Jump to content
Sign in to follow this  
lemmy sixx

Motörhead

Recommended Posts

Opasni su. biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa:

Pesme: Ace of spades, Overkill, Bomber, Iron horse, I'm so bad(baby i Don't care), Motorhead, I Ain't NO nice Guy, Civil War, Rock n Roll, Killed By Death, Hellraiser... do I need to go on ?

Ne trebas...samo navedi sve albume i gotova prica. biggrin.gifa:

Ok, nisam neki muzikolog, pa mozda ovde ima nesto sto sam propusto, ali... Znate imamo klasicnu muziku a vec danas jazz nazivaju post-klasicnom muzikom. Poslje jazza se najduze odrzao rock a odmah zatim metal. Zahvaljuci Motorhead-u koji su izdrzali 30 godina, a i Sabbath-ima koji su sve poceli prije 35 godina... Metal ima jako svjetlu buducnost biggrin.gifa: Moji starci su slusali metal, slusam ga i ja, a slusat ce ga i moja djeca a i moji unuci... METAL IZNAD SVEGA ! ! !

necu da ih pljuljem.....i stvarno je dobra grupa......ali lemmy ima glas kao da je pojeo traktor......ali naravno meni to ne smeta tj. to je bash strava :mrgreen:biggrin.gifa:

necu da ih pljuljem.....i stvarno je dobra grupa......ali lemmy ima glas kao da je pojeo traktor......ali naravno meni to ne smeta tj. to je bash strava :mrgreen:biggrin.gifa:

Jedenje traktora rules 8)

Btw. nije bas tako, ne znam zasto su se ljudi ostrvili na njegov vokal, nije za operu i sirov je, ali on dobro peva- ne puca mu glas uzivo.

Njegov vokal je medju najoriginalnijim vokalima u rock n' roll-u uopste.Dickinsona,Halforda i Adamsa moze skinuti svako ko zna dobro pevati,ali ajde da neko skine Lemmy-ev glas?!?Tesko! biggrin.gifa:

Nisam bio na njihovom koncertu :cry:

Jesam li mnogo propustio?

trebao bi uraditi nesto u vezi sa tim, ali niposto ne idi u prvi red! To je samo za najhrabrije i najludje biggrin.gifa:

Propustio si jedini metal koncert u beaogradu u sloedecih i proslih 10 godina :mrgreen:

Ej jel neko cuo kako je motorhead obradio jumpin jack flash od stonesa!

Odlicno su ga uradili..mislio sam da lemijev gl;as nece odgovarati uz pesmu...ali ga je lemmy malo ubklazio i ispalo je super!

trebao bi uraditi nesto u vezi sa tim, ali niposto ne idi u prvi red! To je samo za najhrabrije i najludje biggrin.gifa:

Bio sam u prvom redu,i bilo je haoticno!!!!

I ja sam ali sa skroz lijeve strane s vremena na vrijeme u mene je uljetala gomila ljudi... A ovi sto su bili na sredini, ono sto sam uspio vidjeti jest mnogo razbijenih noseva i krvi kako siklja iz usta. Norvezani su ludi ljudi, sa njima ne treba ici na takve koncerte... A pogotovo blackeri, mislim i ja sam blackar, ali nikada se ne bi svadjao i tuko sa osiguranjem sto mi ne daju da unosem noz na koncert. Stovise ne bi ga ni ponio smile.gif

Na Pepsi?Da pijemo to kapitalisticko smece?!?NIKADA!!!

Pepsi iznad svega!!! wink.gif

jebesh ti pepsi choveche, coca-cola zakon smile.gif

ja ne vidim kakve pepsi ima veze sa motornim glavama........ :roll: :roll: