Jump to content

Motörhead


lemmy sixx

Recommended Posts

Mozda sam lud ali Motörhead smara ... mene u svakom slucaju... biggrin.gif I sto da ne poredim Grave Digger sa Motörhead-om ? Mislio sam po vokalima ... da Chris Boltendahl bolje peva clean vokale od Lemmya... po meni... biggrin.gifa:

Ma Lemmy je nezamenljiv.....i Motorhead ne mozhe nikako da smara...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Burazer mi je ispirao mozak sa motörhead-om i mogu da vam kazem da su ocajni!!! :| Onaj pevac rezi ko neki debil, pritom drnda one zice. Mozda bi bili bolji kada bi imali nekog kvalitetnijeg pevaca...

 

Cak je i Grave Digger bolji od njih!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

Jesi ti nacisto sam sa sobom??? :x :x :x :x Tebe treba na Goli otok poslati !!!

 

Znas li ti sta je motorhead i ko je lemi kilmister???

 

 

Idi lijeci se... :x :x :x :x :x :x :x :x

Share this post


Link to post
Share on other sites

Burazer mi je ispirao mozak sa motörhead-om i mogu da vam kazem da su ocajni!!! :| Onaj pevac rezi ko neki debil, pritom drnda one zice. Mozda bi bili bolji kada bi imali nekog kvalitetnijeg pevaca...

 

Cak je i Grave Digger bolji od njih!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

A sta hvali Grave Diggeru molim te, da ga okarakterises sa "Cak"??? :x :x :x :x

 

Upucaj se bre !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Burazer mi je ispirao mozak sa motörhead-om i mogu da vam kazem da su ocajni!!! :| Onaj pevac rezi ko neki debil, pritom drnda one zice. Mozda bi bili bolji kada bi imali nekog kvalitetnijeg pevaca...

 

Cak je i Grave Digger bolji od njih!!!!!!!!!!!!!!

 

Ok ako ti se muzika ne svidja,ali reci da Lemmy ocajno peva i da drnda zice...tvoj komentar zasluzuje titulu Shit of the week.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko se secam bilo je ovako:"Hello Belgrade,we are Motorhead and we're gonna kick your ass tonight" i onda su krenuli sa "We Are Motorhead".

 

A mogu tek zamisliti feeling koji je u tebi kljucao kada si zacuo taj glas kako govori to biggrin.gifa: MOTORICA...

 

Zaledio sam se...ispalo mi pivo iz ruke...ajoj,nikada necu zaboraviti to vece.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Da...u pravu si sto se tice spades-a...pre toga su nastali i "Bomber" i "Overkill"...

Ali istina je da je Motorhead vise rock n' roll nego metal...poslusaj samo konstukciju

pesama.

 

Po meni, ako me neko pita koji je najbolji R'n'R bend na svijetu, ali ako bas dobro razmislim sta je to R'n'R, sta je njegova muzicka osnova, onda bez dileme kazem: [/size]MOTORHEAD!!!!

 

Zaista je tako, samo kad se bolje razmisli, pa oni sviraju onaj bazicni R'n'R, samo malo ubrzan i sa grublji glasom!

 

MOTORHEAD - BORN TO LOOSE!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da...u pravu si sto se tice spades-a...pre toga su nastali i \"Bomber\" i \"Overkill\"...

Ali istina je da je Motorhead vise rock n' roll nego metal...poslusaj samo konstukciju  

pesama.

 

Po meni, ako me neko pita koji je najbolji R'n'R bend na svijetu, ali ako bas dobro razmislim sta je to R'n'R, sta je njegova muzicka osnova, onda bez dileme kazem: [/size]MOTORHEAD!!!!

 

Zaista je tako, samo kad se bolje razmisli, pa oni sviraju onaj bazicni R'n'R, samo malo ubrzan i sa grublji glasom!

 

MOTORHEAD - BORN TO LOOSE!!!

 

 

biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

MOTÖRHEAD have reportedly set "Inferno" as the title of their new album, due in North America on June 22 through the Sanctuary subsidiary Metal-Is Records (the album will arrive in Europe on June 21 via SPV/Steamhammer Records). Songtitles set to appear on the CD include "Terminal Show" (featuring a guest appearance by Steve Vai), "Smiling Like a Killer", "In the Name of Tragedy", "In the Black", "Year of The Wolf", "Life's a Bitch", "Keys to the Kingdom", "Suicide" and "Whorehouse Blues". The cover for the CD is once again being provided by esteemed cover artist Joe Petagno. No further information is currently available.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...