Jump to content

Fotografija


Recommended Posts

bolja je od avril u svakom slucaju :lol:

 

 

 

evo recimo, ova slidza je nekako drugacija, i osvjezavajuca u odnosu na ostale `mracne`

 

http://www.deviantart.com/deviation/463488...me+-in%3Ascraps

trebalo bi da probas i nesto van vampirizma i przacine na mrak :D

 

 

 

velika vecina slika je ovdje ostavljena, ono nekoliko sto nismo vidjeli - nema sta, kvalitetno, mozes da poziras, ima par slika koje su mogle bolje da se odrade, ali svakako pozitivna ocjena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto nam se nisi pohvalila galerijom? :mrgreen:

 

http://anti-saint.deviantart.com/gallery/

Država i ime mi se baš i ne poklapaju nešto...

 

Evo i sajta... http://antisaint.horrordivas.com/PHP/news.php

 

 

 

hohoho, da li se to meni nešto čini ili ....

 

edit:

 

hohoho, ima toga još...http://www.modelmayhem.com/member.php?id=10181

 

 

Kristina gde si sad, kiše padajuuuuu! :) :) :)

 

 

edit.edit.

 

Iju, šta je ovo?

Nudestock1_by_Anti_Saint.jpg

Edited by Protagonist

Share this post


Link to post
Share on other sites

... znaci, GR nas je dobro izjebala s tudjim slikama? :)

 

 

 

fora je sto komentari i dalje stoje - sad vise nije bitno ko je zapravo na slikama :)

 

 

 

edit:

 

 

i molim stavljajte linkove, ako pozelim da gledam obrijane pice, snacicu se na xxx sajtovima. hvala.

 

:)

 

 

opet ponavljam, komentari za slike stoje, nece se nista promjeniti osim sto GR dobija rogove :)

 

 

 

 

 

e da, sad se sjetih.. bile su nekad prije slike GR na nekom od photobucketa.. ono, roza majica, ona u travi, ali iskreno - ako je to bila ona, onda mi ne lici sad na ovu.. u stvari, ni jedna ni druga nisu zapravo GR :)

Edited by Smorock

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebi ga, daj link ne mogu da nadjem :)

 

 

edit:

 

evo ga

(za registrovane jusere)

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=DVC_JKyvIPU

 

 

 

 

 

 

 

izgleda da GR, iliti Vicky iliti Goth_Rock ili koliko se puta vec registrovala ili promjenila nick ima problem s podvojenom licnoscu..... :)

 

a ja probam u medjuvremenu da iskopam s kompa slike one superribe crvenokose za cije se slike svojevremeno tvrdilo da je GR u pitanju :)

 

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pročitam ovo:

@ne slusam metal

- super je slika, kao i vecina na tvojoj stranici sa koje je linkovana...

Pa se vratim na ovo:

preparsati.jpg

... i skontam link.

 

bowdown.gifbowdown.gifbowdown.gif

 

Mene posebno oduševljavaju boje, ne znam zašto.

Slike su profi, nema šta. Ja sam osupnut.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesu.. samo sto nam treba vremena da ukapiramo da je slika link :ph34r:

 

 

od svih super fotki tamo, ovdje je linkovana najslabija, ako tako moze da se kaze..

 

 

slike starih ljudi su toliko realne, da se najezis.. npr http://www.flickr.com/photos/radonic/125172582/

 

 

prelijepo, i nekako tuzno..... :( ili sam to samo ja sto sam malo daleko....

 

 

 

 

 

 

mnogo je dobra slika Covjek u masi, na petoj strani..

Share this post


Link to post
Share on other sites

@vlaja

izgleda da nisu svi shvatili na koji link i galeriju sam mislio. :)

 

sto se tice boja na tim slikama, mislim da je u pitanju neka obrada, ne verujem da moze tek tako da se slika. mada, otkud ja znam, mozda i moze. :) ako neko zna da objasni kako se prave te boje, bilo bi lepo da nas prosvetli.

u svakom slucaju odlicno je.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

... znaci, GR nas je dobro izjebala s tudjim slikama? :)

cekala sam da nadjem dokaz ali sam sumnjala sve vreme :ph34r:

pa sad ne mogu da kazem "told ya so" :)

 

@imaginos: ako mislis na onaj zalazak sunca, mogu da budu takve boje ako stavis npr -1 ili -2 blende :da: makar je meni tako islo...

