Jump to content

Fotografija


Recommended Posts

meni se svidza taj zalazak, mozda bi se dao srediti u photoshopu. icon_da.gif

 

 

sumi: ta macka na knjigama mi je ogavna icon_smile.gif ja tu knjigu ne bi u ruke uzela, toliko se gadim dlakurina...

 

a ta gore slika sa sesirom - uh, naj je bolja icon_da.gif

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa priznajem da je na ovom drugom zalasku donja povrsina dosta tamna i dobija se kao nesto bespotrebno. Jednostavno mogu da se preprave dimenzije i slika poprima drugi oblik. Pogledaj sliku i probaj da prekontas u glavi koliko je jos ostalo vremena dok sunce ne zadje.To je bilo za prvi maj. Ne mislim na totalni zalazak, nego onaj gde ce da zadje za neki vrh. Ja fizicki nisam moga da stignem od reke do ovog mesta tako da mi ostane vremena za pickanje i namestanje...video sam prizor, prebacio na mod koji je najprikladniji, smirio disanje i okinuo icon_smile.gif mislim da je komponziciono dobro da je leva strana "u nebu" a desna u krosnjama. Ipak boja neba...

Evo moja sestra slikala neke cvetice dok je aparat bio kod nje

http://rmalisic.users.sbb.co.yu/cvetic1smanjeno.jpg

http://rmalisic.users.sbb.co.yu/cvetic2smanjeno.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu nista da ti kazem. Na toj kartici ima jos 20-tak cvetova. Ocigledno da je mojoj sestri prijalo da se zeza sa svecem. Jedino da pitam nju kada dodje iz Grcke. Mozda i donese neku lepu morsku fotografiju...Mada ja na cvetu vidim i sitne dlacice, sto nisam sigran da bas vestaci imaju, sta mislis?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pratim ja tebe i tvoj nalog. Moras da shvatis da nemaju svi istu stvar u glavi kada slikaju.

Te dve stvari sasvim dovoljno nemaju veze da bi bile u istoj recenici.

Blondi: sta god da si zaista, seljanka si pred ljudima bila i ostaces icon_da.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad.gif eto, niko me ne voli. ja seljanka a ti kopas nos jezikom c c c......

 

ajde ajde, no hard filingz. icon_wink.gif

 

 

 

inace, uz slike Spirit Crushera na DevianArt-u preporucujem moju omiljenu photosekciju na:

http://lava.nationalgeographic.com/cgi-bin...hive.cgi?tid=92

i naravno, ko voli crno-bijelo:

http://lava.nationalgeographic.com/cgi-bin...hive.cgi?tid=84

 

zuba.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Double Fire

Koliko poznajem Srpski jezik, tacka sluzi da razdvoji misli. Skup reci izmedju dve tacke naziva se recenica. Ja vidim ovde dve recenice.Ajd sad malo preformulisi onu tvoju opasku da znam sustinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko voli takav bend diskvalfikovao se iz bilo kakve ozbiljnije price o muzici....

Jeste da je ovde rasprava o fotografijama, ali: Stefane, ne seri. Moram ovako banalno da se izrazim jer mi je dokurčilo da se raspravljam sa tobom. Sve što se tebi ne sviđa ti pljuješ i stavljaš svoje "kompetentno" (da, da, pod navodnicima) mišljenje iznad svih. Što ne radiš u nekom časopisu kad imaš tako "dobar" kriterijum ocenjivanja?

 

 

icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste da je ovde rasprava o fotografijama, ali: Stefane, ne seri. Moram ovako banalno da se izrazim jer mi je dokurčilo da se raspravljam sa tobom. Sve što se tebi ne sviđa ti pljuješ i stavljaš svoje "kompetentno" (da, da, pod navodnicima) mišljenje iznad svih. Što ne radiš u nekom časopisu kad imaš tako "dobar" kriterijum ocenjivanja?

 

 

icon_rockdevil.gif

a ovde inace imas casopise u kojima pisu striktno kompetentni ljudi.... icon_smile.gif

 

ozbiljno, da je neko ovde u stanju da se ozbiljno time bavi bila bi druga prica, meni bi to imalo smisla, a svakako, i da nije takva situacija, to da li se pise u casopisu nije nikakav argument....

 

a shto ti ne vidis kakva je anathema, samo je tvoj problem i nije vredno objasnjavati kada ne mozes da vidis....

 

inace, mi se nismo raspravljali skoro nikad....

Edited by Blacksunray Verb Delikvent

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dial-up mi je tako spooor večeras da sam uspjela vidjeti samo par fotki. Oduševila me ona prva sumijeva, a dijelom što mi se ona najbrže otvorila biggrin.gif Bez šale, veoma je dobra. E da, ona prva blondie-na je predivna, meni se baš sviđa što nije savršena. I jedna od baal..-a je interesantna, cross se zove, a conclusion je isto zanimljiva. Od double sam vidjela samo onu prvu, ona branches-fotka i naravno da je dobra, uvijek mi se sviđao ugao pri fotografisanju. Kada smo več kod fotografija, listam jedan italijanski magazin, "Gioa" se zove, i ladno naiđem na reportažu o našem primorju i to sa tako jakim fotografijama da sam se oduševila. Da ne živim ovdje i da ne znam kako je, počela bih definitivno da zavidim "tim tamo ljudima".

Btw ja sam nešto photoshop-ovala ovih dana onako amaterski još uvijek, pa evo:

 

Mali Boris

Dvorac kralja Nikole

Sunčani sat

U daljini svetionik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo sam ja u Studentskom gradu 1996 god.

fe-no-me-nal-no! icon_rockdevil.gif

 

-----

 

Oduvek me zanimalo na kojim drogama je ta machka  Sto bi spavala bas na knjigama a ne na nekom udobnijem mestu, nema logike

verovatno je tu greju one lampe. icon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...