Jump to content

Heroes Of Might And Magic


Zhad

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Hmmm V-ica... Igrala sam je sveukupno nedelju dana. Totalno je neznimljiva, precickana, malo se tesko snalazis na mapi ako si navikao na predhodne verzije koje nisu 3D (a ja sam jos mislila kad je izasla IV da je nacickana :rolleyes:) Price u kampanjama po meni ne zanimljive. Sto se tice samih jedinica, vise podseca na III, jedinice mogu da se upgade-uju kao u vec pomenutom delu. Izbacili su foru da heroj moze samostalno da ti pici mapom kao sto je bilo u IV (zbog cega je meni taj deo bio jako drag).

 

Probaj, mozda ti se svidi. ;)

 

Meni je iskreno najdrazi deo bio prvi. Ahhhh igra moje mladosti. :D

 

EDIT: 2000 post!

Edited by Ewigkeit

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...
Hmmm V-ica... Igrala sam je sveukupno nedelju dana. Totalno je neznimljiva, precickana, malo se tesko snalazis na mapi ako si navikao na predhodne verzije koje nisu 3D (a ja sam jos mislila kad je izasla IV da je nacickana :rolleyes:) Price u kampanjama po meni ne zanimljive.

 

E, ovo je bio u potpunosti i moj stav tokom prva 3 dana, a posle sam se navikao na 3D fazon, upoznao rase i navukao se k'o nenormalan, tako da mi se danas cini kao da prethodni delovi nisu ni postojali...

 

Dark Elfovi zakon. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
E, ovo je bio u potpunosti i moj stav tokom prva 3 dana, a posle sam se navikao na 3D fazon, upoznao rase i navukao se k'o nenormalan, tako da mi se danas cini kao da prethodni delovi nisu ni postojali...

 

Dark Elfovi zakon. :da:

 

Hahaha :) I ja sam bila u fazonu "3. je najbolji" sve dok nisam pochela da igram 5. ..Chudi me shto mi komp josh uvek radi,haha..A mislim da je 4. golo ***nje..Ali ne mogu da nadjem Heroes 2 na netu :o To sam igrala daaaavno,na pentium kecu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Igrala sam jednom 3jku pre sto god...... A peticu sam instalirala skoro. Sve je super,svidja mi se,ali mnoooooooooooooooogo traje jedna partija :'(

 

Zavisi protiv koliko oponenata igras, ove sa 2, 3 ili 4 traju normalno ali 6 ili 8, pffffffff... Ali ja se ne bunim. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...