Jump to content

Motörhead


lemmy sixx

Recommended Posts

Mrzim ih :x  :x treba ih pobiti... uuuuufffff... ne znam zasto ih mrzim ali tako su mi odvratni.. valjda muzika i textovi se nekako ne uklapaju... ma nemam pojma ali mrzim ih

 

PUSI KURAC MALA KKKKKKKKKUUUUUUUUUURRRRRVVVVVVVVVOOO !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mrzim ih :x  :x treba ih pobiti... uuuuufffff... ne znam zasto ih mrzim ali tako su mi odvratni.. valjda muzika i textovi se nekako ne uklapaju... ma nemam pojma ali mrzim ih

Mrzis ih? Treba ih pobiti? Odvratni?

Odakle toliko mrznje prema ovim legendama? :?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mrzim ih :x  :x treba ih pobiti... uuuuufffff... ne znam zasto ih mrzim ali tako su mi odvratni.. valjda muzika i textovi se nekako ne uklapaju... ma nemam pojma ali mrzim ih

 

PUSI KURAC MALA KKKKKKKKKUUUUUUUUUURRRRRVVVVVVVVVOOO !

 

e znam zasto,ali u potpuosti se slazem sa tobom ,Marija...a i svidja mi se tvoje prezim..naravno ako je pravo

pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mrzim ih :x  :x treba ih pobiti... uuuuufffff... ne znam zasto ih mrzim ali tako su mi odvratni.. valjda muzika i textovi se nekako ne uklapaju... ma nemam pojma ali mrzim ih

 

Sta ste je svi napali?!?Dajte malo saosecajnosti!Ipak nije ona kriva sto ih mrzi,tu se kao povod tome krije nesto dublje sto je i sam Lemmy dobro opevao u pesmi...

 

Don't Let Daddy Kiss Me

-----------------------------------------------------

 

Little girl sleeping in dreams of peace,

Mommy's been gone a long time,

Daddy comes home and she still sleeps,

Waiting for the world's worst crime.

 

And he comes up the stairs like he always does,

And he never turns on the light,

And she's wide awake, scared to death,

She smells his lust and she smells his sweat

Curled in a ball she holds her breath

Praying to a God that she's never met

 

Don't let daddy kiss me,

Don't let daddy kiss me

Good night

 

Little girl lies by her daddy's side

And she listens to him breathe

She knows there's something awful wrong

That she's far too young to see

And she knows she can't tell anyone

She's so full of guilt and shame,

And if she tells she'll be all alone

They'd steal her daddy and they'd steal her home

And it's not so bad when daddy leaves her alone

Praying to her God with his heart of stone

 

Don't let daddy kiss me,

Don't let daddy kiss me

Good night

 

Why, tell me why, the worst crime in the world

 

And daddy lies by his daughter's side,

And he sleeps both deep and well

No nightmares come to him tonight,

Though his daughter lives in hell

For his seed is sown where it should not be

And the beast in his mind don't care

And the only sounds are the tears that fall

Little girl turns her face to the wall

She knows that no one hears her call,

But it seems like God hears nothing at all

 

Don't let daddy kiss me,

Don't let daddy kiss me,

Don't let daddy kiss me

Good night

 

P.S:Svako bi se od vas bunio da mu sole krvave rane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mrzim ih :x  :x treba ih pobiti... uuuuufffff... ne znam zasto ih mrzim ali tako su mi odvratni.. valjda muzika i textovi se nekako ne uklapaju... ma nemam pojma ali mrzim ih

 

Ma ostavite je...to je njeno misljenje...a svako ima pravo na svoje misljenje,zar ne?Samo mislim da je njoj misljenje izgradio MTV.Pogledajte koliko ima godina...balavica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mrzim ih :x  :x treba ih pobiti... uuuuufffff... ne znam zasto ih mrzim ali tako su mi odvratni.. valjda muzika i textovi se nekako ne uklapaju... ma nemam pojma ali mrzim ih

 

PUSI KURAC MALA KKKKKKKKKUUUUUUUUUURRRRRVVVVVVVVVOOO !

 

e znam zasto,ali u potpuosti se slazem sa tobom ,Marija...a i svidja mi se tvoje prezim..naravno ako je pravo

pozdrav

 

Ace,Ace...toliko si nisko pao da moras muvati preko interneta?Pa doduse,u pravu si.Ovako te nijedna riba nemoze odjebati zato sto si ruzan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ste me svi napali zato sto mi je motorhead nekako ocajna grupa.. i nije me MTV obrazovao.. nekako mi je lemmyev glas ocajan i ne ide sa muzikom u pozadini...

