Jump to content

Fotografija


Recommended Posts

Ja bi se uvredio da sam na njenom mestu za taj early renaissance female body ideal

 

 

 

ne kapiram.

cak i na onim drugim slikama gdje je polugola djeluje lijepo i prije svega - NORMALNO gradjeno. zensko tijelo ne treba da bude u proporciji 90-60-90 da bi izgledalo lijepo, niti treba da izgleda k`o vreca kostiju da bi svi rekli kako je `mrsava i zgodna`. grudi bilo kakve OSIM SILIKONSKE (koje su ucvrsene do besvijesti) podlijezu gravitaciji, i to je sasvim ok.

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A biće da su fotografije pravljene u različitim životnim periodima dotične, ili je, pak, drugi fotograf, tj. jedan je uspio da uhvati drugačiju (čitaj: mršaviju) facu, a drugi ne.

 

 

da, upravo tako...

 

A šta? :D

 

Btw, meni se svidjela tvoja golotinja, mada je činjenica da ti težina varira na fotografijama. Ne govorim ovo samo da naglasim da si deblja na 18+, već za zdravstveno stanje, bre... :da::D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li ova fotka ikakvu prichu iza sebe, shta deda pokusshava da kaze?

Najstariji Prchanjanin

 

Хммм...покушава да каже да му се...каки?! :):):)

 

у прилог ево и доказа - текст са слике/статуе: ''Дођите к мени сви који се трудите и трпите, и ја ћу вас окријепити'' :):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

zashto je ovo vazna tema? a neke druge interesantnije teme nisu vazne?

 

У 21. веку, 2007-е године неко пита: "Зашто је "Фотографија" важна тема?"

:confused:

 

Корен промене лежи у управо мојој идеји и захтеву да се одређене теме изоставе као "Важне", уколико већ "Фотографија" није међу њима, неке предходне свакако нису биле толико битне.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne razumem shta vam smeta kod Gothic Rock, fotke su joj nikad bolje ma kako gledano, a i ona je ekstra odradila posao kao model.

Shta?

 

 

 

taj rad, slazem se..

 

kokopeli, sestro slatka - ti ga sad pricas kao da ona na jednoj slici ima 50 kila a na drugoj 150.

variranje je u 5 kila jedva, vjerovatno i u pozi, osvjetljenju i sl.

a jos i bolesti neke pomenu :)

opusti se, riba je zdrava k`o drijen ;)

 

 

 

demonica:

 

da nisi otvorila usta, bilo bi sigurno ljepse.. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

U prevodu - debeo si.

Ha-ha. Jesam. Onako, boemski, hedonistički, renesansno, da kažem...

Ako nastavim ovako, biću k'o Malmsteen...

@Usher: da, konacno se neko setio tog izraza! da,da, renesansna figura :da: pogotovo uz tu frizuru i ten. Jedino sto bi vise lezalo tom tripu je neki kauch sa kichastim tapacirungom i neka gipsana bista :lol: Skroz.

To bi bio preterani kič, čak i ako je renaissance ripoff - ovako je više u nekom nature girl fazonu...

I like it... :wub:

A za moju sisu ce se pricekati da izvesni fotograf formira svoju galeriju na deviantu :da:

Ozbiljna sam :)

'Ajde i to čudo da vidimo...

Fakat je da bih vam lakse okacila sisu da zivim na drugom kontinentu i da me bas zabole sta ce tamo neki zemljaci da kazu (mada je ovo drugo ispunjeno :D )

E, pa o tome pričam...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne razumem shta vam smeta kod Gothic Rock, fotke su joj nikad bolje ma kako gledano, a i ona je ekstra odradila posao kao model.

Shta?

Ne razumem zasto se ti i jos par njih stalno osecate prozvanim u njeno ime :zeleni:

Prozivanja ovde NEMA.

A kao drugo, devojka kaci kontraverzne slike, normalno je da naleti na kritike SVAKAKVE vrste. Kritike, ne pljuvanja itd.

 

Poslednje slike GR mi se ne svidjaju jer kako je na prethodnim dobro "pozirala" na ovima to "ne ume" za sve pare. Suvishe izbechen izraz lica, cemu doprinose i sociva. Slike, sminka, outfit super kao i uvek :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovde mi nekako liči na Ariu, ne znam zašto...

Poslednje slike GR mi se ne svidjaju jer kako je na prethodnim dobro "pozirala" na ovima to "ne ume" za sve pare.
Tu se slažemo...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

У 21. веку, 2007-е године неко пита: "Зашто је "Фотографија" важна тема?"

:confused:

 

Корен промене лежи у управо мојој идеји и захтеву да се одређене теме изоставе као "Важне", уколико већ "Фотографија" није међу њима, неке предходне свакако нису биле толико битне.

nemam apsolutno nishta protiv teme *fotografija*. naprotiv, i mene jako interesuje. ja sam sluchajno jedna od onih koje posecuju izlozbe, neochekivano, zar ne? uostalom, nasumice sam ubola bash tu temu i postavila pitanje koje je vishe bilo u smislu "ko to postavlja kriterijume *vaznosti*", nespretno, vidim... poshto su neki shvatili isuvishe lichno... nisam ochekivala da ce moj bezazleni komentar bilo koga dotaci na taj nachin. stoga, poshtovani umetnici i ljubitelji fotografije, oprostite shto sam uvredila vashu znachajnu temu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Kao sto sam rekao, varira samo tako evo na ove 4 slike mi delujes bucmasto (ali samo malo) aj sad okaci neku sliku gde ne izgledas tako da cudim malo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

GR:

 

 

trebalo bi da bacis pogled na America`s Next Top Model, ili na Tyra Banks show, tu i tamo bace neke kvalitetne fazone oko poziranja, oblacenja, sminke i sl. ( http://tyrashow.warnerbros.com/ )

 

ono, malo ti fali pa da budes skroz profi. manje skidanja, vise poziranja ;):)

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...