Jump to content

Pink Floyd


Ummagumma

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Trebalo je da bude reuniona,barem za nekoliko humanitarnih akcija,ali su odustali cekaju neku vecu manifestaciju(kao npr Live 8)

 

Evo sta Nik Mejson rece,da ne bude dizmisljam

 

A u julu su Voters i Gilmur oCvirali 4 pesme zajedno,kacio sam taj link,medjutim povukli su ga. :mad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

'Vala, propustio sam da ga vidim pre 4 godine, i zacrtao sam sebi da mi se to neće ponoviti na njegovoj sledećoj turneji.

Pride još što mu je ovo poslednja pre penzije.

 

E da, apropo ove tvoje situacije, citiraću ti razgovor koji sam imao sa nekim ortacima (koji su na istom smeru na faksu) pre 3 godine kada je trebao Slayer da dođe:

 

Ja: "Ej ljudi, guess what, dolazi Slayer 24-og, juna!"

Oni: *inicijalno oduševljenje*

Ortak #1 ortaku #2: "Sranje, mi tad imamo ispit...:udri:"

Ortak #2: "Extra! Ne idemo na ispit...:mrgreen:"

 

Tako da... ;)

 

Živ bio!:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ćale ima The Wall i TDSOTM LP-ijeve, i onda sam ih jedan period u početku osnovne svaki, ali svaki dan slušao nakon škole.

Sećam se, bio sam tada glavna meta trolovima iz razreda, vraćao sam se kući raštimovanih živaca od klanja sa njima, i onda samo stavim ploču u gramafon, zavalim se u fotelju i sve mi bude cool! :D

Ja tada uopšte nisam razumeo te pesme, ali sam, bez obzira, jako uživao u njima...

 

Sva ostala muzika je dolazila, odlazila, neka se i vraćala, ali je Pink Floyd uvek bio tu! :wink2:

Roger Waters u live varijanti je nešto najbliže PF-u što se da videti, s' toga ja sebi ne mogu da priuštim takav luksuz da to propustim.

Edited by Džonee

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 5 weeks later...

Zasto se ne okupe za jednu veliku poslednju turneju, zgrnuli bi para samo tako - srecni oni, srecni mi :da:

 

Gilmur vise nista ne radi ako nije iskljucivo u dobrotvorne svrhe.Turneja malo verovatno,al ima sanse za neku svirku u O2 Areni(poput Cepelina),ko zna,ostaje nam da se nadamo....ovo su se izgleda okupili zbog toga sto su se snimali ti koncerti za DVD,a i obecao Dejvid Rodzeru da ce dodje.

 

Do kraja godine ce reizdati sve iz opusa Flojda uz do sada neobjavljene pesme i snimke....barem nesto da nam umanji glad. :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...