Jump to content

Heroes Of Might And Magic


Zhad

Recommended Posts

Citam danas SK na fluidima i spillovah jebeni caj!Prvi put u zivotu!!!

 

EJ BRE PICKE UKINUSE PESAK,KRCAG DZIZDABIDZE i KRISTALE!!!

 

picka vam materina madjarska.heroji nisu heroji sa samo tri resursa-kamenjem,drvecem i neki trecim kurcem.

 

i ukidanje heksedecimalnih polja i vracanje na kvadrate kao u kecu,mars u kurac bre!!!

 

SILOVALI STE MI DETINJSTVO JEL RAZUMETE BRE???!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хероји нису Хероји још од четворке. Ја само прва три дела признајем. На томе сам и одрастао. Од четворке па надаље то није лоша игрица, али нема право да носи име Хероја.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probao sam bio demo i izbrisao sam ga odmah. Toliko o tome. Petica mi je bila ok, a ovo sad je previse, nema polovine resursa, nema vise onaj kul prikaz grada, uveli neki rpg sistem levelovanja, itd. dont like it.

Edited by MegaDave90

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jer prikaz grada je esencijalno bitan za gameplay. :rolleyes:

 

No, ono sa resursima jeste teska retardacija, i izgleda da cemo umreti pre nego sto se neko seti da napravi dobar AI za neke buduce Heroje i to stavi kao jedan od prodajnih feature-a.

 

Levelovanje zasad deluje zabavno, jos nije postalo no-brainer kao u svakom prethodnom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trojka je bila i ostala najbolji Heroes of M&M, ali vreme ide, pa valja dati priliku i svakom nastavku.

 

Ovaj novi lepo izgleda. Ali, problem je sto vec neko vreme postoji Heroes bolji od Heroesa, a zove se Kings Bounty. U svakom pogledu lepsi, zanimljiviji, dovrseniji.

 

Ovde stvarno nedostaje taj fini prikaz izgradnje grada, nedostaju sumpor i kristali u skupljanju resursa, a i nekako je sve znatno teze, stavih na easy i kompjuterski igrac opet prejak.

 

Definitivno Kings Bounty ispred Heroja, opet da ponovim, ko nije probao, a voli Heroje, odusevice se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, ne, nece. King's Bounty je i rodio heroje, original je stariji. Ali King's Bounty je neverovatno dosadna igra, combati su nekako sterilni, cinjenica da nema gradova uopste, prosto, neka atmosfera.. ja sam tri puta pokusavao da zgotivim igru i smorio se u roku od sat vremena svaki put. Drugo, King's Bounty ima retardiranu WoW-ovsku grafiku, ne vidim kako je to lepse od Heroja, koji i pored isto crtic-stil grafike koji imaju sada ne izgledaju ipak potpuno kao decija igrica. Ovi novi heroji ce biti dodatno pecovani, dodace stvari koje nisu stigli sada (prave prikaze gradova npr.) sve u svemu bice jednog dana mozda i najbolji heroji (za sada ipak trojka) ali dzaba sve to kada nam pederi ne daju da igramo ko ljudi sa krekovanim verzijama, ocigledno hakeri nisu dorasli da omoguce dynasty iteme, bonuse itd. koji su pola zabave u sestici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemam pojma, ja sam kings bounty presao, i igrao bih je opet. udjes totalno u pricu kada pratis sve te questove, a o grafici ne bih, meni je lepsa milion puta. kad su bitke, svaki lik lepse izgleda od ovih u herojima. jedini nedostatak kingsa jeste taj sto nemas realnog protivnika, ali meni je super bila dok se igralo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono sto meni nije jasno je kako niko ne moze na tako jednostavan koncept kao Diablo i Heroji da napravi vrednu igru. Jbt, od kako je izasao Titan Quest niko nije napravio nijednog dobrog Diablo klona.. MOZDA onaj Path of Exile i Torchlight 2 zapravo budu nesto, posto je kec Torchlighta bio sranje. Isto sa herojima.. Disciples 3 imaju PREDIVNU grafiku i uopste art design (jebe i bounty i heroje bas mnogo), i cak ima solidno kul sistem Disciples levelovanja likova i sve ali prica je mega-retardirano prevedena na engleski sa najgorim mogucim glumcima pa potpuno gubi svaku poentu i igra je OCAJNO ali OCAJNO balansirana (kao Bounty na hard i jos teze je.. na normalu).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uspeo sam jednu mapu da odigram (i to vrlo dobro, unistio sam jednog AI-a, pokupio sve resurse, artifakte itd da bi drugi komp dosao i razguzio me, imajuci 2-3 puta vise vojske?!) i igra posle toga odbija da se ukljuci (error code 2 pise), tako da cekam neki novi patch&crack pre nastavka igranja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, finalno je izdanje skidrow-ovo, samo fora je sto ce oni i dalje unapredjivati igru posto je finalna verzija morala da izadje kada su rekli, nisu vise hteli da je budze posto je dugo bila u beti. Dakle, u neku ruku je i jeste beta i nije, igra je formalno zavrsena ali dodavace nove elemente kroz peceve, nesto kao witcher.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha, ok, skidrow verziju i imam, ali ne znam, ako je ovo finalna verzija, stvarno nisam odusevljen. Ima i bugova, svako malo nestane mi heroj, tj. postane nevidljiv, kad prodje, dan pojavi se ponovo i slicno.

 

Onda, sta je sa mapama, jesu li ove ponudjene sve, ili moze jos koja gde da se nadje? Nikad necu prezaliti onaj map generator iz trojke...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa pazi, na netu cirkulise i bas bas beta verzija i prava verzija koja je, u neku ruku i dalje kao beta, jebem li ga, samo ipak daleko manje bagovita i sa vise sadrzaja. Bilo sta u ovom trenutku sto skines sa neta je verovatno ta beticasta ali ipak "finalna" verzija, ali ako si skinuo pre koju nedelju mogla je da bude i bas bagovita stara beta. Najbolji nacin da proveris je sto u 'finalnoj' verziji mozes da igras sve kampanje, u beti samo uvodnu. Najbolje da uradis kao sto cu ja i sacekas mesec-dva (ne bi trebalo da bude tesko sa skyrimom i LA Noire-om iza coska) kada ces em definitivno znati da si skinuo pravu verziju em ce sigurno upecovati jos gomilu stvari, a ko zna, mozda ce i hakeri uspeti da srede to dynasty sranje.

Edited by Salvation

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам пре пар месеци оплео Тројку ради подсећања, сад пичим ово ново... За сад ми се свиђа, тј. што више улазим у игру све ми се више свиђа...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

Ja sam isao na heroes comunity i skidao sam sve moguce modove za 5 iz moders workshopa,zaista ima brdo novih jedinica,tj uzeti stu isti modeli jedinica samo preradjen izgled ali ponovo je zaista zanimljivo igrati i ima program pomocu koga se ubacuju ili izbacuju jedinice u bilo koju rasu tako da moze da se napravi rasa po zelji a i cak postoji mogucnost menjanja statsa i abilitija stvorenjima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...