Jump to content

Fotografija


Recommended Posts

Лепо, Марко, лепо...

Ти си озбиљан фотограф, мора се признати...

 

@Марина

Баш у то време сам и ја сликао месец, али су много лоше "испале"... biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Double F, veoma je lijepa ona fotografija neba. musik20.gif

@ Marko, meni se najviše dopadaju fotografije vrata, naročito "closed since ever" jedino što slightly kvari sliku onaj potpis ili šta li već u podnožju. E da, i lobanje naravno, ugao je interesantan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verujem da je i kod ostalih tako, ali slike male Tish nikad ne mogu dosaditi wub.gif

Hahah hvala, to je aparat, ja mu samo nadjem ideju icon_smile.gif

Nego postovala bih nesto novo sa DevArt al je lupio ParentalAdvisory pa se ne bi videlo... (vide samo clanovi)

Share this post


Link to post
Share on other sites

wub.gifwub.gifwub.gifwub.gif

 

И остале су сјајне, наравно...

Допада ми се она са антенама...

 

Иначе, рекао са ти то и раније, али морам и овако јавно - завидим ти на том фотоапарату... icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapravo slika je nastala tako sto mi je nesto zujalo u zavesi i ja sam pomislila da je po obicaju neka masna mushica... i lupila, ono palo kad ono - pcelica!!!!! Znaci 2h sam je tako nosala na dlanu i kukala i posle sam je ostavila na terasi i nije je bilo kasnije... nadam se da je odletela unsure.gificon_cry.gif

 

Hehe, pa da, sam obavi sav posao... Sve sto treba da uradim je ili da tacno podesim Manual Focus ili duzinu expozicije... Al pre nisam ni to znala pa je ovo kao napredak icon_rolleyes.gif

 

A antene me nerviraju jer su razvukli kablove preko krovova i sad ni jedna panorama ne moze da izgleda kako treba wallbash.gif

 

npr: http://img.photobucket.com/albums/v209/Dou...es/6aa43086.jpg

 

imam tonu prelepih slika koje kvari taj kabl... i onda moram da izrezujem i da jurim da ga izbegnem i tako ne snimim obicno najbolji deo neba sad.gif

 

Znam da moze da se skine u nekom programu, znam i kako ali sve jedno nije to to...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, sta mislite o OVOJ fotki?

Slikano je na Kopaoniku, i mali hint, u podnozju su uhvaceni oblaci

Ako se dobro secam, to je sa staze "Jaram"...

A nema shanse da se nastavi sa skijanjem jer bi izleteo na asfaltirani put koji je u dnu staze icon_smile.gif

 

Odlichna fotka, budi mi lepa secanja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahhaha ogavno icon_smile.gif Lik se do jaja smorio kad je to uzeo da slika icon_smile.gif

Ali ovo nije tema za fotografije fotografija icon_razz.gif A ako krenemo sa smesnim forama tema ce brzo leteti na djubriste icon_cry.gif

 

Posto nesto ne slikam u zadnje vreme (celih par dana icon_smile.gif ) evo malo tudjeg (ne reklamiram jer znam osobu nego je stvarno dobro ko sto cete videti icon_da.gif ) http://www.caedes.net/Zephir.cgi?lib=Caede...r=Gothic&page=1

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...