Jump to content

Motörhead


lemmy sixx

Recommended Posts

Opasni su. biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa:

Pesme: Ace of spades, Overkill, Bomber, Iron horse, I'm so bad(baby i Don't care), Motorhead, I Ain't NO nice Guy, Civil War, Rock n Roll, Killed By Death, Hellraiser... do I need to go on ?

 

Ne trebas...samo navedi sve albume i gotova prica. biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, nisam neki muzikolog, pa mozda ovde ima nesto sto sam propusto, ali... Znate imamo klasicnu muziku a vec danas jazz nazivaju post-klasicnom muzikom. Poslje jazza se najduze odrzao rock a odmah zatim metal. Zahvaljuci Motorhead-u koji su izdrzali 30 godina, a i Sabbath-ima koji su sve poceli prije 35 godina... Metal ima jako svjetlu buducnost biggrin.gifa: Moji starci su slusali metal, slusam ga i ja, a slusat ce ga i moja djeca a i moji unuci... METAL IZNAD SVEGA ! ! !

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

necu da ih pljuljem.....i stvarno je dobra grupa......ali lemmy ima glas kao da je pojeo traktor......ali naravno meni to ne smeta tj. to je bash strava :mrgreen:biggrin.gifa:

Jedenje traktora rules 8)

Btw. nije bas tako, ne znam zasto su se ljudi ostrvili na njegov vokal, nije za operu i sirov je, ali on dobro peva- ne puca mu glas uzivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam ali sa skroz lijeve strane s vremena na vrijeme u mene je uljetala gomila ljudi... A ovi sto su bili na sredini, ono sto sam uspio vidjeti jest mnogo razbijenih noseva i krvi kako siklja iz usta. Norvezani su ludi ljudi, sa njima ne treba ici na takve koncerte... A pogotovo blackeri, mislim i ja sam blackar, ali nikada se ne bi svadjao i tuko sa osiguranjem sto mi ne daju da unosem noz na koncert. Stovise ne bi ga ni ponio smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...