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

@imaginos: ako mislis na onaj zalazak sunca, mogu da budu takve boje ako stavis npr -1 ili -2 blende makar je meni tako islo...

blenda? krajnje je vreme da konacno procitam uputstvo od foto-aparata. :)

 

p.s. ja sam mislio da je obrada, posto u galeriji ima slike koje nisu narandzasto-zute, vec imaju isti izgled ali sa, na perimer, zelenom bojom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam.

Savrseno kapiram da su mi ukrali prava na raskrinkavanje :no:

 

:)

 

a sto je najjace sasvim slucajno sam je nasla na Deviantu - jedna fotka je bila DD (daily deviation) i ja reko "deluje mi poznato" :ph34r:

Eh.

 

Izgleda da ipak nema tako dobrih cica ovde :(

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bitno je da su oni osnovacki sastavi njeni. Tesko je naci spoj ovakve fizicke lepote i literarnog izrazavanja :pivopije:

edit

sad se zagledah u one sise, pa ono bre vestaci. Ne moze prirodna sisa da se ona spljosti (ulubi) pri istezanju.

 

jebote tacno, ne mogu da verujem, sastavi su bili idiotski, nisam ni povezao da je ista cura u pitanju.....we've been PUNKED!!!! Ashtone, izadji pizda ti materina, dobro si nas zajeb'o sad idi da jos jednom zaznes Valderamu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Imaginos

 

Не разумем се баш нешто, али, што се тиче обојених слика...не мора да буде обрада...постоје додаци који се стављају на објектив...ја имам неки зелени и као браон (на Зениту)...али ми је то некако безвезе...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@vlaja

izgleda da nisu svi shvatili na koji link i galeriju sam mislio. :)

 

na kojim slikama, baci link. ja imam nekog iskustva, pa mislim da bih mogao da ti kazem sta je posredi.

:D

Kao što rekoh, nisam ni ja u prvi mah skontao link.

 

Što se boja tiče, da li je u pitanju naknadna (kompjuterska) obrada ili možda nekakvi dodaci za fotoaparat, apsolutno mi nije bitno.

Slike odlično izgledaju, to je bitno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad ce GR da dodje s novim slidzama - samo dok se ova Kanadjanka islika :)

ajd sve, ali sto se onoliko puta zahvali za tudje slike i dadosmo drugoj ribi komplimente, a ona mrtva ladna - hvala. :)

u svakom slucaju, komplimenti stoje, samo sto ih doticna Anti-Saint vjerovatno nikad nece vidjeti. ;)

 

 

aj nek mi neko objasni sto je prica o GR spam? riba je postovala minimum 50 `svojih` slika i sad ide raskrinkavanje (koje cemo priznati Duoble Fire) u vidu par strana, i sad je TO spam, a nije onih 10 hiljada postova spam na temi STA SLUSATE TRENUTNO :)

ne znam ko jede vise bitova.....

 

 

inace, hvala Gavri i onoj debeloj kravi sto mi zgadi dorucak u ovo prvo slobodno jutro nakon 8 dana rintanja :ph34r:

 

 

 

 

sta se zalite na pozadine, pa NeSlusamMetal je ostavila fantasticne slike, za svakoga po nesto.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kvik edit:

 

ne znam sto mi GR stavlja uvlakacke komentare na mom maj jumetal spejs profilu kako mogu biti model (s 165cm nizine i 57kg debljine?! :) ), a nije htjela nikome od nas da lijepo odgovori na pitanja koja joj postavismo.... ?

 

 

 

 

evo za gavru:

 

 

71_michelle_pfeiffer.jpg

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја бих вам послао неке фоте, него овде, код Путина на дачи, је забрањено сликање. Поздрав свима у СрбијУ. :)

 

 

 

:) nije valjda..

 

 

inace, ovo sam ja od prije neki dan :cool:

 

http://img340.imageshack.us/my.php?image=img1097copyyj1.jpg

 

 

 

 

Azaralena:

 

 

cetvrta je najbolja. ostale onako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Diskusija o GR identitetu je ovde zavrsena, hvala na saradnji bili ste divni :)

Naravoucenije?

Pa sta znam... Ne jede se sve sto leti? I sto nije iz Srbije :)

 

Molim vas vratimo se temi.

I molim vas, bez novih poruka o GR, a ukoliko doticna zeli da se oglasi neka to i ucini (ili neka cuti zauvek :):):) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja vezbam sve u 16... Pokusavam da se sporazumem sa ovim mojim foto aparatom (Canon powershot a530 najrasprostranjeniji model icon_smile.gif) ali mi ne ide bas nesto. I cini mi se da osim sto mi se tresu ruke i zanosim na levo kad slikam icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

07-03-18017.jpg

 

:green:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...