Jump to content

Heroes Of Might And Magic


Zhad

Recommended Posts

Guest HEFEST

Nisi ni tutorijal prosao? Nije valjda toliko losa? Ja sam se radovao onoj ruskoj ekspanziji trojke, ali to nikako da izadje i pitanje je da li ce ikada. Svi delovi posle trojke djubre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi ni tutorijal prosao? Nije valjda toliko losa? Ja sam se radovao onoj ruskoj ekspanziji trojke, ali to nikako da izadje i pitanje je da li ce ikada. Svi delovi posle trojke djubre.

 

Pa ne znam bas da l' je losa, ali me nista posebno nije privuklo kod nje, uzeo kampanju da prelazim i zajebo posle prve misije / tutorijala. Mozda je i do mene, neam neki entuzijazam da igram to.

 

Interesantno da si postovao danas ovde, bas obrisah juce i trojku :haha:

 

Nisam nikad imao zivaca ni za Wake of Gods... Samo H3 sa ekspanzijama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Ma WOG je keva. Wogifikacija i krnes dupli hod pa covek moze da igra lepo i brzo. Na petici se userem dok uradim nesto znacajnije.

 

Evo skinite Heroes 3 - Horn Of The Abyss!!!

 

Izgleda da je izasla prva verzija jos prosle godine. Sada ima ukupno 10 gradova sto znaci da imaju nove rase i sto kuraca novih.

 

http://www.mediafire.../HotA_setup.exe

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Izasao Horn Of The Abyss novi HOMM III od ruskih fanova. Ima na Zamundi da se skine. Pisao sam ranije o ovome ovde. Potpuno nova trojka. Evo upravo skidam.

 

heroesIIIweposter.png

 

Nema jos na engleskom

 

heroesIII2we.png

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Uzeo posle 100 meseci 5 nedelja i 4 dana malo sa bratom trojku da cepam. Hot seat, bilo 6 neprijatelja, to sve prvo potamanili, i onda negde 4 mesec duel glavnih heroja:

 

homam3-pre.jpg

 

..i onda tuzni aftermath :/

 

homam3-posle.jpg

 

Da nije uzeo ovih 20 zmajeva bukvalno krug pred bitku, pa bih i imao neku sansu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Do you remember all those sleepless nights spent fighting Black Dragons and Archangels, Demons and Necromancers?

Back in 1999, the release of Heroes® of Might & Magic® III – The Restoration of Erathia settled a new reference in the turn-based strategy genre.

 

To celebrate the 15th anniversary of this masterpiece, we are thrilled to announce you the grand return of the epic tale of Queen Catherine Ironfist!

On January 29th, 2015, discover a new way to experience the best Heroes title ever with Heroes 3 HD! In addition to refined graphics and resolution, you will be able to play online with full Steamworks support (including online lobby) and on the GO thanks to iOS and Android tablets versions!

More information on http://bit.ly/homm3-hd

HD Lifting video: https://www.youtube.com/watch?v=qrRr0DMnBc4

 

Sto bi rekao Obi Wan Kenobi: I have a bad feeling about this...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm..BG Enhanced je makar dodao nove likove i kvestove i sve.. ovo, realno, ne cini da igra izgleda nista posebno bolje, onako realno, ali svakako je dobrodoslo za nas koji je inace necemo placati :haha: Sa druge strane, dati na ovo pare je vec krajnje diskutabilna odluka..

Edited by Salvation

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka njemu cast, to se zove oko sokolovo.

Nisam nesto odusevljen HD rimejkom, mozda jer su izabrali Rampart za prikaz.

Nadam se da ce poraditi i na balansu heroja i jedinica. Necu da undead-ovi budu ponovo nadmocni sa nekromansijom i par artefakta sa kojima odmah pobedjuju u igri...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...