Jump to content

Fotografija


Recommended Posts

jeste velika suma, ne poricem to..

 

 

nego pratim situaciju s kreditima tamo u Srbiji (najvece kamate na svijetu su tamo :) + rate koje skacu iz mjeseca u mjesec) pa mi je totalno suludo uopste ulaziti u kredit za aparat, osim sto rece gore NeSlusamMetal, ako ne planiras kintu obrtati s njim..

no dobro, ljudi se uvaljuju za razlicite stvari u kredit, iz nevolje ili sta god.

 

 

evo, ja tebi `iljadarku saljem, ti meni vratis dvije :) (postenije, nego da vracas banci tri :) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeste velika suma, ne poricem to..

nego pratim situaciju s kreditima tamo u Srbiji (najvece kamate na svijetu su tamo :) + rate koje skacu iz mjeseca u mjesec) pa mi je totalno suludo uopste ulaziti u kredit za aparat, osim sto rece gore NeSlusamMetal, ako ne planiras kintu obrtati s njim..

no dobro, ljudi se uvaljuju za razlicite stvari u kredit, iz nevolje ili sta god.

evo, ja tebi `iljadarku saljem, ti meni vratis dvije :) (postenije, nego da vracas banci tri :) )

Posto mi je struka graficki dizajn meni ce taj aparat dobro doci i za posao !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto mi je struka graficki dizajn meni ce taj aparat dobro doci i za posao !

 

bogami, bices dobra u svom poslu! pogledaj da li vec sada mozes da prodas neke za tebe manje bitne (manje vremena i truda potroseno na njih) radove na nekom od stock sajtova, pa da tako skupis novac za opremu koja ti treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bogami, bices dobra u svom poslu! pogledaj da li vec sada mozes da prodas neke za tebe manje bitne (manje vremena i truda potroseno na njih) radove na nekom od stock sajtova, pa da tako skupis novac za opremu koja ti treba.

 

 

Hvala puno! I hvala ti na ideji, zaista mi to nije palo na pamet do sad!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slika je super samo nisam sigurna koliko mi se svidja sto je to jedna ista slika flipovana ko u ogledalu, mozda da se ova druga malo razlikuje, ne znam...

Ali za struku graf. dizajn skroz super!

 

Ja bas razmisljam da ako nameravam u skorije vreme da uzmem aparat bilo bi glupo ne uzeti ga PRE puta u Cesku... samo jos da kevi (laiku) objasnim zasto meni treba novi aparat od 800e :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slika je super samo nisam sigurna koliko mi se svidja sto je to jedna ista slika flipovana ko u ogledalu, mozda da se ova druga malo razlikuje, ne znam...

Ali za struku graf. dizajn skroz super!

 

Ja bas razmisljam da ako nameravam u skorije vreme da uzmem aparat bilo bi glupo ne uzeti ga PRE puta u Cesku... samo jos da kevi (laiku) objasnim zasto meni treba novi aparat od 800e :)

 

 

Joj znam kako je sa objasnjavanjem tipa "zaso bas taj skupi , vidi ima i ovaj sto je 3 puta jeftiniji a lepo izgleda ". Zaista bi bilo steta , ako vec planiras da uzimas aparat da ga ne uzmes pre puta, u Ceskoj ces imati sta da slikas.

 

Iskreno , sto se tice ove moje slike, fotkano je u prolazu i nisam ispucala vise slika , sto mi je i bilo zao kasnije!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jok uopste nije ta prica u pitanju, keva mi nikada ne predlaze jevtinije varijante, nego imam kao kul aparat pa sta ce mi nov...

Mada jeste sranje, kupuje mi se nesto novo a jos mi se ne uzimaju slr a glupo je da uzimam bilo sta izmedju. Njah, cist hir, verovatno. Valjda mi je posle 8000e slika slikanih istim aparatom logicno da kupim nov :) :)

 

Nemam ja ovde nikakvu dilemu, nemojte pokusavati da mi pomognete :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

ију колико путељака (: није досадно!

еј слика би била скроз супер да небо није "прегорело" и да има више зелене боје (:

"вишак" зелене боје у природи никако не може да шкоди!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo mene Jopet:

 

Ова ти је најбоља, P8041455.jpg

само, што си исекла лабудове?

 

Да сам ја била тамо ја бих се, највероватније,

усмерила на овај део:

 

P8041455.jpg

 

Kokopelli,

 

а шта кажеш на ово:

 

odrazi.jpg

 

исечена и заротирана,

и мало сам поправила tone, brightness и contrast у PhotoShop-у (:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ова ти је најбоља, P8041455.jpg

само, што си исекла лабудове?

 

Kokopelli,

 

а шта кажеш на ово:

 

odrazi.jpg

 

Hvala.

 

Btw, nisu labudovi, nego patke ;) A dio je isječen, jer je tik uz to neki ružan asfalt...

 

Sviđa mi se odraz. Ima neke mistike u tome.

Vidiš, ja se toga ne bih sjetila, mada ne mogu da se pohvalim da sam dobra u fotografisanju, a ni fotošopovanju. Da imam vremena, vjerovatno bih radila na tome, ovako sam zadovoljna da mogu s vremena na vrijeme napraviti po koju interesantnu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...