucker" , "Sword Of Glory" i "Going down", par rockerskijih "One Night Stand", "Devil I Know"(jedna od jachih na 'bumu!), zatim album ima pravi mali hit koji se zove "Trigger", fucking zarazno! U drugom delu albuma ima i neshto vishe heavy pesama, s tim shto je "Be My Baby" bash chudna pesmica, dok su "Living In The Past" i "Kingdom Of The Wurm" u fazonu onih brzih pesama sa Inferna, znachi neck-breakingly-catchy, i tu je maestralna balada "God Was Never On Your Side", ubedljivo najbolja pesma sa albuma!

 

Ne znam za vas, ali ja sam zadovoljan. Izuzetno.

 

9.5/10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skinuo sam album,i naravno nije me razocarao kao doduse ni jedan Motorhead album do sada.Nakon dva preslusavanja mogu reci da je album stvarno odlican,ali ruku na srce "Inferno" je bolji.No nebitno,"Kiss Of Death" je stvarno dovoljan sam za sebe.Pesme koje su mi na prvo slusanje usle u usi su "Sucker","Be My Babe","Devil I Know" i "Going Down" (genijalna pesma!!!).Na albumu se oseti mnogo uticaja raznoraznih albuma.Recimo,"Devil I Know" lici na stvar sa "Overnight Sensation" albuma,"Be My Babe" mnogo lici na "Liar" sa "Bastards",a recimo "Kingdom Of The Worm" mene licno jako podseca na "Sacrifice".Zaboravih pesmu "Trigger"...fenomenalna pesma!Sjajan refren!

Izdvojio bih i sjajnu produkciju,i sjajan zvuk gitara!Gitare rezu kao jebeni bodez!

Sve u svemu,jos jedno sjajno Motorhead ostvarenje!!!!Nista drugo se i nije moglo ocekivati... icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Jeb: Before ending the interview I do want to let people know that Kiss of Death is an album worthy of really cranking up loud and having fun with.

 

Lemmy: Rock n’ Roll is supposed to be fun – even in spite of Sting!

 

 

 

http://www.classicrockrevisited.com/Interviews06/LEMMY.htm

Dobar, dobar intervju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ljudi pa sta ste vi ocekivali? Jedan od veooooooooooooma retkih bend koji nema NIJEDAN (barem meni) losh album! :D

 

Tu si verovatno u pravu, jedino ovaj pretposlednji "Hammered" mi nevalja nesto.

 

Ali su se zato izvadili sa Kiss Of Death: sirovo, surovo, rokerski...

 

Kako vam se svidja Kiss Of Death?

 

poz,

Steva

---

Metal Machine Forever

1313

www.metalmachine.de

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obavezno ga preslusaj...sjajan album.Po meni je bolji od "Kiss Of Death".

 

Jesam, ali nekako Kiss Of Death zvuchi onako rockerski

vishe na foru loshi momci itd, to mi je nekako obelezje motorheda.

 

Dobro inferno jeste dobar, ali meni zvuchi malo previshe nabacano.. kako u koju ruku.

 

nema veze, u svakom sluchaju

AFFA

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...