Jump to content

Fotografija


Recommended Posts

Brate, dobro je CASIO uspio uopšte da prenese dio ovog predjela koje je dušu dalo za dobro fotografisanje.

 

Inače, danas mi je drug dao link za jednu hr galeriju žičanog okidača. Neko je možda već bio upoznat, neko nije... U svakom slučaju, ima predivnih stvari!

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda nisam profesionalac, ali obozavam da fotografisem staru arhitekturu, pa ako nekoga to takodje interesuje, evo jedne moje galerije sa detaljima iz Subotice:

 

Prepodne u Subotici 2.8.2007.

 

 

Slike su ti lepe, odlicna lokacija za slikanje, lepo radis u photoshop-u, samo malo da popravis kadriranje i bice super....

 

primeri

 

http://farm2.static.flickr.com/1381/991212...38eeb12.jpg?v=0 (mnogo si mesta ostavila sa desne strane)

 

http://farm2.static.flickr.com/1064/991318...9fcfa71.jpg?v=0 (ovde vidis i sama da si isekla nabitniji deo slike...)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kad vidjeh da je tema aktivirana: "Marko Gramzivi? Hmm, da, onaj, s dobrim fotkama..." :D

Pa bre, postavi, šta pitaš koga. Ionako su ti fotografije fenomenalne. Bilo bi najbolje da pošalješ link ako ih imaš negdje upload-ovane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo jos par slika sa Aragatsa. penjali smo se tamo do juznog vrha, koji je na 3870m.na ovoj prvoj slici moze i da se vidi ekipa =]

hr025655m.jpg

onda, kad se popnete malo, sa desne strane prizor mu dodje ovakav

hpim5658m.jpg

a ovo pojma nemam gde je, valjda kad sam se okrenuo unazad u nekom momentu. inace, ova fotka pokazuje koliko je moj aparat (jadni HP m22) losh, jer nije mogao da obradi preeksponirane delove kako valja, npr u gornjem levom uglu u oblacima

hpim5670.jpg

 

e da, sve slike uploadujem redovno na TrekEarth, pa ono, dajte neki komentar =]

a sta cu u Jermeniji... pojma nemam. nasao sam posao ovde, i tako, za sada radim, lomatam se okolo, gubim vreme i tako to. zapravo, ideja mi je bila da tu zemlju upoznam malo bolje, pa eto.. a ovde sam nesto vise od 5 nedelja za sad =]

Edited by Marko Gramzivi

Share this post


Link to post
Share on other sites

nesto mi nije jasno.. cas mogu da vidim slike iz prethodnog posta, cas ne mogu... hostovane su na TrekEarth-u, hm

ako ih neko od vas ne vidi, nek ide na Reload, ako ih opet ne vidi, nek mi kaze ovde, da ih uploadujem na neko drugo mesto

 

i evo jos jedna slika sa iste planine, ovde ima malo vishe boja, pa ko voli voli... =]

 

hpim5661ef4.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...