Jump to content

Persuader


Recommended Posts

Evo jedne preporuke - bend

Dark Empire - Distant Tides iz 2006.

 

Ovo sam stavio na temu Persuadera jer im je zajednicki pevac icon_rockdevil.gif Inace to je neki power sa primesama svega ostalog i zvuci primamljivo cak i na prvo slushanje [koliko sam ja puta i cuo album].

 

Poz! pivopije.gif

Ajd' proveriću, mada naziv obećava!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm..prevrnuh 2 puta novi album i za sada sam blago razocharan...jbg mozda sam ochekivao previshe, ali izgleda da su se malo vec ispucali(nakon 3 fantastichna albuma)..ali poslusacu jos malo pa cu post-ovati opet mishljenje..album je mracniji, zvuk su malo promenili..i produkcija mi nije bas nesto legla...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd' proveriću, mada naziv obećava!

Malo je kratak album a pesme su preduge - to bi mu bila jedina zamerka. Inace odlican albumcic.

 

  Hm..prevrnuh 2 puta novi album i za sada sam blago razocharan...jbg mozda sam ochekivao previshe, ali izgleda da su se malo vec ispucali(nakon 3 fantastichna albuma)..ali poslusacu jos malo pa cu post-ovati opet mishljenje..album je mracniji, zvuk su malo promenili..i produkcija mi nije bas nesto legla...

 

Zar nemaju oni do sad (pre novog) 2 albuma : The Hunter, Evolution Purgatory?

Svejedno, meni je The Hunter keva a vec Evolution Purgatory mi je delovao malo usiljeno. Rano je za ispucavanje - delovalo je kao da ovi momci imaju daleko vishe potencijala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislio sam i na Savage Circus album u kome su Persuader momci takodje imali umeshane prste icon_da.gif

 

Elem nakon par dana skoro non-stop slushanja albuma(uz novi gorgoroth), spreman sam da pojedem onaj post gore javno icon_mrgreen.gif

 

Ok, ako nesto upada u oko/uvo sto se tiche ovog albuma to su dve stvari:

1) duze pesme nego na prethodna dva albuma, tek dve su ispod 5 minuta

2) zvuk je mnogo tezi, chak i vuche na thrash na trenutke, sto je u kombinaciji sa melodijama donelo jedan totalno nov sloj Persuader kombinovano sa Jensovim (brutalnim) vokalom icon_da.gif Dakle nothing wrong here!

 

Ono o chemu pricham kod druge stavke se najbolje chuje na prvoj pesmi...veoma heavy pesma sa refrenom koji ce vam dugo ostati u glavi! Druga pesma "Slaves Of Labour" ima slicnu kombinaciju, s tim sto su ovde vishe zastupljeni groovy riffovi koji pesmi uz divan refren daju stvarno dobar shmek! Vec sledece dve-tri pesme su u fazonu proslih albuma, a posebno "R,S. Knights" prava power razbijachica icon_rockdevil.gif

Naslovna pesma je, ako ne i, najbolja Persuader pesma. a sama chinjenica da ima blast beat i jednu od najjacih solaza josh vishe dosoljava stvari icon_mrgreen.gif Majka pesma. "Judas Immortal" mi je lichni favort sa albuma, jos jedna od trezih i 'mracnijih' pesama na albumu, koja mozda nema zarazan refren kao SOL ali zato cela pesma ima stvarno odlichan osecaj..Zion i Enter Reality su melodichniji deo albuma

 

dakle album mi mozda nije bash odma legao al sad mu tople glave dajem 9/10 riffovi u drugom planu ali songwriting i leadovi bolji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jedne preporuke - bend

Dark Empire - Distant Tides iz 2006.

 

Ovo sam stavio na temu Persuadera jer im je zajednicki pevac icon_rockdevil.gif Inace to je neki power sa primesama svega ostalog i zvuci primamljivo cak i na prvo slushanje [koliko sam ja puta i cuo album].

 

Poz! pivopije.gif

NE da je dosadan album nego sam pomislio da nisu ovo neki likovi iz Italije dovukli Jensa da im peva icon_smile.gif

 

vec posle drugog slushanja mi otishlio sa harda..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest Syrant

Ljudi, moze li neko da mi pomogne?

Odakle mogu da skinem ceo novi album Persuadera, --When Eden Burns--

Ili neki sajt, ili FTP adresu.

 

U vezi FTP-a..Mozete me iscimati na pp...ako necete da ga sirite po foromu... laugh.gif

 

 

Hvala,anyway... icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Syrant

Uspeo sam ga skinuti...Japanci su law!

 

Inace, album je super, meni se baš svideo, produkcija je jaka, a sam bend polako ali sigurno počinje da oblikuje svoj zvuk. Naslovna razbija, a onaj bubnjarski početak baš podseća na početak ''Painkiller-a'' musik29.gifalkos.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

 

Persuader guitarist Emil Norberg has posted the following update on the band's website:

 

"I know I promised this a long time ago but now finally there is a clip with some excerpts from some of the songs from the new album. I know it´s been forever already, but we all hope this will satisfy you guys for a couple of more months. We´ve had a lot of stuff going on in our lives for a while but I think we are all now finally ready to finish up the work on the follow up to "When Eden Burns". As Axl Rose once said: All we need is just a little patience..."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...