 

Pazi,to je tvoje misljenje i to je ok.Ali nemoj se cuditi sto te svi pljuju,pa Motorhead je jedan od najvecih,najuticajnih i najboljih bendova u istoriji rock n' roll-a uopste!!!

 

A glede ove poslednje izjave za Lemmy-ev glas...da je los i da ne ide uz muziku...samo cu te pitati da li si sigurna da si uopste ikada slusala Motorhead?!?Mozda je to bio neki drugi bend!Ccc... :ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi,to je tvoje misljenje i to je ok.Ali nemoj se cuditi sto te svi pljuju,pa Motorhead je jedan od najvecih,najuticajnih i najboljih bendova u istoriji rock n' roll-a uopste!!!

 

A glede ove poslednje izjave za Lemmy-ev glas...da je los i da ne ide uz muziku...samo cu te pitati da li si sigurna da si uopste ikada slusala Motorhead?!?Mozda je to bio neki drugi bend!Ccc... :ne:

Da sigurna sam da sam cula motorhead posto ih moj brat stalno slusa pa ja pizdim... ma lemmy-ev glas je bio ok na prva dva tri albuma.. ali slusaj ga sad... beda ziva..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno mi nije jasno zasto toliko blatish po Motorhead-u :? Mislim oni su nastavili tamo gdje su Black Sabbath, Led Zeppelin i Deep Purple stali biggrin.gifa: A sve sto danas imamo u heavy muzici vuce korjen od njih biggrin.gifa: Ako si ockivala da bi oni trebali biti melodicni i zvucati "zanosno" kao Bon Jovi na primjer, varas se, Motorhead jest band koji kao osnovu svoje svirke treba imati heavy, brzu, buchnu atmosferu :twisted: A ne tamo neki (ko curice) nashminkane pederchine sto pjevushe i skakucu po bini i poushavaju zvuchati lijepo. Misim to sto blatish po Motorhead-u je ravno blacenju po sebi ako uopste slusash metal ili rock (ili kako vec hocete to da nazovete)...

 

Zivio jedini i najbuchniji od svih M O T O R H E A D ! ! !

I nash veliki otac Lemmy ! ! !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno mi nije jasno zasto toliko blatish po Motorhead-u :? Mislim oni su nastavili tamo gdje su Black Sabbath, Led Zeppelin i Deep Purple stali biggrin.gifa: A sve sto danas imamo u heavy muzici vuce korjen od njih biggrin.gifa: Ako si ockivala da bi oni trebali biti melodicni i zvucati "zanosno" kao Bon Jovi na primjer, varas se, Motorhead jest band koji kao osnovu svoje svirke treba imati heavy, brzu, buchnu atmosferu :twisted: A ne tamo neki (ko curice) nashminkane pederchine sto pjevushe i skakucu po bini i poushavaju zvuchati lijepo. Misim to sto blatish po Motorhead-u je ravno blacenju po sebi ako uopste slusash metal ili rock (ili kako vec hocete to da nazovete)...

 

Zivio jedini i najbuchniji od svih M O T O R H E A D ! ! !

I nash veliki otac Lemmy ! ! !

 

That's my man!!!Jako lepo receno!!! biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala biggrin.gifa: Znao sam Motorhead al' ih nisam imao priliku puno slushati, onda sam otisao na Quart festival 2001 (jedan od festivala ovde u Norveskoj) i poslje We Are Motorhead (koja je bila prva) moj zivot se promjenio biggrin.gif i zato cu opet da napishem..

 

Zivio jedini i najbuchniji od svih M O T O R H E A D ! ! !

I nash veliki otac Lemmy ! ! !

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sta ste me svi napali zato sto mi je motorhead nekako ocajna grupa.. i nije me MTV obrazovao.. nekako mi je lemmyev glas ocajan i ne ide sa muzikom u pozadini...

lemmy ima los glas! smile.gifsmile.gifsmile.gif najjaca izjava do sad! smile.gifsmile.gifsmile.gif

Slazem se potpuno biggrin.gifbiggrin.gifsmile.gifsmile.gif Lemmy da ima losh glas 8O 8O ne bogami. ALi nema veze stvarno su odlicni i drago mi je sto se drze vec 30 godina. NAJ NAJ NAJ PESMA BEZ KONKURENCIJE -Ace of spades doduse uz njega odma ide Overkill

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...