Jump to content

Pink Floyd


Ummagumma

Recommended Posts

  • 1 month later...

Cao ljudi,

 

jel ima neko ko ide u Atinu 12.07. na koncert Roger Watersa??

 

Pitam iz 2 razloga:

 

1. ako neko jos uvek nema kartu, da organizujemo neku grupnu nabavku da smanjimo troskove isporuke (28€ postarina)

2. nas troje idemo kolima iz Nisa, ima dakle mesta za jos jednog, put u toj varijanti ispadne 60€ po osobi, Nis-Atina-Nis.

 

Ako ima zainteresovanih, javljajte se brze bolje da se na vreme organizujemo. Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest HEFEST

Nikada mi se ovaj bend nije svidjao. Nikada nisam kapirao sta ljudi vide u tim praznim pesmama. Mozda ih ima par da mi malo zagolicaju usi, a ostalo kao da jedem klot kacamak. Samo brasno, brasno i jos brasna.

  • Downvote 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ukusi se razlikuju to stoji debelo, ali realno reci da je bend precenjen ili da je "brasno" ... uh ... to su zaista zaista teske reci...

 

Mislim da zaista neko ko ne slusa PF, u kome PF ne budi ono sto budi u fanovima benda koji se 100% pronalaze u mnogim recima i recenicama pesama, koji kontaju sta bend prica i koju poruku salju i ne treba da komentarise nista bar dok ne pokusa da ih preslusa i za vreme Bereta i kroz Gilmora...

 

Ja ih u osnovnoj uopste nisam kontala, nekad su mi isli na zivce, ali posto su svi forsirali Another brick in the wall - to mi je kao bila kul pesmica i to je to. Sve ostalo i meni je bilo "brasno" tj. ne kontam. Kasnije u srednjoj kad je doslo "doba mraka i promene" gotivila sam veliki broj pesama ali tek krajem srednje kad su mogucnosti bile vece za nabavku zike (bolji net, adsl i tako to) nabavila se i cela diskografija itd... i pukao je hard i ostala bez zike i opet nabavila sve i svasta nesto da bi tek posle 20te godine znacajnije krenula da ih slusam i da se zaljubljujem u bend.

 

Danas, bend mi se nalazi medju top 3 najbolja benda ikad u istoriji muzike.

Danas, umem da organizujem samo PF veceri sa drustvom ... :)

 

 

Al sam se nabrbljala... :):D

Al sta cu kad volim PF..

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

na ovom forumu ima puno likova kojima je nešto jako bezveze, a kao da ih neko primorava da to slušaju, imaš milijun grupa pa slušaj šta ti se sviđa (ako ti se išta sviđa). i to nije sve, nego tu su i ''pametne'' izjave o precenjenosti. ako je nešto precenjeno, kad već neki spominju 'klot' kačamak to je onda kačamak, aka palenta, pakovanje skoro 150 dindži.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikada mi se ovaj bend nije svidjao. Nikada nisam kapirao sta ljudi vide u tim praznim pesmama. Mozda ih ima par da mi malo zagolicaju usi, a ostalo kao da jedem klot kacamak. Samo brasno, brasno i jos brasna.

 

Ово каже неко ко слуша Авантазије, Гама Реј и остало, те је потпуно ирелевантно.

  • Upvote 4
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...