Jump to content

Motörhead


lemmy sixx

Recommended Posts

Da li je potrebno da ja dajem jos neke komentare oko ovog genijalnog benda i kralja zestoke muzike Lemmy Kilmistera?Lemmy je kralj,najjaci lik,covek ima 58 godina i jos uvek zivi i dise rock n' roll!

HAIL TO GOD : LEMMY KILMISTER RULES!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najsmesnije mi je bilo kad Tony iz nepristojnih ljudi djuska uz Ace of Spades smile.gifsmile.gifsmile.gif

 

Da, ta je serija bila kod nas odavno! To bijase ono kad onaj ima onu debelu djevojku! Engleska komedija? Ako je to to onda se sjecam!

 

No, u nedelju vece bilo na jednom americkom talk-show-u kako kao tobos voditelj hoce da nauci snoubording te je hiljadu puta pao i nako fora na kraju naucio i onda sa svjetskim sampionom izvodi razne kerefeke uz "Ace Of Spades"! Nemate pojma kako se stvar doboro uklopila sa dogadjajem! MOC!!! :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskren da budem,nemam pojma sta im to znaci.Nikada me nije nesto preterano interesovalo,ali cu proveriti pa cu ti javiti.

Mozda cu jednog dana i staviti Nikki-a na avatar,ali meni je Lemmy no.1,tako da zasada Motorhead ostaje.Citao sam "The dirt",ali ne celu,a i ono sto sam procitao me nije preterano fasciniralo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Vec sam napisao sta sam mislio o njima, ali kako sam dozivio njihov koncert, moram da napisem sta sad mislim.

Po cijeli dan i ja i sva moja ekpia koja je bila na Tasu slusa Motoricu. Skinuo sam cijeli Hammersmith i neki Best of na basu i po cijeli dan samo sviram Motorhead i pjevam. Za Lemmyjev rodjendan kontam napraviti tribute svirku i svirati samo njih. Grlo ce mi stradati, ali to je mala cijena za prezentaciju takvoga zla.

 

LEMMY JE BOG!!!

 

I, usput, Motorhead JESTE rock'n'roll. Skinuo sam milion metal pjesama i u njihovoj muzici metala nema (dobro, mozda malo, jako malo). Doduse zvuci jace od vecine metal bendova...

 

The only way to feel the noise is when it's good and loud

So good you can't belive it's screaming with the crowd

Don't sweat it, get it back to you

OVERKILLLLLLLL!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Definitivno najbolji bend.1989 godine sam imao tu srecu da ih upoznam u Ljubljani.To se ne zaboravlja.Ljudi su fenomenalni.Proveli smo nekoliko sati zajedno,naravno uz velike kolicine Votke i Sampanjca!!?!

Da stvar bude jos bolja sledece godine posle koncerta u Bgd-u opet smo bili zajedno,a najludje u celoj toj prici je to sto su me se setili.Sve u svemu fenomenalni su.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...