Jump to content

Motörhead


lemmy sixx

Recommended Posts

Snimak poslednje pesme sa poslednjeg koncerta

 

http://www.youtube.com/watch?time_continue=7&v=M123gRMtBBM

 

Overfuckingkill

 

 

edit: Upravo sam skontao da Motorhead nijednom nije imao foru "ovo nam je poslednja turneja", "Možda će se vratimo, možda nećemo.". Naklon do poda i za to.

Edited by Angelystor
  • Upvote 7
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko se sećam i na samom koncertu(taš 2002) je bilo sranja, zamalo da se prekine koncert, usled nekih jebenih debila i morona koji su bacali flaše(ili šta već) na stejdž! Mislim da su tom prilikom i pogodili Lemija, koji je upozorio da će napustiti binu ako se ta sranja nastave! Kakvih sve debila medju ljudima ima, nadam se da dotični nisu dočekali ni polovinu Lemijevog života!

 

Btw. sad mi je još draže što sam prisustvovao tom spektaklu i pamtiću ga do kraja života(pogotovo što mi je to bio prvi veliki koncert), mada nisam njihov najveći fan, sad mi je malo žao što nisam bio na Exitu tog dana, takodje sam propustio priliku(moji ortaci su bili) da ih vidim i u Sloveniji pre dve-tri godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ HUMAN

Nisu ga tad srecom pogodili, nego je komad stakla (ili mozda i citava flasa) proletio pored Phill Campbella, pa je svirka prekinuta na nekoliko minuta. Kad skontam, vecina velikih i poznatih bendova bi sigurno u tom momentu zavrsila sa koncertom, jer realno kome je iz njihovog ranga neophodno lomatanje po nekom krs stadionu negdje u Istocnoj Evropi, zivot bi im normalno prosao i bez tog jednog koncerta. Ali, na nasu srecu, to nije vazilo kod Motorheada i koncert je nastavljen. Meni takodje to bio prvi koncert stranog benda u zivotu.

Edited by Runner
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...