Jump to content

Adler's Appetite


michelle

Recommended Posts

Evo je set lista sa jednog koncerta u Milanu icon_cool.gif

 

Welcome to the Jungle

It's So Easy

Nightrain

Out Ta Get Me

Sweet Child O' Mine

Move to The City

Mr. Brownstone

Mama Kin

Knocking On Heaven's Door

Rocket Queen

My Michelle

 

Encore:

Sin City - AC/DC cover

Paradise City

 

 

enjoy pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kevin DuBrow of QUIET RIOT, Jani Lane of WARRANT and Steven Adler of GUNS ‘N ROSES, will join up for the "Bad Boys of Metal" tour this summer. Also on the tour will be BANG TANGO, performing their first national tour in ten years. Tour dates to soon be announced...

 

Možda ovi dođu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vec sam na temi o koncertu rekao ovo sto Lemi rece...ali u vezi samog sastava i imena benda da kazem da je nekako jadno koliko se keshaju o Gunse. I logotip, i repertoar i ime prvog albuma, znaci totalno neinventivno i bez zelje da nesto sami smisle ... svi bi da se ogrebu o slavu nestrecnog Axela icon_smile.gif ... ovaj papteticni pokusaj srecom nije uspeo icon_smile.gificon_twisted.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...

Posto mi je michelle skrenula paznju da postoji i ova tema...

Da. Nikada necemo cuti sve te divne pesme.  icon_cry.gif

Pa,evo prilike za te pesme:13. februara u Budimpesti sviraju Adler's Appetite.Karta u pretprodaji je 3500 ft.,a na dan ce biti verovatno 4000 ft. (oko 16 eura).Sviraju u Wigwam-u,gde je svirao (cinimi se) Sebastian Bach.To sam video na sajtu www.heavymetal.hu,sekcija "Koncertek".

Pa ko moze (kao ja npr. icon_biggrin.gif ) da pici za Budimpestu neka ide pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Bio sam na koncertu,pa da napisem kako je bilo...

 

Taj Wigwam je prilicno velik (prvi put sam bio tamo),ali nije bilo toliko puno ljudi koliko moze da stane (bar ne do pocetka koncerta,posto se posle toga nisam osvrtao - samo sam u binu gledao icon_biggrin.gif ) nekih 150-200 ljudi.Uglavnom,koncert je poceo u 22h (trebalo je u 21h) i svirali su oko 2 sata.Poceli su sa It's So Easy,a svirali su jos: Nightrain,Mr. Brownstone,My Michelle,Sweet Child O' Mine (Steven se na kraju te pesme prekrstio;ne znam zasto),Rocket Queen,akusticni deo: Patience,Used To Love Her (sad nisam siguran dal' su svirali i akusticnu verziju You're Crazy il' se ja to samo tripujem ph34r.gif ),Move To The City (morali su prvo da pitaju Jizzy-ja (pevaca) da li se slaze da to odsviraju),2 obrade: Knockin' On Heavens Door i posvetu Bon Scott-u (povodom skore 25-ogodisnjice njegove smrti - R.I.P.) Sin City,dalje: 2 njihove stvari (mislim da se zovu Suicide i 99) - inace na pocetku jedne od te dve pesme Steven-u su sjebala nesto bas-pedala,pa su je zamenili,pa se kad su ponovo poceli tu pesmu opet sjebala icon_uhoh.gifph34r.gif ,da bi je opet zamenuli i (tek) iz 3. puta su odsvirali tu pesmu; i na bis Welcome To The Jungle i one & only PARADISE CITY icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif (by the way,pesme nisu svirali tim redom kojim sam naveo).

 

Bio sam u 2. redu veci deo koncerta (iz njega se sve lepo vidi),da bi pri kraju (poslednjih 4-5 pesama) bio u 1. pivopije.gif A u prvom redu su u 90% slucajeva bile ribe (sto mi bas i ne odgovara toliko na koncertima - moras stalno da vodis racuna da ih ne udaris/gurnes/nagazis...) koje su non-stop vristale:"Steven,Steven",a kad bi se neko iz benda priblizio ivici bine pocele bi da ga hvataju prvo za potkolenicu,pa za koleno,pa vislje... icon_redface.gif

 

Zao mi je sto nisam uhvatio neku od palica sto je Steven bacio icon_cry.gif Ali sam zato uhvatio trzalicu Robbie-a (basiste) musik19.gif

 

A posle koncerta su dosli za sank,tako da si mogao da uzmes autogram ili da se slikas sa njima (ako se prvo probijes kroz gomilu drugih,uglavnom riba,koji su bili oko njih) pivopije.gif Hteo sam ziv da se pojedem sto nisam imao foto-aparat pri ruci wallbash.gif Dobro,valjda cu otici jos jednom na neki njihov koncert.Ali sam bar zato stigao (pored onih silnih riba koje su se otimale za njih) da uzmem autogram od Steven-a (drugi me nisu toliko interesovali) icon_cool.gif

 

 

Za neke prosecan koncert,ali meni je posle toga bio bas nevidjen 'feeling' - video sam (napokon!) nekog iz originalne postave Gansa,rukovao se sa njim i uzeo autogram.Jos i da sam palicu uhvatio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

According to ADLER'S APPETITE fan site www.stevenadler.net, "It's official - Jizzy's out. Steven has informed us that Jizzy Pearl will no longer be handling frontman duties in Adler's Appetite. Steven said that Jizzy is 'an awesome vocalist and will always be one of my best friends. I'll never forget the great times and what we've done together. I wish him the best.' Steven will fly to LA this week to audition possible replacements. Among those being considered is Joe LeSte (BANG TANGO, BEAUTIFUL CREATURES), who recently performed with the band in Japan."

 

 

Joe je Cool,bilo bi dobro kada bi on bio zamena!

 

 

 

Edited by Johny

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Konacno sam preslusala ovaj album (koji btw. ima 6 pesama). Pre svega nemam pojma ko je ovaj lik sto peva - Sheldon Tarsha i nesto nisam odusevljena njim. A jos manje celim albumom, ima ok stvari ali je sve to nekako nedovrseno i bez nekog licnog pecata i shmeka. Prva pesma na albumu - Suicicde mi je bila toliko dosadna da mi je iako traje 4 minuta delovalo kao da traje bar 10. Jedina balada "Empty" je kao i ceo album toliko neoriginalna da je to prosto neverovatno. Nisam ocekivala da ce izmisliti toplu vodu (naravno) ali da daju neki licni pecat albumu im stvarno ne bi skodilo

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 13 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...