Jump to content

Motörhead


lemmy sixx

Recommended Posts

Bastards je odlican,po meni najbolji Motorhead album u 90-ima.Pored ovih pesama koje je naveo Kai,dodao bih jos Death Or Glory i Born To Raise Hell,kao i pesmu Devils (od koje se najezim ko dikobraz svaki puta kada je cujem).

Album nikako nije prosecan,vec je to jedan odlican zestoki hard rock album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Back to the "Inferno" icon_cool.gif

 

Terminal Show - 10/10

 

Killers - 8.5/10

 

in The Name Of Tragedy - 10/10

 

Suicide - 10/10

 

Life's A Bitch - 9/10

 

Down On Me - 7.5/10

 

In The Black - 9.5/10

 

Fight-12/10

 

In The Year Of The Wolf - 8/10

 

Keys To The kingdom - 8.5/10

 

Smiling Like A Killer - 9.5/10

 

Whorehouse Blues - 10/10

__

 

INFERNO - 9.4

__

 

Male opaske:

 

Novi gitarista je odlicno obavio posao, Mickey je fantazija kao i uvek. "Whorehouse Blues" je country/blues pesma i jedna od najzanimljivijih koje je Motorhead ikad snimio, i jedna od mojih omiljenih sa albuma!

a najbolje su mi : Fight, Terminal Show i IN The Name Of Tragedy, dok jedina koja me nesto i ne "drzi" jeste "Down On Me" , ostatak je stvarno fantasticn, i ovaj album jednostavno ne moze da se poredi sa proslim "Hammered" a i bogami jos nekih albuma..ali ovaj mi je pao napamet jer je poslednji icon_wink.gif

 

"Keys To The Kingdom" je IMHO mogla da bude lepa baladica, jer ima takav tekst, veoma lep refrencic i solazicu..ali i ovako je super pesma.

 

Savet moj: NABAVLJAJ STO PRE! icon_rockdevil.gif

A ako vam se ne skida sa neta ili vas mrzi da cekate da nadjete Cd...uvek mozete pribaviti od mene icon_cool.gif

 

 

ALL IN THE NAME OF TRAGEDY!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko je tebi sta rekao rolleyes.gif

Evo tvoje prethodne poruke:

 

 

Savet moj: NABAVLJAJ STO PRE!

A ako vam se ne skida sa neta ili vas mrzi da cekate da nadjete Cd...uvek mozete pribaviti od mene

 

Obratio si se u mnozini,tako da se odnosilo i na mene. icon_wink.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne lozim se na Bon Jovi-a vec na njihovu muziku, tako da to sto si napisao mozes sebi na kurac da nabijes. icon_razz.gif

 

Preslusala sam album... sranje je. Tipican Motorheadov album. Jedine dobre pesme su "Life's a bitch", "In the black" i pesma na kojoj se Lemmyjev glas ne moze prepoznati *mogao bi u Bon Jovi-u da peva sa onim glasom icon_wink.gif * "Whorehouse blues".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne lozim se na Bon Jovi-a vec na njihovu muziku, tako da to sto si napisao mozes sebi na kurac da nabijes. icon_razz.gif

 

Preslusala sam album... sranje je. Tipican Motorheadov album. Jedine dobre pesme su "Life's a bitch", "In the black" i pesma na kojoj se Lemmyjev glas ne moze prepoznati *mogao bi u Bon Jovi-u da peva sa onim glasom icon_wink.gif * "Whorehouse blues".

Motorhead, a usput i Lemmy-jev glas ili volis ili ne volis, a ti ocigledno spadas u ove druge tako da ne kapiram tvoj komentar... jer Motorhead ne bi bio to sto jeste da nema ruznog Lemmy-ja i njegovog jos ruznijeg vokala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Motorhead, a usput i Lemmy-jev glas ili volis ili ne volis, a ti ocigledno spadas u ove druge tako da ne kapiram tvoj komentar...

Ja sam primorana na svakodnevno slusanje Motorhead-a i odatle se javlja moja zelja da serem po njima sto vise mogu. El ti sada malo jasniji moj komentar? pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inferno je Jako dobar album,

 

Inače Motorhead nemaju loš album, Imaju mozda slabiji ali to su prošla vremena,

Preziveli su oni svašta, Ali sa punom snagom su izdali dobar album.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Inferno je fenomenalan!!!! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif Najbolji Motorhead album jos od "Bastards".Uz navedeni,najbolji album u 90-ima.Nema lose pesme na albumu,sve su do jaja:Terminal show,Killers,In the name of tragedy...Suicide je toliko Motorheadicna da boli...Life's a bitch je pravi kilmisterovski rock n' roll...ma ceo album je savrsen.

 

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Motorhead je moja prva prava ljubav a prva ljubav zaborava nema !

Inferno je sasvim OK album i to je dovoljno da bih ja i dalje obozavao Lemmyja.

Inace ,zanima me da li sam ja jedini obozavalac Motorheada koji je misljenja da im je " Another Perfect Day " najbolji album posto svi ostali za koje znam da vole ovaj band kazu da im je to najgori album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace ,zanima me da li sam ja jedini obozavalac Motorheada koji je misljenja da im je " Another Perfect Day " najbolji album posto svi ostali za koje znam da vole ovaj band kazu da im je to najgori album.

"Another perfect day" najgori album? icon_smile.gif Svasta cu jos cuti.

On po meni nije najbolji Motorhead album,ali definitivno medju 5 najboljih jeste.Ljudi ga ne kontaju zato sto je drugaciji od svih ostalih Motorhead izdanja.Progresivniji je i skroz atipican.Ali je fenomenalan!"Back at the funny farm","Shine","Dancing on your grave","Another perfect day","One track mind","Tales of glory"...fenomenalno!!!

A glede "Inferna",odusevio sam se kada sam ga cuo.MNOGO je dobar!Po meni najbolji album jos od "Bastards".

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...