Jump to content

Heroes Of Might And Magic


Zhad

Recommended Posts

  • 1 year later...

Trojka kao biblija. Sve ostalo zanemarljivo. Mislim da sam najviše vremena uložio u istu i njene ekspanzije. Mada je kvarno kada igraš sa undeadovima i sakupiš određene artefakte i zbudžiš necromancy, bukvalno postaneš prenadrkani bog i tu ništa ne pomaže. Kakav je poslednji deo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pikao sam ja 7 tokom zime par puta, nije loš, samo dosta bagova mamu im jebem, bar smo mi naletali tokom partija (ne rade magije/efekti tokom turn-ova je neki najgori primer) i što mizeran broj mapa, bar za hotseat mutliplayer.

 

Ovako, zabavan mi bio za igranje, onaj skill wheel mi možda najbolja stvar, to je jedna od stvari gde mi je igra bolja nego H3. Pomenute resurse su po meni malo preterali, ima sad 4-5 vrsta onih kristala, ne možeš nikad da pohvataš koji ti treba koji ti ne treba :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 4 months later...
  • 1 year later...
  • 1 year later...

Uh, svakako bolji je to pocetak od cetvorke, ali videces kada se uhvatis trojke, bice ti to gejming kokanidja par ekselans, nerviracete los balans odredjenih frakcija i nadmoc, ali ces uzivati u raznim varijacima budzenja skillova heroja i vanvremenskoj muzici. Posle petice ne moras vise nista ni da igras jer se kvalitet srozavao i samo su uproscavali igre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 9 months later...

Ne znam kako mozete da igrate peticu. Pokusavao sam dugo, ali je sve toliko presporo, nepregledno i lose. Cetvorka su zadnji Heroji nemoj neko da vas laze. Obracam se svim potencijalnim pocetnicima.  Naravno pored trojke sumanuto je igrati bilo koji drugi deo sem zbog nostalgije ili radoznalosti. 

Na svim forumima vidim da ljudi igraju samo Heroje Complete verziju  sto nije lose, ali finalna verzija Heroja je WOG i realno najisplativija za igru jer imas dupli hod sto smanjuje trajanje igre skoro na pola. Sa obzirom da neke mape mogu da se igraju danima nije uopste zanemarljivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...